MEGA BLOKS Velký Tomáš-23%

MEGA BLOKS Velký Tomáš

Hodnocení: 4,9
1 499 Kč 1 149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Na malé strojvůdce čeká s touto velkou lokomotivou Tomášem stavění kostek, počítání a spojování barev a obrázků. S velkým pojízdným Tomáškem plným barevných kostek si děti užijí spoustu legrace.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25-46%
749 Kč 399 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Posuňte meze svojí kreativity s těmito 480 kostkami. Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách a klasických tvarech. Tyto kostky dají vašim stavbám nový rozměr. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Velká skluzavka - Lesní panda-42%
349 Kč 199 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Pusťte se do velkého dobrodružství s kutálející se pandou z deštného pralesa! Nyní se váš malý stavitel může naplno ponořit do hry s touto roztomilou pandou a její bláznivou skluzavkou!

MEGA BLOKS Hra o Trůny: Zimohrad-35%
3 899 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zachraňte Sever a všech 7 království od hord bílých chodců tím, že vybudujete bitvu o Zimohrad! Starobylý hrad Zimohrad rodu Starků se nyní nachází v přední linii bitvy mezi živými a nemrtvými.

MEGA BLOKS Kostky v plastovém pytli holky, 60 kostek
339 Kč 309 Kč

Kreativita dětí se 60 stavebními kostkami nezná hranic. Díky tomuto skvělému setu kostiček v růžové a fialové barvě budou vaši nejmenší nadšeně stavět, vršit kostky na sebe a prozkoumávat nekonečné možnosti, jak je sestavit.

MEGA BLOKS Zábavný sběrač kostek červená / modrá
949 Kč 779 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra se stavebnicí je skvělá zábava. S uklízením po ní je to už horší a u dětí to platí dvojnásob! Zábavný vozík Mega Bloks ale z uklízení udělá zábavu a hraní s kostkami tak bude zábavné až do posledního okamžiku.

MEGA BLOKS CAT náklaďák

MEGA BLOKS CAT náklaďák

Hodnocení: 4,9
379 Kč

Rozložit, naložit, odvézt, vysypat a znovu postavit! To všechno tě čeká s novým nákladním autem CAT Lil’ Dump Truck od Mega Bloks! Odpadní vůz právě opustil stanoviště plný štěrku, který musí dojet vysypat. Pomůžeš mu s tímhle úkolem?

MEGA BLOKS Hra o trůny: Železný trůn
799 Kč 579 Kč

Postavte Železný trůn a vládněte z něj celému Západozemí! Železný trůn, vytvořený na příkaz Aegona Dobyvatele, je jediným trůnem, který představuje veškerou moc v Západozemí. Postavte trůn a učiňte rozhodnutí, která ze čtyř mikro akčních figurek na něm právoplatně usedne.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Drogon
399 Kč 339 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Drogonem.

MEGA BLOKS Hra o Trůny Drogon-33%
2 699 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zima je tady. Sneste zuřivý útok na všechny nepřátele s tímto mocným duem – Daenerys a Drogonen! Dracarys! Veďte dothrackou armádu do bitvy s největším a nejobávanějším Daeneřiným spojencem Drogonem.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Velká honička-42%
699 Kč 399 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Ponořte se do třech různých dobrodružství v tomto zábavním parku s pejskem a kočičkou, kteří si hrají na honěnou! Vaši malí stavitelé zažijí s těmito třemi příběhy, jedním pejskem a jednou kočičkou Peek A Blocks™ spoustu zábavy v zábavním parku!

MEGA BLOKS First Builders Kamarádi z lesa-25%
599 Kč 449 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Spojujte a stavějte roztomilá lesní zvířátka s ekologicky šetrnými kostkami! Přišel čas na šetrnější zábavu s těmito 70 velkými stavebními kostkami vyrobenými ze 100% rostlinných materiálů.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26-30%
1 299 Kč 899 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách, klasických tvarech a s mnoha speciálními díly. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek a speciálních dílů. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Velká skluzavka - Tučňák-28%
349 Kč 249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pusťte se do velkého dobrodružství s kutálejícím se polárním tučňákem! Nyní se váš malý stavitel může naplno ponořit do hry s tímto roztomilým tučňákem a jeho bláznivou skluzavkou!

MEGA BLOKS Bitva Bílého chodce-28%
699 Kč 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Nechte se unést a vybudujte jedinečnou děsivou rozhodující bitvu mezi Jonem Sněhem a Nočním králem! Hrozba je reálná. Vytvořte si znovu tento jedinečný moment a sestavte děsivou bitvu za zdí!

