Miliony produktů za nejlepší ceny
Miliony produktů za nejlepší ceny

Stavebnice jsou součástí každého dětského světa, ať už jde o stavebnici LEGO®, GraviTrax, Geomag™ a další. Spoustu zábavy si děti užijí s kuličkodráhami či speciálními magnetickými stavebnicemi, které učí děti zábavnou formou nejen motorice, ale také logickému myšlení a starším dětem pomohou pochopit základy fyziky.

Zobrazit více

Plastové stavebnice

Plastové stavebnice vynikají nízkou hmotností, nízkou pořizovací cenou i dobrou odolností a snadnou údržbou. K dostání jsou v mnoha barevných provedeních a tvarech, efektivně tak rozvíjí dětské vědomosti i fantazii.

Kovové stavebnice

Kovové stavebnice jsou vyrobeny z kovu s barevnou povrchovou úpravou. Výhodou je odolnost jednotlivých komponentů a s tím spojená dlouhá životnost, nevýhodou může být vyšší hmotnost stavebnice a také vyšší pořizovací cena.

Dřevěné stavebnice

Dřevěné stavebnice mají přírodní vzhled. Nejčastěji se pro výrobu užívá masiv nebo překližka. Stavět lze nejrůznější domy, hrady i modely aut, vlaků aj. Stavebnice ze dřeva dosahují vyšší hmotnosti než plastové stavebnice, jsou proto stabilnější i odolnější než plastové.

Další typy stavebnic

  • Magnetické stavebnice mají schopnost magnetizovat. Učí děti fyzikálním zákonům a rozvíjí kreativitu.
  • Elektronické stavebnice učí děti technickým dovednostem. Díky nim si mohou postavit jednoduchá elektronická zařízení. Elektronické stavebnice jsou obvykle napájeny z baterií.
  • Kuličkodráhy jsou interaktivní stavebnice, které slouží jako dráhy pro kuličky.

Stavebnice LEGO®

Stavebnice LEGO® patří k nejproslulejším stavebnicím vůbec. Některé stavebnice Lego jsou vhodné již pro děti od 1,5 roku.

→ Vyzkoušejte populární LEGO® Friends, LEGO® Star Wars nebo LEGO® Technic™ a řadu dalších.

Stavebnice Geomag™

Magnetická stavebnice Geomag™ se skládá z tyčinek a magnetických kuliček, které lze vzájemně propojovat a vytvářet tak 2D i 3D objekty.

→ Děti zajisté nedchne Geomag™ Mechanics nebo Geomag™ pro nejmenší.

Stavebnice Merkur

Stavebnice Merkur českého původu je na trhu již přes 100 let. Se stavebnicí Merkur lze za pomoci kovových součástek stavět modely nejrůznějších vozidel a mechanických vynálezů. Postavte si s dětmi Merkur Jeřáb nebo Merkur Raketoplán a další stavby.

TIP!

Nejen stavebnice rozvíjí dětské schopnosti a fantazii. Oblíbené jsou také puzzle nebo hlavolamy.


Mega Bloks

Stavebnice Mega Bloks jsou vhodné i pro nejmenší děti od 1 roku. Jedná se o plastové stavebnice, často inspirované populárními pohádkovými postavami.

→ Oblíbené jsou Mega Bloks kostky nebo Mega Bloks auto.

Playmobil®

Se stavebnicí Playmobil® mohou děti stavět celá města, která oživí Playmobil postavičkami. Vznikají tak jedinečné příběhy, které rozvíjí fantazii dětí.

→ Pro kluky je tu např. Playmobil Policie, pro holčičky Playmobil Farma.

Stavebnice Cobi

Stavebnice Cobi jsou tu pro milovníky aut a techniky. Jednotlivé sady obsahují nejrůznější modely aut a vozítek.

→ Pořiďte domů stavebnici Cobi Tank nebo Cobi Letadlo.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Řazení
10560 produktů
Magformers Transform Wheel Bugy Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka
Magformers Transform Wheel Bugy

Nová stavebnice určená pro stavění nadupaných motocyklů, aut i čtyřkolek. Obsahuje 15 magnetických tvarů a 2 speciální podvozky. V kombinaci s jakýmikoliv dalšími dílky Magformers pestrost i velikost vozidel násobně narůstá. Většina ze stovek postavených aut a motorek z této stavebnice je i překvapivě odolná a lze je tudíž směle využívat i jako funkční hračku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka

Startovní sada Výhybka se 147 úžasnými konstrukčními prvky je dokonalým úvodem do nové řady GraviTrax Power. Kromě základních stavebních prvků pro stavbu dráhy GraviTrax obsahuje tato sada také ovladač elektronických doplňků, Výhybku a 3 Přistávací Arény.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Merkur M2020 Výroční stavebnice Teddies Magnetická stavebnice 200 ks
Merkur M2020 Výroční stavebnice

