Medisana 79530 PowerRoll Classic Válec s hloubkovými vibracemi
2 220 Kč 1 987 Kč

Masážní válec na zvýšení krevního oběhu s 8 úrovněmi intenzity a LED indikací. Medisana PowerRoll Classic Válec díky strukturovanému povrchu podporuje masážní efekt. Jeho povrch je příjemný na omak a odolný proti vlhkosti. Automatické zastavení masáže po 10 minutách.

Medisana 88956 MC 825 Plus Shiatsu Akupresurní masážní sedací podložka
6 350 Kč 5 401 Kč

Shiatsu masážní podložka s akupresurou zajišťuje uvolnění celého těla pomocí bodové masáže. Medisana 88956 MC 825 Plus Shiatsu Akupresurní masážní sedací podložka nabízí intenzivní masáž zad a krku. Masáž krku je výškově nastavitelná a krční kryt lze sejmout a umýt. Snadné ovládání pomocí dálkového ovladače.

Medisana 88926 MC 826 Shiatsu Masážní podložka
7 950 Kč 7 499 Kč

Masážní podložka s akupresurou zajišťuje uvolnění celého těla bodovou masáží. Medisana 88926 MC 826 Shiatsu Masážní podložka nabízí masáž v oblasti pasu, krku a zad s různými intenzitami. Masáž krku je výškově nastavitelná a krční kryt lze sejmout a umýt. Snadné ovládání pomocí dálkového ovladače.

Power Plate Power Plate Pulse
9 999 Kč

Ruční masážní přístroj Power Plate Pulse je výkonný a tichý. Pomáhá uvolňovat napjaté a bolestivé svaly a podporuje krevní oběh. Balení obsahuje 6 různých nástavců pro celé tělo, vyrobených z nejkvalitnějších materiálů.

Power Plate Power Plate Roller
4 250 Kč

Power Plate Roller je nejmodernější vibrační masér. Uvolňuje napjaté a bolestivé svalstvo a fascie. Odstraňuje bolest, rychle a efektivně regeneruje.

Power Plate Power Plate DualSphere
4 250 Kč

Vibrační masér Power Plate DualSphere je ideální pro koncentrovanou masáž. Jedinečný tvar a správné vibrace cílí na těžko přístupná místa především v oblasti zad a krční páteře.

Beurer EM 80

Beurer EM 80

Hodnocení: 4,6
2 900 Kč 1 964 Kč

Záruka 3 roky

Elektrostimulátor Beurer EM 80 přispívá ke zmírňování bolesti, zachování tělesné kondice, uvolnění, revitalizaci svalů a boji proti únavě. Má 4 nezávislé stimulační kanály a osm samolepicích elektrod. Můžete si vybrat z 30ti předprogramovaných činností.

BeautyRelax Ultrazvuková kavitace 3v1
2 490 Kč 1 599 Kč

Ultrazvuková kavitace BeautyRelax BR-720 slouží k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpouštění tukových buněk a následně zmenšení ošetřovaných partií. Přístrojem na domácí kavitaci 3v1 budete v pohodlí svého domova formovat postavu jako v salonu krásy!

Medisana Masážní podložka MM 825
2 199 Kč 1 884 Kč

Masážní podložka MM 825 značky Medisana zajistí pocit uvolnění a relaxace po náročném dnu. Masážní efekt se osvědčuje zejména při regeneraci ztuhlých svalů a unavených tkání. 5 volitelných masážních programů a 4 masážní zóny. Kombinace masážní a vyhřívací funkce.

Beurer MG 145

Beurer MG 145

Hodnocení: 4,6
1 900 Kč 1 489 Kč

Záruka 3 roky

Shiatsu masážní polštářek MG 145, který má 4 shiatsu masážní hlavice pro jemné a důkladné promasírování. Jeho předností je univerzální tvar, infračervené vyhřívání a pratelný povrch. Jeho povrch o velikosti 33×27×12 cm je vyroben z kvalitního fleecu a je možné ho použít na krk, záda i nohy. Na zadní straně přístroje je úchyt, pomocí kterého je možné připevnění na židli.

Beurer MG 40

Beurer MG 40

Hodnocení: 4,3
842 Kč

Záruka 3 roky

Ruční infračervená masáž Beurer MG 40 poskytuje příjemnou a uvolňující vibrační masáž. Přístroj má 4 nástavce, rotační hlavici pro pohodlné užívání a protiskluzovou rukojeť. Masáž lze nastavit do 3 úrovní.

