Meyerová Stephenie: Půlnoční slunce
549 Kč 462 Kč

Příběh Stmívání Edwardovýma očima Osudové setkání Edwarda Cullena a Belly Swanové obrátilo oběma život vzhůru nohama. Až dosud jsme jejich dramatický vztah znali jen z dívčina vyprávění, ale teď nadešel čas na Edwardův pohled.

Addair Theo, Musilová Anna, Šardická Kat: Nejkrásnější dárek
319 Kč 256 Kč

Soubor dvanácti young adult povídek českých autorů spojených obdobím vánočních svátků. Vedle známých jmen české literatury pro mládež, jakými jsou Theo Addair, Anna Musilová nebo Kateřina Šardická, nabízí kniha i pár překvapivých debutů.

Bečan Martin: Hvězdopravec
329 Kč 277 Kč

Výjimečná představivost, originální vize, úžasný příběh. Novinka od autora titulu Kaziměsti. Okamžik, kdy má Mikuláš Koperník dokončit studium a začít žít dospělý život, se blíží.

Bourne Holly: Místa, kde jsem plakala
349 Kč 279 Kč

Amelie se do Reese zamilovala až po uši. A myslela si, že on ji taky miluje. Ale teď jí začíná docházet, že opravdová láska by takhle bolet neměla. A tak jde po stopách jejich příběhu, navštěvuje všechna místa, kde kvůli němu plakala.

Brueggemannová Wibke: Láska je na prd
399 Kč 319 Kč

Queer komedie o tom, že zamilovat se možná není až taková pitomost.

Patnáctiletá Phoebe má za to, že zamilovat se je zbytečné a ponižující, a tak se zařekne, že to nikdy neudělá.

Donnellyová Jennifer: Otrávená
349 Kč 294 Kč

Rozbijte očarované zrcadlo! Feministický retelling pohádky o Sněhurce. Krásná princezna Sophie jela na projížďku lesem, když tu lovčí vytáhl nůž a… vzal si její srdce. Nemělo ji to tak překvapit. Zaslechla přece pomluvy.

Freestone P. M.: Vůně Aramtesche 2 - Koruna kouře
399 Kč 336 Kč

Naši hrdinové Rakel a Ash, kteří se v předchozím díle vydali na nebezpečnou cestu, aby nalezli protilék na jed, který otrávil prince, tentokrát však musejí překonat nástrahy každý zvlášť.

Johnson Julie: Poskvrněná svatozář
329 Kč 247 Kč

Jako nemanželská dcera vévody žila Emilia Lancasterová dvacet let jako běžný občan, přestože jí v žilách kolovala modrá krev. Ovšem když celá královská rodina tragicky zahyne při smrtícím útoku, následnická linie prudce změní směr.

Johnsonová Maureen: Bílá past
329 Kč 277 Kč

Strhující finále detektivního příběhu Křiváků, které vás vtáhne a nepustí! Ellinghamská akademie je snad prokletá. Už tu zemřeli tři lidé. Všichni tři byli na špatném místě ve špatnou dobu.

Kennedy Elle: Výzva
449 Kč 337 Kč

Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek. Nedokážu mezi ně zapadnout, proto nemůžu výzvu sester z Kappa Chí odmítnout.

Mackenzie Ross: Věčná noc
329 Kč 277 Kč

Upadla v zapomnění, teď se však probouzí! Před tisíci lety ovládla království věčná noc. Jen díky čarodějkám, které ji zahnaly pod zem, žili pak lidé dlouhé roky v klidu. Teď je ale hrozba zpět.

McDowellová Kara: Buď, anebo
299 Kč 239 Kč

Paige trpí rozhodovací paralýzou. I ta nejmenší rozhodnutí pro ni představují ohromný problém.

Meyerová Marissa: Instant karma
399 Kč 336 Kč

Letní romance ze střední od autorky bestsellerové série Měsíční kroniky Prudence je klasická šprtka, co má o lidech okolo sebe jasno: jsou líní, arogantní a nejradši by jim to všem dala pořádně sežrat.

Ortega Lucie: Světla nad močálem
299 Kč 252 Kč

Vydejte se do světa bludiček. Vítězná kniha 4. ročníku soutěže Hvězda inkoustu. Lena si vzala život naprosto dobrovolně – mezi lidmi už žít nemohla. Teď je z ní navka, budoucí bludička.

Owen Margaret: Milosrdná vrána
349 Kč 294 Kč

Temná fantasy ve stylu knih Leigh Bardugo Fie se připravuje na to, že se stane kapitánkou Vran: skupiny zabijáků a hrobníků, jimiž všichni jen opovrhují.

Paolini Christopher: Spát v moři hvězd - Kniha II.
449 Kč 378 Kč

Strhující závěr epické vesmírné ságy od autora bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců Xenobioložka Kira Navárezová na průzkumné misi objevila mimozemský organismus a celý život se jí obrátil vzhůru nohama.

