Eben Marek: Myšlenky za volantem
299 Kč 279 Kč

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne.

Katalpa Jakuba: Zuzanin dech-24%
259 Kč 195 Kč

Co všechno udrží člověka při životě…

Jsou tři. Zpočátku děti. Svět je v rovnováze. Později se všechno změní. Ona miluje jednoho z nich, ji milují oba dva. Zuzana Liebeskindová je dcera cukrovarníka.

Mornštajnová Alena: Listopád-24%
369 Kč 277 Kč

Ptali jste se někdy sami sebe, jaký by byl váš život, kdyby v listopadu 1989 dopadlo všechno jinak? Jaké by byly naše osudy, kdyby komunismus neskončil a my zůstali za železnou oponou oddělující nás od světa i jeden od druhého?

Adams Guy: Sherlock Holmes a Boží dech
299 Kč 255 Kč

Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž budou všechny pověry a předsudky minulosti vyvráceny. Nebo ne? Někdo se tomu ze všech sil snaží zabránit.

Aiken Mary: Nebezpečný efekt-16%
439 Kč 365 Kč

„Fascinující kniha… Pokud máte děti, všeho nechte a kupte si ji,“ napsal britský deník The Times. Průlomové dílo od přední světové kyberpsycholožky Mary Aikinové, které popisuje, jak online prostředí mění lidské chování.

Aleksejev Tiit: Cesta do svaté země-25%
448 Kč 336 Kč

Putování, se odehrává v posledních letech 11. století. Hlavní hrdina, bojovník Dieter, bojuje v armádě hraběte z Toulouse za osvobození Palestiny z rukou nepřátel.

Allen Woody: Mimochodem-20%
448 Kč 354 Kč

Slavný režisér ve svých pamětech vůbec nic neskrývá a jeho pohled na vlastní bouřlivé životní osudy nepostrádá humor.

Altmann-Loos Elsie: Můj život a Adolf Loos-19%
359 Kč 288 Kč

Ve svých velmi osobních vzpomínkách vykresluje Elsie Altmann-Loos s jemnými nuancemi obraz Adolfa Loose, jak ho poznala v soukromí, ale i obraz celé epochy… Vídeň, Paříž a Côte d’Azur jsou zastávky na jejich společné cestě, k jejich každodennímu živo

Andresenová Ina: TOPP Oblečky pro panenky-18%
149 Kč 121 Kč

Pro všechny milovníky panenek a různých oblečků pro ně je tu naše knížka. S její pomocí ušijete panenkám výbavu na celý rok, od letních šatiček přes čelenku pro jarní dny po teplý zimní kabátek a botičky.

Ard Catherine: Mazej ven! - Kniha pro malé objevitele-16%
295 Kč 245 Kč

Moderní verze zálesácké příručky do města i na venkov napsaná na míru dětem 21. století. Dost bylo sezení doma, venku je toho tolik k objevování! Ať už se jedná o zahradu, park nebo blízký les – stačí nebýt líný a poslechnout svou zvědavost.

Bacon Lee: Poslední člověk-25%
348 Kč 261 Kč

Zemi ovládají roboti. Jsou inteligentní, mírumilovní, praktičtí, zodpovědní, předvídatelní – modrá planeta se nemohla dostat do lepších rukou. A to jen díky tomu, že roboti v pravý čas odstranili lidi.

Ballantyne Lisa: Malá lhářka
349 Kč 294 Kč

Obviněný Zatímco si Nick Dean užívá poklidný večer se svojí rodinou, nemá nejmenší tušení, že jedna z jeho studentek proti němu právě vznesla obvinění ze zneužívání.

Bancroft Josiah: Záhada Sfingy-25%
399 Kč 299 Kč

Druhá část oceňované tetralogie Knihy Babylonu

Útěk z Babylonské věže není snadný, ale návrat je ještě těžší.

Banga Radek: Radek Banga: (Ne)pošli to dál
349 Kč 294 Kč

Mimořádný životní příběh malého romského kluka s velkým srdcem Radek Banga alias Gipsy působí na české hiphopové scéně už od třinácti let. Od té doby vydal mnoho úspěšných nahrávek, získal řadu hudebních ocenění a vystupoval po celém světě.

Barberyová Muriel: Růže sama-24%
299 Kč 225 Kč

Křehký příběh o ženě, která spolu s objevováním zenových chrámů a zahrad nalézá i sebe samu

Francouzská botanička Rose přijíždí poprvé do Japonska, aby se zde seznámila s poslední vůlí svého otce, obchodníka s uměním, s nímž se nikdy nesetkala.