MEGA BLOKS Vojenská helikoptéra-37%
399 Kč 249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připojte se k záchrannému týmu a vzneste se do výšin se stavebnicí vojenského záchranného vrtulníku! Vydejte se vstříc nebezpečí s tímto děsivým záchranným vrtulníkem, který má na čele namalovanou pusu plnou ostrých zubů!

MEGA BLOKS Mašinka Percy na farmě
499 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vydej se na návštěvu kultovních míst na ostrově Sodor společně se svou oblíbenou mašinkou! Stavebnice dětem umožní postavit kultovní místa, která znají ze světa Mašinky Tomáše a jeho přátel. Set obsahuje části, které se pohybují, například otevírací kurník.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Viserion
399 Kč 339 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Viserionem.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Rhaegal
399 Kč 339 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Rhaegalem.

MEGA BLOKS Junior GJD21

MEGA BLOKS Junior GJD21

Hodnocení: 4,8
549 Kč 469 Kč

Podpořte kreativitu vašeho malého stavitele s touto krabicí plnou klasických barevných kostek a speciálních dílů, které perfektně padnou do malých ručiček vašeho batolete. Kostky zajistí vašemu malému staviteli dlouhé hodiny zábavy a povzbudí jeho kreativitu a chuť objevovat.

MEGA BLOKS Pracovna malé stavitelky
1 499 Kč 969 Kč

Učte se barvy a čísla i na cestách! Postavte s tímto přenosným stolečkem z kostek Mega Bloks prosperující městské centrum kdekoli a kdykoli a zažijte úžasná dobrodružství. Přímo na stole můžete vystavět poštovní schránku, útulný domeček i voňavou pekárnu a pak nechte svá autíčka brázdit ulice vašeho nového městečka.

MEGA BLOKS Sběrač kostek Krokodýl
999 Kč 899 Kč

Sběrač kostek ve tvaru krokodýla umožňuje dětem si užít hned 3 různé aktivity. Mohou na krokodýlovi jezdit, sbírat s ním kostky nebo je na něj stavět. Batolata si hračku zamilují, když se budou snažit dohonit krokodýla, který požírá kostky!

MEGA BLOKS Míchačka CAT
649 Kč

Podpořte kreativitu vašeho maličkého s Míchačkou CAT! Malí stavitelé se mohou pustit do práce a jezdit, vysypávat a stavět se jasně žlutou Míchačkou CAT, která je přizpůsobena malým batolecím ručičkám.

MEGA BLOKS Hudební vláček s písmenky FWK22
499 Kč

Hudební vláček s písmenky už čeká! Jednoduše spojte všechny tři vagónky, naložte na ně kostky s písmenky a jen tak si procvičujte abecedu nebo skládejte celá slova. Vláček dokonce vydává zvuky jako skutečný vlak.

MEGA BLOKS Junior GJD22

MEGA BLOKS Junior GJD22

Hodnocení: 4,7
999 Kč 759 Kč

Podpořte kreativitu vašeho malého stavitele s touto krabicí plnou klasických barevných kostek a speciálních dílů, které perfektně padnou do malých ručiček vašeho batolete. Box obsahuje kostky a díly jako například základnu pro autíčka, okna a dveře, které se otevírají a zavírají.

MEGA BLOKS Kostky v plastovém pytli kluci, 60 kostek
339 Kč 309 Kč

Kreativita dětí se 60 stavebními kostkami nezná hranic. Díky tomuto skvělému setu kostiček v klasických barvách budou vaši nejmenší nadšeně stavět, vršit kostky na sebe a prozkoumávat nekonečné možnosti, jak je sestavit.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24
1 299 Kč 1 049 Kč

Se 790 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu. Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů a staveb. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Hudební farma

MEGA BLOKS Hudební farma

Hodnocení: 4,2
799 Kč 709 Kč

Přiřaďte k sobě správně barvy a odhalte na farmě zajímavou hudbu a zvuky zvířat! Postavte farmu pro 4 roztomilá zvířátka a naučte se při tom barvy a zvuky zvířat. Celkem na této farmě můžete odhalit 12 různých zvířecích zvuků a veselých písniček.

MEGA BLOKS Pytel plný učení
899 Kč 789 Kč

Rozvíjej své schopnosti učením se barev, čísel a tvarů! Malé děti se mohou lépe připravit na školu při hře se 150 kostkami, které jim pomohou se učit tvary, barvy, počítání a řešení problémů!

MEGA BLOKS Herní set Pojď si hrát Garáž
649 Kč 309 Kč

S tímto herním setem čeká všechny malé stavitele nezapomenutelná zábava při každém otočení! Celou hru oživí přiložené kostky First Builders, speciální dílky a kostky s detailními potisky. Roztoč to na kolotoči nebo v garáži na otočné podložce pro mechanika.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mega Bloks kostky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mega Bloks kostky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mega Bloks kostky akce.