Geomag Color 64

Geomag Color 64

Hodnocení: 4,8
1 049 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Geomag Color je skvělá magnetická stavebnice. Spojujte magnetické tyčinky díky ocelovým kuličkám a tvořte nejrůznější tvary a obrazce. Tyčinky u této řady jsou bezpečné i pro menší děti.

Geomag Panels 50

Geomag Panels 50

Hodnocení: 5
799 Kč 549 Kč

Geomag Panels je skvělá magnetická stavebnice. Z tyčinek a kuliček v balení lze složit nejrůznější obrazce a vyplnit je barevnými panely. Nahlédněte hravou formou do světa magnetismu a fyzikálních zákonů!

Light Stax Stavebnice Hybrid Trumpeting Elephant
339 Kč 269 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 68 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.

Light Stax Stavebnice Hybrid Roaring Lion
389 Kč 319 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 73 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.

Ravensburger GraviTrax Startovní sada-20%
1 499 Kč 1 199 Kč

Akce

Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky.

Ravensburger GraviTrax Dráha-25%
539 Kč 399 Kč

Akce

Prodlužte svou dráhu Gravitrax! Tato sada vám umožní pozdvihnout vaši kuličkovou dráhu na vyšší úroveň. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Ravensburger GraviTrax Lanovka 268498
279 Kč 259 Kč

Novinka

Lanovka strčí do kuličky na druhé straně propasti a tím jí rozjede. Díky ní můžete zajímavě překonat i velké vzdálenosti a výškové rozdíly na trati. Zapojte tento doplněk i do vaší dráhy. Které části trasy spojíte?

Ravensburger GraviTrax Mosty 268542
539 Kč 469 Kč

Novinka

Tato sada doplní vaší stavebnici GraviTrax® o dva mosty a řadu drah. Mosty se před kuličkou samy rozbalí a umožní její přesun na vzdálenou část trati. Spojte jednotlivé úseky tratě ve velkolepé dráhy a objevte tak celou řadu nových konstrukčních možností.

Ravensburger GraviTrax Stavba-25%
539 Kč 399 Kč

Akce

S touto sadou rozšíříte svou kuličkovou dráhu o dodatečné základní desky a další stavební prvky, které zapojíte do své startovní sady GraviTrax®. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Ravensburger GraviTrax Tunel-25%
539 Kč 399 Kč

Akce

Tato sada vnese do vaší kuličkové dráhy moment překvapení. Propojte se svou startovací sadou GraviTrax® tunely, kolejnice a základní desky a získáte ještě více možností pro různé kombinace a zrychlení.

Blocki Blocki stavebnice Hasičská stanice velká typ LEGO 774 dílů
835 Kč

Stavebnice hasičské stanice, vrtulníku a 2 automobilu (typ LEGO). Velká hasičská stanice s příslušenstvím. Minifigurky hasičů, pilota, hasičské automobily, vrtulník. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem, návod na sestavení součástí balení.

Ravensburger GraviTrax Výtah-25%
539 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S touto sadou můžete svou kuličkovou dráhu doslova zdvihnout na vyšší úroveň. Zapojte do své startovní sady GraviTrax® výtah a další stavební díly a vaše dráha bude ještě zajímavější.

Ravensburger GraviTrax Katapult-28%
279 Kč 199 Kč

Akce

Díky Katapultu proletí vaše kulička vzduchem navzdory zemské přitažlivosti. Zapojením Katapultu do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Ravensburger GraviTrax Transfer 268504
279 Kč 249 Kč

Novinka

Transfer převede kuličku na druhou stranu propasti. Dokážeš ho ve své dráze vhodně zapojit? Set obsahuje dílky k sestavení 3 plošinek. Proměňte tak vaši dráhu ve skutečně velkolepou konstrukci.

Ravensburger GraviTrax Trampolína-21%
279 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zemské přitažlivosti navzdory nechte svou kuličku trochu si zaskákat na trampolíně. Zapojením trampolíny do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti.

Ravensburger GraviTrax Smyčka-21%
279 Kč 219 Kč

Akce

Prožeňte kuličku smyčkou! Zapojením Smyčky do startovní sady GraviTrax® bude vaše kuličková dráha napínavější. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Boffin I 100

Boffin I 100

Hodnocení: 4,8
799 Kč 649 Kč

Elektronická stavebnice Boffin 100 je určena pro malé šikuly, kteří si podle jednoduchého návodu monou sestavit nejméně 100 různých elektronických hraček a zařízení, která spolehlivě fungují. Například lampičku, rádio, policejní houkačku nebo hlasem řízenou žárovku.

Boffin 500

Boffin 500

Hodnocení: 4,8
1 799 Kč 1 409 Kč

Boffin 500 je vynikající elektronická stavebnice, která mladým technikům umožňuje sestavit podle srozumitelného obrázkového návodu nejméně 500 jednoduchých elektronických přístrojů a zajímavých hraček, spolehlivě fungujících.

