Záložka Abeceda
10 Kč 9 Kč

Záložka do učebnice, se kterou budou mít děti abecedu vždy po ruce.

Má první zvířata - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce s roztomilými zvířaty. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním a rozpoznáváním domácích mazlíčků.

Mé první protiklady - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce s protiklady. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním a rozpoznáváním principu protikladů.

Mé první tvary - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce se základními tvary. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním a rozpoznáváním kruhu, trojúhelníku a čtverce.

Mé první barvy - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce s pěti základními barvami. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním a rozpoznáváním barev.

Mé první pocity - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce se základními pocity. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním a rozpoznáváním emocí.

Má první čísla - Chytré dítě
59 Kč 45 Kč

Pojď se seznámit v této milé knížce se základními čísly. Jednoduché úlohy zaměřené a uzpůsobené pro malé děti pomohou s poznáváním čísel jedna, dvě a tři.

Pojďme jíst! - Šikula a Nezbeda
69 Kč 52 Kč

To jsou oni – bráškové Šikula a Nezbeda. Šikula si vždy před jídlem myje ruce a dbá na to, aby jedl čisté a čerstvé jídlo. Ale Nezbeda ne! Nechce si mýt ruce, nechce slušně sedět u stolu a už vůbec nechce jíst zdravé jídlo!

Pojďme se kamarádit! - Šikula a Nezbeda
69 Kč 52 Kč

To jsou oni – bráškové Šikula a Nezbeda. Šikula je vždy milý ke svým kamarádům a umí si s nimi hezky a mile hrát. Ale Nezbeda si s nikým hrát nechce. Ostatním dětem hry kazí a ničí jim hrad z písku. Je to ale opravdu zábava?

Pojďme si uklidit hračky! - Šikula a Nezbeda
69 Kč 52 Kč

To jsou oni – bráškové Šikula a Nezbeda. Šikula je vždy vzorný a pečlivě si uklízí hračky a svoje věci. Ale Nezbeda si rozhodně žádné hračky uklízet nebude! A ještě dělá nepořádek a kazí zábavu ostatním kamarádům.

Lidová říkadla - leporelo
69 Kč 52 Kč

V knížce najde čtenář známá lidová říkadla doplněná pěknými ilustracemi Ludmily Šnajderové.

Pojďme si vyčistit zuby! -Šikula a Nezbeda
69 Kč 52 Kč

To jsou oni – bráškové Šikula a Nezbeda. Šikula je vždy vzorný a pečlivě a správně si čistí zuby. Ale Nezbeda si rozhodně žádné zuby čistit nechce, nikdy, ne, proč? K čemu je mu zubní pasta? Prásk, už rozlámal kartáček na malé kousky.

Aktualizace III/1 2021 Zákon o ochraně veřejného zdraví
69 Kč 53 Kč

Stanovení způsobu vyhlášení nařízení krajské hygienické stanice a podmínky nabytí jeho platnosti a účinnosti. Započítávání ošetřovného, které je poskytováno v souvislosti s mimořádnými opatřeními ve spojení s pandemií COVID-19.

Superkluk a další dobrodružství
79 Kč 64 Kč

Hrdinové v této knížce zažívají mnoho neuvěřitelných dobrodružství. Přidejte se k nim a seznamte se s odvážným pirátem Péťou, silným Superklukem a dalšími. Všechny příběhy jsou doprovázeny nádhernými ilustracemi a jsou určeny ke čtení i prohlížení.

Miler Zdeněk: Na zahrádce
79 Kč 64 Kč

Je jaro a oblíbené postavičky Krtek, myška, ježek a zajíček se vydají pracovat na zahrádku. Nejdříve ji upraví, zasadí kytičky a potom už jen konzumují sklizené plody.

Hledej stejné barvy
89 Kč 67 Kč

Leporelo se třemi otáčecími obrázky vedle sebe na spirále

Kašparů Max: Deset kroků k radosti
89 Kč 74 Kč

Byli jsme povoláni k životu a součástí jeho dobré kvality je také pocit radosti a štěstí. Desatero kroků, které nabízí obsah této útlé publikace, je spíše nabídkou, jak být šťastnější, než kompasem, který by ukazoval směr k dokonalému štěstí.

Gošová Věra: Předškolák školákem Rozvoj pozornosti a orientace
99 Kč 75 Kč

Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Rozvoj pozornosti a orientace rozvíjejí schopnost soustředit se dítěte v předškolním a mladším školním věku, která je nejdůležitějším předpokladem k dobrému učení, zapamatování, řešení prob

Gošová Věra: Předškolák školákem Rozvoj sluchového vnímání
99 Kč 75 Kč

Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Rozvoj sluchového vnímání rozvíjejí sluchové vnímání dítěte v předškolním a v mladším školním věku, které je jedním z předpokladů úspěšného zvládnutí čtení a psaní písmen, slabik, slov i čí

Gošová Věra: Předškolák školákem Grafomotorika a příprava na psaní
99 Kč 75 Kč

Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Grafomotorika a příprava na psaní rozvíjejí grafomotorické dovednosti dítěte v předškolním a mladším školním věku, které je jedním z předpokladů úspěšného zvládnutí psaní písmen, slabik, sl

Rohová Jana: Předškolák školákem Příprava na čtení
99 Kč 75 Kč

Aktivity a činnosti v pracovním sešitě Předškolák školákem – Příprava na čtení rozvíjejí předčtenářské schopnosti dítěte v předškolním a mladším školním věku, jako je pozornost, schopnost diferenciace, zrakové a sluchové vnímání, které jsou základem

Gošová Věra: Školák s SVP Grafomotorika a hravá cvičení
99 Kč 75 Kč

Aktivity a činnosti v knize Školák s SVP – Grafomotorika a hravá cvičení jsou připravené na míru dětem se speciálními vzdělávacími potřebami, které mají potíže se zvládnutím techniky psaní. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3.

Křivanec Jan: Toulky po Karlovarském kraji - Krušné hory
99 Kč 75 Kč

První díl edice, která bude postupně popisovat známá i neznámá místa Karlovarského kraje. Publikace na deseti trasách popisuje region mezi Jáchymovem, Hroznětínem a Potůčky. Každá trasa je doplněna mapkou.

Český jazyk 3. třída procvičujeme - Zábavný pracovní sešit
99 Kč 75 Kč

Sešit je určen všem žáčkům třetí třídy kteří si chtějí procvičit Český jazyk, zejména slovní druhy, vyjmenovaná slova, skloňování podstatných jmen a základní větné členy . Sešit je také vhodný pro druháky, kteří by se chtěli naučit něco víc.