Soukupová Petra: Bertík a čmuchadlo
289 Kč 217 Kč

Začaly prázdniny. Jedu s mamkou a Richardem na jeho chalupu. Nechce se mi tam. Radši bych zůstal u táty. Mohl bych celej den hrát hry na počítači, pít Fantu a jíst třeba hranolky, anebo co bych chtěl

Bertíkovi je devět.

Zemanová Veronika: Kuchařka pro mého muže
449 Kč 337 Kč

Kuchařka pro mého muže je perfektní knihou pro muže, který zatím nemá s vařením mnoho zkušeností (nebo vůbec žádné), ale který se do něj neváhá pustit. Obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody, přílohy i sladká jídla.

Bernerová Rotraut Susanne: Léto – Obrázkové příběhy
249 Kč 187 Kč

Po knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.

Mornštajnová Alena: Hotýlek
239 Kč 179 Kč

Některé věci jakoby existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí.

Kuzněcov Sergej: Mramorový ráj
299 Kč 239 Kč

Fantazie Dmitrije Gluchovského zrodila kultovní román Metro 2033 a inspirovala vznik literární školy jeho následovatelů zvané Univerzum 2033.

Kopl Petr: Morgavsa a Morgana - Dračí chůvy
249 Kč 212 Kč

Morgavsa a Morgana jsou dvě čarodějky. Tedy vlastně jenom Morgavsa. Morgana se čarodějnickému řemeslu teprve učí a zatím si nevede moc dobře.

Petiška Eduard: Staré řecké báje a pověsti
199 Kč 162 Kč

Dávné řecké báje a pověsti zrodila lidová fantazie starověkých řeků v době, kdy lidé ještě neznali ani železný pluh. Vytvořil je génius slavného národa helénů a obstály ve zkouškách tisíciletí.

Jirglová Petra Š.: Všechno nejlepší, Anno
399 Kč 319 Kč

Osmadvacetiletá Anna život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost.

Weinrichová Christina: Kombinování rostlin - Smíšená kultura v praxi
259 Kč 208 Kč

Praktická zahradnická příručka ukazuje, jak na záhonech kombinovat zeleninu a bylinky tak, aby prospívaly a přinášely co největší výnosy. Autorka podrobně popisuje jednotlivé druhy, jejich nároky na pěstování, stanoviště, osvětlení a zálivku.

Povolání - Samolepková knížka
139 Kč 105 Kč

Obsahují 16 barevných stran a 8 stran plných barevných samolepek. Děti se díky nim nejen zabaví, ale rozšíří i své kreativní a grafomotorické schopnosti i logické myšlení.

Klingrová Zuzana: Jóga po celý rok
499 Kč 419 Kč

Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímat“

Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga.

Krolupperová Daniela: Jde sem lesem
239 Kč 204 Kč

Cesta lesem se stala pro malého chlapce Toníka napínavým dobrodružstvím a přinesla mu také seznámení s některými léčivými rostlinami.

Hrubín František: Hrajeme si celý den
129 Kč 109 Kč

Hravé a veselé verše Františka Hrubína vám napoví, jaké všechny hry můžete hrát, abyste se zabavili. Rýmování doprovází u dětí velmi oblíbené ilustrace Heleny Zmatlíkové.

Addair Theo, Musilová Anna, Šardická Kat: Nejkrásnější dárek
319 Kč 256 Kč

Soubor dvanácti young adult povídek českých autorů spojených obdobím vánočních svátků. Vedle známých jmen české literatury pro mládež, jakými jsou Theo Addair, Anna Musilová nebo Kateřina Šardická, nabízí kniha i pár překvapivých debutů.

Borgenicht Louis: Mimino - návod k obsluze
249 Kč 209 Kč

Denně jste obklopeni technickými „zázraky“ – počítači, iPady, iPody, notebooky, netbooky, mobily, digitálními fotoaparáty…

Todd Anna: After (1-5) - komplet
1 111 Kč 889 Kč

Romantická série AFTER spisovatelky Anny Todd vycházela nejprve na knižním webu Wattpad, kde ji autorka uveřejňovala pod pseudonymem Imaginator 1D.

Pařízková Tereza: Stela a 16 huskyů
259 Kč 208 Kč

Toto je příběh desetitelé Stely a jednoho velkého psího závodu, který její rodinu zavede z Osmihorek až na Aljašku.

Erben Karel Jaromír, Fürstová Míla: Kytice
599 Kč 479 Kč

Snad nejznámější česká sbírka balad 19. století je natolik nadčasová, že oslovuje čtenáře již neuvěřitelných 150 let. Verše plné tajemna, mystiky a poučení jdou až do hloubky české duše.

Eben Marek: Myšlenky za volantem
299 Kč 279 Kč

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne.

Bernerová Rotraut Susanne: Zima - Obrázkové příběhy
249 Kč 187 Kč

Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.

Peppa Pig / Prasátko Peppa - Úžasná magnetická knížka
279 Kč 209 Kč

Další z řady knížek o prasátku Peppě, tentokráte doplněný o magnetky. Peppa si ráda hraje s bratříčkem Tomem. Přidej se k jejich dovádění a doplň příběhy správnými magnetickými obrázky.

Gounelle Laurent: A objevíš poklad, který v tobě dřímá
248 Kč 189 Kč

Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním hledáním.

Passt schon! 3. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
388 Kč 349 Kč

  • Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.
  • Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.
  • Učebnice Passt schon!
Kantorek Pavel: Velká kniha vtipu
399 Kč 339 Kč

Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru.

„Být humoristou není žádná legrace.

Christie Agatha: Smysluplná vražda
259 Kč 208 Kč

Detektivní román Smysluplná vražda z roku 1952 klade před slečnu Marplovou neobvyklý úkol – odhalit zločince se schopností být na dvou místech současně.

Soukup Vladimír, David Petr: Krušné hory známé i neznámé
349 Kč 279 Kč

Krušné hory, jejichž nejvyšší vrchol Klínovec se tyčí do výšky 1244 m n. m., se táhnou v délce sto třiceti kilometrů a nabízejí celou řadu pozoruhodných tradičních i turisticky dosud neobjevených míst.

Moto Giovanni K.: Úžasné spojování - Můj pracovní sešit
149 Kč 112 Kč

Společně se sešitem Spojování je tento sešit úvodním pracovním sešit série Kumon pro děti od 2 do 4 let, je určen dětem, které poprvé berou do ruky tužku a neumějí ještě kreslit čáry, protože nemají pevně zafixováno správné držení tužky.

Elefteriadu Martha: Řecká kuchyně
399 Kč 319 Kč

Třetí vydání úspěšné knihy Marthy Elefteriadu nás přenese do stínu olivovníků, kde v dáli šumí moře a my si můžeme vychutnat dary středomořské kuchyně, s orosenou sklenkou vína či skleničkou Metaxy.

Nesměrák Martin: Každému jeho hřivnu
349 Kč 279 Kč

Na hradě Landštejně je za záhadných okolností zavražděn hradní písař. Podezření padne na kupce, který spolu se svým doprovodem v podhradí přenocoval a hned za úsvitu spěšně odjel.

Čechová Dagmar Digma: Nesejdeš z cesty
269 Kč 216 Kč

Nechat si předpovědět budoucnost vypadá lákavě. Nahlédnout za hranice toho, co by mělo zůstat utajeno. Dozvědět se, co hezkého život přinese. Co když však věštba nebude příznivá?