Ravensburger GraviTrax Sopka 261468-21%
279 Kč 219 Kč

Akce

Sopka uvolní novou energii do vaší dráhy! Zapojte sopku do startovní sady GraviTrax pro ještě akčnější kuličkovou dráhu. Jak daleko a jak vysoko vaše kuličky pro výbuchu sopky poletí?

Hubelino Kuličková dráha Set bez kostek 128 ks
2 799 Kč 2 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuličková dráha HUBELINO je pro děti skvělým společníkem, proto jim pořiďte tento rozšiřující set. Rozšíření můžete použít k již k zakoupené dráze či kostkám. Dílky stavebnice jsou kompatibilní s kostkami Duplo. Stavebnice jsou vyráběny v Německu z kvalitního a ekologicky šetrného materiálu.

Ravensburger GraviTrax Lopatka-21%
279 Kč 219 Kč

Akce

Získejte novou energii! S lopatkou se vaše kulička dokutálí ještě dále. Zapojením lopatky do startovní sady GraviTrax® získá vaše kuličková dráha na napínavosti.

Ravensburger GraviTrax Kladivo-21%
279 Kč 219 Kč

Akce

Ať dá kladivo pořádnou ránu! Dodejte kuličce Kladivem nový impuls, aby zvládla ještě delší dráhu. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Ravensburger GraviTrax Magnetický kanon-28%
279 Kč 199 Kč

Akce

Ještě více energie pro vaši kuličkovou dráhu! S Magnetickým kanónem bude kulička překonávat neuvěřitelné výškové rozdíly a kutálet se ještě déle. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Boffin II LIGHT

Boffin II LIGHT

Hodnocení: 4,6
1 399 Kč 1 099 Kč

Víte, co je SVĚTLO, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Walachia Vario Massive

Walachia Vario Massive

Hodnocení: 4,7
1 499 Kč 1 219 Kč

Tradiční dřevěná stavebnice Walachia, ze které si můžete postavit jakýkoliv domek, hrad nebo jinou stavbu. Obsahuje bukové dílky různých délek a průměrů, ze kterých lze kompletovat stavby dle vašich představ.

Hubelino Kuličková dráha-set bez kostek 55 ks
1 289 Kč

Kuličková dráha HUBELINO je pro děti skvělým společníkem. Poskytuje spousty zábavy a kreativity, podporuje logické myšlení i smysl pro detail. Můžete si poskládat dráhu podle přiloženého návodu nebo svou vlastní, ve fantazii se meze nekladou.

Ravensburger GraviTrax Flip 261475-21%
279 Kč 219 Kč

Akce

Dopravte svou kuličku o úroveň výš a vystřelte ji do opačného směru! Zapojte flip do Startovní sady GraviTrax a pusťte se se svou kuličkovou dráhou do skvělé akce! Jak daleko vaše kuličky s flipem doletí?

Blocki Blocki stavebnice velká Policejní stanice typ LEGO 631 dílů
809 Kč

Velká stavebnice policejní stanice (typ LEGO). Velká 2-patrová policejní stanice s vězením a dalším příslušenstvím. Policejní dodávka, auto a motorka. Spousta pohyblivých částí – mříže, závory, kamery… Minifigurky policistů a vězňů, policejní psi.

Walachia Vario Box

Walachia Vario Box

Hodnocení: 4,9
3 299 Kč 2 459 Kč

Stavebnice z masivního bukového dřeva Walachia. Box odpovídá souhrnu stavebnic Vario, Vario XL a Vario Fort. Dohromady naleznete v balení úžasných 450 dílků, které dítěti zajistí nekonečné hodiny stavění podle vlastní fantasie. Ocenění Správná hračka v roce 2013.

Walachia Hrad

Walachia Hrad

Hodnocení: 4,8
1 109 Kč 849 Kč

Krásná velká dřevěná slepovací stavebnice hradu. Postavte si dřevěný hrad v měřítku 1:32 pomocí dřevěných hranolů. V balení naleznete dohromady 607 dílků. Ve stavebnicích WALACHIA naleznete vše potřebné k sestavení.

Boffin II 165 - MOTION

Boffin II 165 - MOTION

Hodnocení: 4,7
1 899 Kč 1 349 Kč

Víte co je ELEKTŘINA, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Seva pro dívky 1 Jumbo

Seva pro dívky 1 Jumbo

Hodnocení: 4,9
1 939 Kč 1 299 Kč

Stavebnice Seva pro dívky 1 Jumbo v plastovém boxu rozšiřuje nabídku dílků stavebnic Seva o zcela nové barevné variace. Stavebnice obsahuje 1172 základních dílků.

Kapla 200

Kapla 200

Hodnocení: 4,9
1 320 Kč 1 278 Kč

Základní stavebnice KAPLA, v praktickém obalu, který se dá lehce přenášet a který s rezervou pojme i případná rozšíření

Blocki Blocki stavebnice Policejní mobilní kontrola typ LEGO 511 dílů
579 Kč

Velká stavebnice policejní stanice (typ LEGO). Mobilní policejní stanoviště s příslušenstvím. Policejní kamion (cca. 35cm), motorka a 2-patrové stanoviště. 3 minifigurky policistů. Baleno v kvalitním kartonovém obalu s barevným potiskem, návod na sestavení součástí balení.

