Lodos Louskáček na ořechy TYGR - Černý
189 Kč

Louskáček na ořechy Lodos Tygr v kónickém tvaru rozlouskne všechny velikosti oříšků. Je vyroben z potravinářské hliníkové slitiny, která je povrchově upravená komaxitovými zdravotně nezávadnými barvami. Robustní provedení zaručí odolnost proti prasknutí.

Butlers Louskáček na ořechy
299 Kč

S louskáčkem na ořechy CRACK IT rozlousknete i ty nejtvrdší ořechy a dostanete se tak na zoubek křupavému potěšení. Rozměry: D 18 x Š 6 x V 5,5 cm. Materiál: zinek.

Butlers Louskáček na ořechy
199 Kč

S louskáčkem na ořechy CRACK IT rozlousknete i ty nejtvrdší ořechy a dostanete se tak na zoubek křupavému potěšení. Rozměry: D 16 x Š 4,5 x V 2 cm. Materiál: zinek.

Tescoma Kónický louskáček PRESTO
209 Kč

Kónický louskáček PRESTO je vynikající pro louskání ořechů různých velikostí – lískových, vlašských, para ořechů apod., snadno rozlouskne skořápku a nerozdrtí jádro.

KÜCHENPROFI SOFT TOUCH louskáček na ořechy
599 Kč 499 Kč

Vychutnejte si nejen vlašské ořechy bez práce a námahy. Dostanete s k nim díky nerezovému louskáčku SOFT TOUCH. Spolehlivá pomůcka při přípravě dezertů, vánočního cukroví a dalších pokrmů s obsahem ořechů.

Butlers Louskáček

Butlers Louskáček

Hodnocení: 1
199 Kč

Louskáček MULTI TALENT je zkrátka multi-talent, dovede lehce rozlousknout i pořádně tvrdý oříšek. Krom toho bude i velkým pomocníkem při otevírání šampaňského nebo při otevírání pevně zašroubovaných lahví. Rozměry: Š 16,5 x V 6 x H 4 cm. Materiál: hliník, dřevo.

Fackelmann Louskáček na ořechy 17 cm
239 Kč

Novinka

Praktický louskáček na ořechy Fackelmann se neztratí v žádné domácnosti. Tento louskáček vám umožní pohodlně a bez námahy vylouskat ořechy. Kvalitní zpracování z hliníkové slitiny je zárukou komfortní manipulace a dlouhé životnosti.

Kela Louskáček na ořechy PINO
229 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Louskáček na ořechy PINO od značky Kela rozlouskne všechny velikosti oříšků. Je vyroben z chromniklové oceli. Robustní provedení zaručí odolnost proti prasknutí. Vychutnejte si nejen vlašské ořechy bez práce a námahy. Louskáček je spolehlivá pomůcka při přípravě dezertů, vánočního cukroví a dalších pokrmů s obsahem ořechů.

Stanley Rogers Louskáček na ořechy 17cm
419 Kč 269 Kč

Louskáček na ořechy značky Stanley Rogers bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyroben z nerezového materiálu a má pohodlnou ergonomickou rukojeť.

Cilio Louskáček na ořechy NOCE
559 Kč 389 Kč

Chromovaný louskáček NOCE od německé značky Cilio je uzpůsoben pro louskání dvou velikostí ořechů. Rukojeti jsou pogumované a umožňují snadný úchop, který padne přesně do dlaně.

Cilio Louskáček na ořechy "Knacki"
489 Kč 389 Kč

Lakovaný designový louskáček Knacki od německé značky Cilio využijete nejen na louskání ořechů, ale i jako otvírák sektů. Tělo louskáčku je dlouhé 18,5 cm a zhotovené z chromu.

KÜCHENPROFI CLASSIC louskáček na ořechy
449 Kč

Nerezový louskáček na ořechy od značky Küchenprofi, který můžete využít i jako otvírák sektů. Louskáček CLASSIC má pogumovanou rukojeť, takže louskání ořechů na Vánoce bude o něco příjemnější než loňský rok.

Weis Louskáček na ořechy
299 Kč 289 Kč

Louskáček na ořechy značky Weis v masivním provedení. Během louskání jistě oceníte integrovanou vnitřní pružinu, která vám usnadní práci. Louskáček je z chromované nerez oceli.