Medisana MC-81E

Medisana MC-81E

Hodnocení: 4,7
1 499 Kč 849 Kč

Masážní polštářek Medisana MC-81E je určen pro shiatsu masáž v kombinaci s prohříváním masírovaných oblastí. Masáž zmírní napětí a pomůže vám k celkové harmonizaci těla a mysli. Polštářek má příjemný materiál a jednoduchou obsluhu pomocí jednoho tlačítka.

BeautyRelax BR-025

BeautyRelax BR-025

Hodnocení: 4,4
1 390 Kč 1 295 Kč

Masážní polštářek poskytuje příjemnou Shiatsu masáž pro celé tělo. Snadno se ovládá a má cestovní rozměry.

BeautyRelax Ultrazvukový čistič pleti BR-1010
1 990 Kč 1 389 Kč

Masážní přístroj pro hloubkové čištění pokožky a peeling od značky BeautyRelax. Ultrazvukový čistič pleti BR-1010 pracuje na technologii vysokofrekvenčních vibrací, které odstraní odumřelé kožní buňky, čistí pokožku a masírují ji. Výsledkem je hladší a mladistvější pleť. Pomáhá jako prevence proti tvorbě černých teček, pupínků a akné.

BeautyRelax Masážní polštářek BR-060 Shiatsu
1 190 Kč

Masážní polštář věrně simulující pohyby rukou profesionálního maséra při praktikování tradiční japonské techniky Shiatsu. Dopřejte si kvalitní a uvolňující masáž v pohodlí domova a nastavte si ideální intenzitu a směr pohybu masážní hlavic. S polštářem značky Beauty Relax své tělo zbavíte stresu, únavy a svalového napětí.

BeautyRelax BR-1080D Peelmax
2 490 Kč 1 499 Kč

Kosmetický přístroj BeautyRelax Peelmax je určen pro péči o pokožku obličeje. Tento přístroj využívá profesionální technologii na diamantovou abrazi pleti, která znatelně redukuje pigmentové skvrny, rozšířené póry, jemné vrásky a jizvy. Výsledkem pravidelné aplikace je hladší, barevně sjednocená, vypnutá a svěží pleť. Aplikace je snadná, rychlá a bezpečná.

BeautyRelax Masážní přístroj Kineticforce
4 990 Kč

Masážní přístroj Kineticforce od značky BeautyRelax nabízí naprosto revoluční a inovativní řešení celkové rehabilitace a regenerace celého těla. Přístroj byl navržen profesionálními terapeuty, kteří při vývoji kladli důraz na kvalitu a maximální účinnost. BeautyRelax Kineticforce ihned uvolní zatuhlé svaly kdekoliv na těle.

BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite
2 990 Kč

Estetický přístroj Celluform Lite od značky BeautyRelax je výborný pomocník pro formování postavy. Při jeho vývoji a výrobě se vycházelo z reálných výsledků estetických studií a zkušeností odborníků. Ultrazvuková kavitace, radiofrekvence a červené světlo patří mezi nejpoužívanější technologie pro formování postavy. BeautyRelax Celluform Lite můžete používat doma a zaměřit se tak na problematické partie, krok po kroku vám pomůže dosáhnout vašeho vysněného výsledku. Používání estetického přístroje je neinvazivní a bezbolestné.

Homedics GEL SHIATSU masážní polštář s vyhříváním
2 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masážní polštář s vyhříváním je vybaven gelovými hlavicemi s přirozeným jemným dotykem. Homedics GEL SHIATSU masážní polštářek nabízí multifunkční využití při masážích ramen, krku, zad, hýždí i nohou.

BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií
3 990 Kč 2 695 Kč

Moderní kosmetický přístroj od značky BeautyRelax kombinuje několik technologií ošetření pleti. Galvanická žehlička s fotonovou terapií zhýčká vaši pokožku galvanickým proudem a červeným a zeleným světlem fotonové terapie. Efektivní a účinná péče jako ze salonu pro přirozený mladistvý vzhled.

BeautyRelax BR-1150W

BeautyRelax BR-1150W

Hodnocení: 5
2 990 Kč 2 695 Kč

Masážní kosmetický přístroj BR-1150W od značky BeautyRelax ošetřuje vaši pleť ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a vysokofrekvenční mechanickou masáží. Výsledkem je omlazený a prozářený vzhled bezbolestně.