Parker Natalie C.: Ocelový příboj - Seafire 2
349 Kč 279 Kč

Druhý díl námořní trilogie Seafire je pokračováním příběhu kapitánky Kaledonie. Dosud velela posádce složené z dívek a žen a byla odhodlaná zničit mocnou flotilu surového diktátora Arica Athaira.

Pollock Tom: Heartsream
369 Kč 309 Kč

Napínavý psychologický thriller o posedlosti, slávě a zradě. Cat nemůže uvěřit tomu, že chodí se známým zpěvákem. Kdyby to jeho fanynky zjistily, roztrhaly by ji zaživa. Amy používá Heartstream, aplikaci, která umožňuje ostatním cítit vaše emoce.

Reid Heather L.: Dřív, než tě uspí démoni
289 Kč 217 Kč

Každou noc budí Quinn ze spánku démoni. Pronásledují ji a šeptají jí o smrti. Že se s dívkou děje něco zlého, si všimne až spolužák Aaron, který má schopnost jejím ošklivým snům zabránit. Stane se jejím ochráncem, ale démoni se je snaží rozdělit.

Riordan Rick: Apollónův pád 4 - Hrobka nemrtvých
399 Kč 336 Kč

Apollónova cesta za vykoupením nebere konce. 4. díl série ze světa Percyho Jacksona. Být Apollónem není hračka, obzvlášť když vás vykážou z Olympu, a ještě vás uvězní v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose.

Riordan Rick: Apollónův pád 5 - Neronova pevnost
399 Kč 336 Kč

Poslední díl bestsellerové série ze světa Percyho Jacksona je tady! Řecký bůh Apollón, který byl vykázán na Zemi jako ubohý puberťák Lester Papadopoulos, se konečně ocitl na konci své cesty zpět na Olymp.

Rogerson Margaret: Kouzla rodu Thornů
399 Kč 336 Kč

Strhující fantasy, ve které knihy žijí vlastním životem a mohou i zabíjet Elisabeth vyrůstala v jedné z austermérských veleknihoven.

Rubyová Laura: York - Stínová šifra
299 Kč 252 Kč

Dobrodružná výprava uličkami New Yorku! V roce 1798 dorazila dvojčata Morningstarrovi do New Yorku s vizí velkolepého města. Později zanechali pro obyvatele města hádanku – kdo ji rozluští, získá nepředstavitelné bohatství.

Shusterman Neal: Zvon
499 Kč 399 Kč

Dlouho očekávané finále bestsellerové trilogie!
Bude ve světě, jenž si podmanil smrt, lidstvo nakonec zničeno bytostmi, které samo stvořilo?
Ve světě smrtek je všechno jinak. Citra a Rowan zmizeli.

Snyder Maria V.: Studie kouzel
399 Kč 336 Kč

Kořeny kouzel sahají hluboko. Druhý díl akční fantasy série. Po útěku z Ixie má Jelena v Sitii, dlouho ztracené domovině, šanci znovu se setkat s rodinou. Ale cizí země má vlastní tajemství, a navíc zde s Jelenou jednají jako s nepřítelem.

Špaček Ladislav: Tereza, etiketa pro dívky
259 Kč 208 Kč

Tereza je obyčejná šestnáctiletá holka, která se seznámí na Facebooku s klukem o něco starším, a společně prožívají všechny situace, do kterých se dostávají mladí lidé jejich věku.

Tijan: Carter Reed 2 - Návrat do minulosti
379 Kč 285 Kč

Emma dostane příležitost k bližšímu poznání své rodiny, když se v jejím životě objeví povědomá tvář a s ní i spousty nových otázek, zatímco Carter, který se musel vykoupit z mafie, aby ji ochránil, stojí teď před rozhodnutím, zda se k rodině Mauriciů

Tijan: Carter Reed - Vražedné pouto
399 Kč 299 Kč

Když se Emma v ten osudný den rozhodla, že vynechá posilovnu, netušila ještě, že jí to navždy změní život. Najde doma spolubydlící, znásilňovanou přítelem. Přítelem, jehož rodina je napojena na místní mafii.

Todd Anna: After (1-5) - komplet
1 111 Kč 889 Kč

Romantická série AFTER spisovatelky Anny Todd vycházela nejprve na knižním webu Wattpad, kde ji autorka uveřejňovala pod pseudonymem Imaginator 1D.

Xabyssus Sam: Vůně citrónu
299 Kč 252 Kč

Co se stane, když se otevřeme druhým? Alison je přesvědčená o tom, že ji už nic nepřekvapí. Pak ale do její kavárny začne chodit Sam. Tichá dívka, která ve dvě přijde, objedná si čaj s sebou, ale posadí se s ním ke stolečku.