Igráček Igráčkův domeček + 2 x Igráček, nábytek
399 Kč 379 Kč

Kartonový dvoupatrový Igráčkův domeček je super hračka pro děti od 3 let. V balení naleznete dvě postavičky Igráčka holčičky a chlapečka, nábytek a domek z kartonu, který lehce postavíte. Díky plastovým klipům krásně drží stabilitu. Vhodný i jako dekorace do dětského pokoje.

SVOBODA Voltík I.-elektronická hra
639 Kč 479 Kč

elektronické hře Voltík I si děti mohou složit podle návodu až 35 různých elektronických modelů bez nutnosti použití pájky nebo jiných nástrojů. Nevyžaduje žádné znalosti elektroniky. Modely mají různou obtížnost sestavení

Magformers 30 Rainbow

Magformers 30 Rainbow

Hodnocení: 4,6
1 149 Kč 1 109 Kč

Z Magformers 30 postavíte již celou řadu nejrůznějších altánů, domečků, hradů, zvířat, roslin, ale i tolik oblíbených ozdob a šperků a samosebou jednoduchá Archimedova i Platónova tělesa. Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá) a patří k nejoblíbenějším „ochutnávkovým“ modelům.

Clementoni Clemmy Baby - 24 kostek v plastovém pytli
349 Kč 299 Kč

AKCE KE DNI DĚTÍ: Získejte dodatečnou slevu 20 % z uvedené ceny produktu po zadání kódu DEND20 ve 2. kroku objednávky v košíku (platí od 25. 5. do 1. 6. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Clemmy baby sada 24 kostek od značky Clementoni. Gumové kostičky, se kterými si může hrát dítě od 6ti měsíců. Kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém pytli.
Boffin II 203 - HRY

Boffin II 203 - HRY

Hodnocení: 4,6
1 879 Kč 1 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronická stavebnice Boffin HRY obsahuje 35 součástek a nabízí zábavnou a hravou formou přes 200 nových projektů, které jsou zaměřeny na postřeh, rychlost, paměť a přesnost. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje. Dále si můžete vymýšlet i vlastní projekty.

Cobi World of Tanks Tiger I
999 Kč 779 Kč

Postavte si model tanku Tiger I z počítačové hry World of Tanks. Sestavený model má na délku 28 cm, na šířku 12,8 cm a na výšku 10 cm. Vyzbrojen je Lugerem P08. Balení obsahuje 555 kostek a 1 figurku vojáka. A navíc v balení najdete bonusové kódy do počítačové hry.

Merkur Classic C04 183 modelů
1 349 Kč 1 199 Kč

MERKUR exkluzivní stavebnice Classic C04 je balená ve stylovém předválečném designu, která je replikou stavebnice ze začátku minulého století. Veškeré součástky jsou tradičně z přírodních materiálů a také v klasických „MERKURových“ barvách.

Seva Stavebnice Klasik Dvojka 366ks
969 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavebnice Seva Klasik Dvojka je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavby i výtvory dle vlastní fantazie. Složit z této stavebnice mohou děti třeba letadlo, větrný mlýn nebo jeřáb.

Kapla 1000
6 260 Kč 6 099 Kč

Dostatek destiček KAPLA i pro ty nejnáročnější stavby. Prostě Rolls-Royce mezi stavebnicemi.

Boffin I 300

Boffin I 300

Hodnocení: 4,7
1 199 Kč 969 Kč

Elektronická stavebnice řady Boffin s návodem na 300 zajímavých elektronických hraček a jednoduchých zařízení. Například detektror lži, poplašné zařízení – detektor pohybu, ventilátor, rádio, měřič tlaku, tlumič světla.

Seva pro dívky 1

Seva pro dívky 1

Hodnocení: 4,9
919 Kč 699 Kč

Novinka ve světě Seva! Stavebnice je laděna do dívčích barev – fialová, lila a bílá. Dívky mohou poskládat například obývací pokoj, ložnici, kuchyň nebo panáčky Seváčky. Díky novým oblým dílům lze postavit i kočárek.

LENA Kuličková dráha "Jump"
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sestavte si svou kuličkovou dráhu a sledujte, zda vám kulička dorazí do cíle! Máte k dispozici 31 dílků a také 10 kuliček! Výborná zábava pro děti již od 3 let. Kvalitní provedení značky Lena.

SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
939 Kč 619 Kč

Elektronická stavebnice VOLTÍK II je tvůrčí hračka pro děti od 10 let. Nabízí mnoho možností zapojení efektních elektronických modelů podle příručky nebo také podle svých znalostí. Stavebnice obsahuje vše pro stavbu 50 elektronických modelů bez pájení.