Bauer Jan: Bratrstvo růžového kříže-19%
279 Kč 224 Kč

Prahu na sklonku 16. století vyděsí letáky záhadného Bratrstva růžového kříže, které se přes noc objevují na vratech kostelů. Jejich autoři slibují příchod dne osvícení a rozdrcení ďábla nevědomosti.

Bebarová Tereza: Čas na TE.BE-16%
369 Kč 309 Kč

S populární herečkou za nejlepšími tipy a triky pro domácnost i zahradu Šikovných a kreativních lidí není nikdy dost – a právě proto vznikl lifestylový a hobby pořad Čas na TE.BE.

Bečan Martin: Hvězdopravec
329 Kč 277 Kč

Výjimečná představivost, originální vize, úžasný příběh. Novinka od autora titulu Kaziměsti. Okamžik, kdy má Mikuláš Koperník dokončit studium a začít žít dospělý život, se blíží.

Beck Haylen: Najdu tě
349 Kč 294 Kč

Mollie si už zoufale potřebuje odpočinout. Před třemi lety ji opustil manžel, takže péče o jejich malého syna Ethana zůstala jen na ní, zatímco se snažila rozjet svou spisovatelskou kariéru.

Becková Jamie: Vzpomínky na tebe-20%
299 Kč 239 Kč

Steffi si toho v životě prožila hodně. Od chvíle, kdy se stala obětí brutálního napadení, se potýká s nepříjemnými výpadky paměti. Rozhodne se proto odstěhovat do rodného Sanctuary Sound v Connecticutu, kde doufá, že se znovu postaví na nohy.

Beigel Christine: O netopýrovi, který měl noční můry
199 Kč 169 Kč

Kdysi spával netopýr jako všichni ostatní – vleže a v noci. Ale budily ho noční můry. Ostatní zvířátka z něj byla pořádně zoufalá. Víte, proč najednou začal spát hlavou dolů? A proč je v noci vzhůru? Slepičí babička vám všechno poví.

Beigel Christine: O nosorožci, který šilhal
199 Kč 169 Kč

Nosorožec měl veliký problém. Oči mu šly tak šejdrem, že všechna zvířátka viděl hned několikrát. To ho pěkně namíchlo. Víte, jak to vyřeší? Dokáže si s tím poradit sám? Nebo mu někdo pomůže? Slepičí babička vám všechno poví.

Beigel Christine: O ropuše, která nechtěla vstávat
199 Kč 169 Kč

Když se nechce ropuše vstávat, je to pěkný malér. Obzvlášť když ji chcete kouzlem proměnit ve sličného prince. Dokáže ropuchu někdo vzbudit? Pomůžou pusinky ostatních zvířátek? Slepičí babička vám všechno poví.

Beňová Emily D.: Dokud nás pravda nerozdělí-25%
392 Kč 294 Kč

Představte si, že dostanete od života novou šanci. Co uděláte? Sáhnete po ní, nebo ji kvůli strachu necháte uniknout mezi prsty? Norin je… zlodějka. Dívka, která denně krade, aby přežila.

Beran Ladislav: Kytice růží nebožtíkům nevoní-19%
289 Kč 232 Kč

To, že parta píseckých kriminalistů, kterým šéfuje kapitán Karas, umí, o tom už emeritní komisař kriminální služby Ladislav Beran přesvědčil ve svých krimi povídkách spoustu čtenářů.

Bergová Ellen: Ulíbám tě k smrti-20%
399 Kč 319 Kč

Zrovna když hotelová manažerka Annabella získala skvělé místo v Singapuru, měla by najednou zachránit hotel svých rodičů v Alpách.

Bernerová Rotraut Susanne: Karlíkovo dobrodružství-24%
249 Kč 187 Kč

Velké obrázkové knížky Jaro, Léto, Podzim a Zima zná už skoro každý, ale dobrodružství s králíčkem Karlíkem je nové a je určeno pro ty nejmenší. Hrdina Karlík jde s maminkou do města. Tam potkají Ondru s jeho maminkou.

Bernerová Rotraut Susanne: Léto – Obrázkové příběhy-24%
249 Kč 187 Kč

Po knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.

Bernerová Rotraut Susanne: Zima - Obrázkové příběhy-24%
249 Kč 187 Kč

Po knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti.