1 995 Kč
+ doprava zdarma

HIPPOLYTA je velmi realistická vagína z materiálu, který věrně napodobuje lidskou kůži.


1 995 Kč
+ doprava zdarma

HERMIONA je velmi realistická vagína z materiálu, který věrně napodobuje lidskou kůži.


1 595 Kč
+ doprava zdarma

Vibrační masturbátor pro muže v modrém obalu pro pohodlné držení. Vagína je z materiálu napodobující lidskou kůži a při masturbaci s lubrikantem je pocitově od reality k nerozeznání.


895 Kč

Účinná pomůcka stvořená pro dokonalé uspokojení mužské touhy. Masturbátor z hedvábně sametového materiálu, který je dokonalou imitací lidské kůže!


1 995 Kč
+ doprava zdarma

Masturbátor je vyrobený z dokonalého materiálu, který je na dotek k nerozeznání od lidské pokožky a věrně tak napodobuje vlastnosti lidské kůže.


3 495 Kč
+ doprava zdarma

Torzo ženského těla SOFIA s vaginálním i análním otvorem pro chvíle rozkoše a uvolnění. Materiál je podobný lidské kůži a má ty nejlepší vlastnosti.


895 Kč

Dokonalá imitace lidské kůže – masturbátor s hedvábně sametovým materiálem! Nádherná pomůcka stvořená pro dokonalé uspokojení mužské touhy v nenápadném moderním designu.


995 Kč

Nádherná umělá vagína z imitace lidské kůže v realistickém provedení. Jemná a pružná, tvarovaná pro dobré uchycení do ruky.


895 Kč

Pánský masturbátor tělové barvy s vaginálním otvorem, který navodí pocit skutečného pronikání. Nádherně těsný a příjemný do ruky i na dotyk.


3 595 Kč
+ doprava zdarma

Masturbátor je vyrobený z dokonalého materiálu, který je na dotek k nerozeznání od lidské pokožky a věrně tak napodobuje vlastnosti lidské kůže.


1 695 Kč

1 220 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivní masturbátor v diskrétním obalu, který má podobu plechovkového piva.


781 Kč

547 Kč

Vagína má vyjímatelné vibrační vajíčko a mnoho dráždících výstupků uvnitř. Navíc má výrazně tvarovaný klitoris. Hloubka této vagíny je 16 cm, průměr je roztažitelný.


806 Kč

564 Kč

Realistická vagína Muffie je masturbátor pro muže s vroubkovaným a silně mlaskajícím vnitřkem. Je to reálná napodobenina včetně materiálu připomínající lidskou kůži.


1 325 Kč

928 Kč

Realistická vagína z materiálu CYBERSKIN s poutkem a vnitřními stimulačními drážkami.


681 Kč

477 Kč

Pánský masturbátor tvarem připomínající mini ženské tělo s vaginálním otvorem, intimním piercingem na stydkých pyscích a vnitřními stimulujicími drážkami.


619 Kč

433 Kč

Transparentní pánský masturbátor s análním a vaginálním otvorem. Pružný a přizpůsobivý s výraznými stimulační výstupky.


5 938 Kč

4 157 Kč
+ doprava zdarma

Skutečně realistický zadeček se vším všudy. Masturbátor s vaginálním i análním otvorem.


1 825 Kč

1 278 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný masturbátor. Kombinace vagíny a análního otvoru v diskrétním obale.


1 081 Kč

757 Kč

Pánský masturbátor v podobě úst a análního otvoru z velmi jemného a příjemného materiálu v diskrétném obalu.


1 619 Kč

1 133 Kč
+ doprava zdarma

Vibrační ústa v černém naprosto diskrétním a perfektné tvarovaném obalu pro pohodlné držení. Vagína je z materiálu napodobující lidskou kůži a při masturbaci s lubrikantem je pocitově od reality k nerozeznání. Vnitřek vagíny má masážní výstupky. K vagíně je přiložené vibrační vajíčko. Intenzitu vibrací si můžete nastavit na ovladači. Vagína je vyjímatelná.


531 Kč

372 Kč

Růžová transparentní vagína s masážními perlami uvnitř. Tubus vagíny je úzký a zvrásněný pro navození reálného pocitu. Masážní perly jsou umístěny tak, aby každý tah účině stimuloval penis. Skvěle padne do ruky, je z měkkého příjemného gelového materiálu s pružným průměrem.


931 Kč

652 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vagína/anál v tělové barvě a realném vzhledu se stimulačními drážkami. Délka 17cm.