Tato výroční stavebnice Merkur M2020 obsahuje 753 jednotlivých součástek a možnost stavby mnoha modelů. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s postupem na stavbu 100 různých modelů. Se stavebnicí si vyhrají jak děti, tak i jejich rodiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Teddies Magnetická stavebnice 200 ks Teddies Magnetická stavebnice 200 ks
Teddies Magnetická stavebnice 200 ks

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců.Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 730 Kč
Digitronové hodiny Nixie Ravensburger GraviTrax Startovní sada
Digitronové hodiny Nixie

Hodiny Nixie s krásným retro designem v limitované edici. Noyce Joyce uvedla na trh novou generaci elektrických stavebnic, která nahrazuje klasické dřevěné skládanky. Celá stavebnice se skládá z desek plošného spoje (PCB). Tyto spoje se navzájem propojí pomocí vodivých háčků a vytvoří tak jednu velkou elektronickou stavebnici, která je nejenom krásná, ale také funkční.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 4 284 Kč
Pecka cena
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Ravensburger GraviTrax Startovní sada
Ravensburger GraviTrax Startovní sada

Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 960 Kč
Teddies Magnetická stavebnice 66 ks Teddies Magnetická stavebnice 66 ks
Teddies Magnetická stavebnice 66 ks

Magnetická stavebnice bloky a dráha. Zábavná hra s magnety, pomocí kterých vytváříte kreativní tvary a dráhu pro své kuličky. Po dostavení své trasy Vás čeká chvíli napětí! Projedou plastové kuličky od začátku do konce? Stavebnice zlepšuje představivost a kreativní myšlení dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Boffin 750 Teddies Magnetická stavebnice 66 ks
Boffin 750

Vzdělávací stavebnice Boffin 750 je určená nejen hravým dětem. Stavebnice poskytne poutavým způsobem představu o zapojování základních elektrických obvodů. Skládá se z 80 dílků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Domeček na hraní Clementoni Clemmy baby - Aktivní kyblík s prostrkávacími tvary
BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Domeček na hraní

Dvoupatrový domeček z oblíbené stavebnice PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Nechybí skluzavka ani houpačka. Stavebnice obsahuje 76 dílů, včetně 2 herních figurek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Clementoni Clemmy baby - Aktivní kyblík s prostrkávacími tvary Clementoni Clemmy baby - Aktivní kyblík s prostrkávacími tvary
Clementoni Clemmy baby - Aktivní kyblík s prostrkávacími tvary

V praktickém plastovém kyblíku jsou uloženy měkké barevné kostky. Ve víku jsou otvory různých tvarů kterými mohou děti kostičky prostrkovat a rozvíjet při tom svoji jemnou motoriku a další schopnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle

S touto interaktivní startovní sadou GraviTrax Obstacle můžete stavět dráhy do nekonečna dle své vlastní fantazie. S využitím 175 rozmanitých stavebních prvků můžete sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy již od první chvíle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Hubelino Kuličková dráha-set bez kostek 55 ks Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle
Hubelino Kuličková dráha-set bez kostek 55 ks

Kuličková dráha HUBELINO je pro děti skvělým společníkem. Poskytuje spousty zábavy a kreativity, podporuje logické myšlení i smysl pro detail. Můžete si poskládat dráhu podle své vlastní fantazie, protože té se meze nekladou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 934 Kč

Stavebnice

Stavebnice pro kluky i holky děti zabaví i vzdělají! Přemýšlíte, jakou stavebnici dětem vybrat? Vyzkoušejte ověřené stavebnice LEGO® nebo stavebnice Seva a Cheva. Velmi populární jsou také stavebnice Merkur a moderní magnetické stavebnice GraviTrax a Geomag™.

Stavebnice GraviTrax

Stavebnice GraviTrax se zabývá principy gravitace, které dětem ukazuje zábavnou formou. Ze stavebnice lze stavět důmyslné dráhy pro kovovou kuličku, která na cestě překonává nejrůznější překážky. Základem je GraviTrax startovní sada, kterou lze rozšířit nap. o GraviTraxVýtah nebo GraviTrax Dráha a další.

Stavebnice Merkur

Stavebnice Merkur českého původu je na trhu již přes 100 let. Se stavebnicí Merkur lze za pomoci kovových součástek stavět modely nejrůznějších vozidel a mechanických vynálezů. Postavte si s dětmi Merkur Jeřáb nebo Merkur Raketoplán a další stavby.

Stavebnice Magformers

Stavebnice Magformers je jedinečná magnetická stavebnice, se kterou si mohou děti postavit důmyslná vozítka nebo zvířata či stavby. Vyzkoušejte Magformers Starter nebo Univerzální Box.

Stavebnice Seva

Stavebnice Seva patří k českým legendárním stavebnicím. Skládá se z plastových modrobílých komponentů, s kterými lze stavět jeřáby, vozidla, architektonické stavby i zvířata. Populární je Seva Jumbo nebo Seva Technic.