BeautyRelax BR-555 Pečující sada na obličej
399 Kč 198 Kč

Čisticí kartáč na obličej v sadě s 5 aplikátory pro různé typy ošetření pleti. Pečující sada na obličej od značky BeautyRelax poskytuje vyčištění pleti, zlepšení krevního oběhu, odstranění odumřelých kožních buněk a lepší vstřebávání výživnývh krémů.

Beauty Relax Elektrostimulátor 3v1 BeForm I
990 Kč

Elektrostimulátor od značky Beauty Relax stimuluje svaly elektrickými pulzy, a tím dochází k jejich posilování. Je výborným pomocníkem v boji proti celulitidě. Využít ho můžete na unavené svalstvo, pomůže ale také s efektivním formováním postavy nebo jako podpora při hubnutí.

Beauty Relax Elektrostimulátor 3v1 Beform II
990 Kč 923 Kč

Elektrostimulátor od značky Beauty Relax stimuluje svaly elektrickými pulzy, a tím dochází k jejich posilování. Je výborným pomocníkem v boji proti celulitidě. Využít ho můžete na unavené svalstvo, pomůže ale také s efektivním formováním postavy nebo jako podpora při hubnutí.

BeautyRelax Masážní přístroj BR-730
699 Kč 526 Kč

Praktický masážní přístroj BeautyRelax BR-730 vyniká univerzálním použitím. Tato pečující sada poskytuje intenzivní péči o pleť obličeje i příjemnou masáž celého těla. Přístroj využívá pět vyměnitelných aplikátorů, tři režimy rychlosti a dva směry pohybu hlavice. K pokožce je maximálně šetrný a jeho používání je bezpečné, jednoduché a pohodlné.

Homedics GEL SHIATSU masážní podložka zad
5 099 Kč

Masážní podložkadálkovým ovladačem nabízí 10 možností nastavení. Homedics GEL SHIATSU masážní podložka zad umí kromě vyhřívací funkce také Shiatsu masáž, rolovací masáž a bodovou masáž pro různá místa.

BeautyRelax Galvanická mini žehlička
599 Kč 369 Kč

Ionizační pleťový přístroj BR-565R od značky BeautyRelax vám pomůže znovu dosáhnout mladistvého vzhledu. Galvanická žehlička při použití s krémem či sérem výrazně zvyšuje jeho vstřebání do pleti. Ionty proniknou hluboko do pokožky a uvolní tak póry. Vhodné pro všechny typy pleti.

Beurer FC 55

Beurer FC 55

Hodnocení: 5
1 749 Kč

Čistící a masážní kartáč na tělo, který vás zbaví odumřelé kůže a rozproudí krev. Beurer FC55 nabízí 2 kartáčové nástavce pro vaše individuální potřeby, které zajistí zářící a hebkou pokožku. Lze jej použít ve sprše či vaně.

Beurer EM28
1 699 Kč

Beurer EM28 je TENS elektrostimulátor, který vám pomůže v boji proti bolesti zápěstí. Tento speciální zdravotnický přístroj využívá 2 kontaktní elektrody a manžetu zápěstí. Ta má nastavitelný tvar, nastavit si můžete i intenzitu elektrostimulace. K budete mít 4 předprogramované aplikace a LCD displej, který vám usnadní ovládání přístroje.

Homedics GEL SHIATSU masážní podložka zad a ramen
5 990 Kč 4 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masážní podložkadálkovým ovladačem nabízí několik přednastavených masážních programů. Homedics GEL SHIATSU masážní podložka zad a ramen umí kromě vyhřívání také přirozenou senzorickou masáž, masáž zad a ramen, masáž hlubokého hnětení Shiatsu a rolovací masáž.

DUVLAN Vibromasážní plošina Zinnia
4 990 Kč 2 690 Kč

Vibromasážní plošina jako skvělý pomocník pro formování postavy, uvolnění svalů a rychlejší regeneraci.

DUVLAN Vibromasážní plošina Aster
5 790 Kč 2 990 Kč

Vibromasážní plošina jako skvělý pomocník pro formování postavy, uvolnění svalů a rychlejší regeneraci.

DUVLAN Vibromasážní plošina Poppy
6 190 Kč 3 290 Kč

Vibromasážní plošina jako skvělý pomocník pro formování postavy, uvolnění svalů a rychlejší regeneraci.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Masáž celého těla.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Masáž celého těla výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Masáž celého těla akce.