Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml-34%
229 Kč

149 Kč

Akce

Lubrikační gel Durex Naturals je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou.


Lubrikant - Silicon anal 250ml
1 495 Kč
+ doprava zdarma

Lubrikant na silikonové bázi, který bude hýčkat vaše tělo při análních hrátkách.


Lubrikant - Aqua strawberry 250ml
1 195 Kč
+ doprava zdarma

Ochucený a aromatizovaný lubrikační gel na vodní bázi s regeneračními účinky na pokožku. Gel je obohacený o výtažky z Aloe Vera, které pokožku hydratuje a zjemňuje.


Lubrikant - Silicon anal 200ml
1 295 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lubrikant na silikonové bázi, který bude hýčkat vaše tělo při análních hrátkách.


Durex Sada s mini vibrátorem Bullet-21%
699 Kč

549 Kč

Akce

Sada obsahuje:

Kondomy Intense Orgasmic 10 ks Lubrikační gel Play Perfect Glide 50 ml Mini vibrátor Intense (Delight Bullet) 1 ks .


Fun Factory USB nabíječka Click`N`Charge
149 Kč

127 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetická nabíječka Click'N'Charge nové generace je vhodná pro všechny nové revoluční nabíjecí vibrátory Fun Factory, bez potřeby připojení do vibrátorů přes zdířku.


Intimní lubrikační gel na bázi rostlinných olejů
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Lubrikační gel Yes na bázi rostlinných olejů má vysokou a dlouhotrvající lubrikační schopnost, ale nelze ho používat  společně s kondomy.


Intimní lubrikační gel na bázi vody
225 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lubrikační gel v BIO kvalitě! Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat gel zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích. Yes na vodní bázi má příznivé PH a lze ho používat i s kondomy.


JeJoue Vibrační bullet na G bod
1 495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento vibrační bulet je skvělou hračkou pro všechny, kdo chtějí mít vše v jednom. Díky zakřivení slouží jako skvělá pomůcka při stimulaci  G-bodu. Zároveň je vhodný pro dosažení intensivních orgasmů pomocí masáže klitorisu. Bulet nabízí širokou škálu vibrací díky 5 rychlostem a 7 vibračním módům.


Ostatní Lubrikační gel BIOglide Jahoda 80 ml
249 Kč

Přírodní lubrikační gely BIOglide jsou velmi kvalitní lékárenské lubrikanty. Zaručují excelentní lubrikaci při milostných hrátkách, jsou 100% kompatibilní s kondomy a jsou výborné i na použití s nejrůznějšími erotickými hračkami, a to i v případě velmi citlivé sliznice.


Satisfyer Bezdotykový stimulátor Satisfyer 2 Next Generation
795 Kč

Satisfyer 2 Next Generation nabízí zcela převratnou funkci pro dráždění klitorisu – ten smyslně nasaje a zcela bezkontaktně stimuluje díky funkci podtlakových vln. Satisfyer 2 bude vaším ideálním společníkem nejen na doma, ale i na cestách.


Satisfyer Bezdotykový stimulátor Satisfyer Pro Plus Vibration
1 565 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdotykový stimulátor klitorisu Plus Clitoral Suction Vibrator kombinuje vibrační stimulační vlny se smyslovými vibracemi, což vám nabízí nesrovnatelný zážitek! Nastavení tlakových vln a vibrací lze řídit samostatně.