MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25
749 Kč 549 Kč

Novinka

Posuňte meze svojí kreativity s těmito 480 kostkami. Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách a klasických tvarech. Tyto kostky dají vašim stavbám nový rozměr. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Hra o Trůny Drogon
2 699 Kč

Zima je tady. Sneste zuřivý útok na všechny nepřátele s tímto mocným duem – Daenerys a Drogonen! Dracarys! Veďte dothrackou armádu do bitvy s největším a nejobávanějším Daeneřiným spojencem Drogonem.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD23-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Se 480 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu! Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24
1 299 Kč 999 Kč

Novinka

Se 790 kostkami máte nekonečně možností, jak naplno rozvinout svou kreativitu. Tyto kostky prohlubují představivost a malí stavitelé zajisté vymyslí spoustu originálních příběhů a staveb. Set se hodí pro všechny stavitele nebo jen jako rozšíření sbírky.

MEGA BLOKS Bitva Bílého chodce
699 Kč

Nechte se unést a vybudujte jedinečnou děsivou rozhodující bitvu mezi Jonem Sněhem a Nočním králem! Hrozba je reálná. Vytvořte si znovu tento jedinečný moment a sestavte děsivou bitvu za zdí!

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26-43%
1 299 Kč 739 Kč

Akce

Vyzkoušejte vaši představivost s tímto velkým balením kostek v maskovacích barvách, klasických tvarech a s mnoha speciálními díly. Balení obsahuje neuvěřitelných 790 kostek a speciálních dílů. Je to skvělý doplněk pro zkušené stavitele, kteří chtějí rozšířit svůj svět nebo svoji rostoucí sbírku.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Rhaegal
399 Kč 329 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Rhaegalem.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Drogon
399 Kč 319 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Drogonem.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Viserion
399 Kč 339 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Viserionem.

MEGA BLOKS Vojenská helikoptéra
409 Kč

Novinka

Připojte se k záchrannému týmu a vzneste se do výšin se stavebnicí vojenského záchranného vrtulníku! Vydejte se vstříc nebezpečí s tímto děsivým záchranným vrtulníkem, který má na čele namalovanou pusu plnou ostrých zubů!

MEGA BLOKS Hra o trůny: Železný trůn
799 Kč

Novinka

Postavte Železný trůn a vládněte z něj celému Západozemí! Železný trůn, vytvořený na příkaz Aegona Dobyvatele, je jediným trůnem, který představuje veškerou moc v Západozemí. Postavte trůn a učiňte rozhodnutí, která ze čtyř mikro akčních figurek na něm právoplatně usedne.

MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vozík
299 Kč 269 Kč

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinářskou písničku z amplionu na střeše a vydej se společně s Mimoněm na projížďku plnou sladkých dobrot! Sada obsahuje množství doplňků a příslušenství pro maximální zábavu.

MEGA BLOKS Hra o Trůny: Zimohrad
3 899 Kč

Novinka

Zachraňte Sever a všech 7 království od hord bílých chodců tím, že vybudujete bitvu o Zimohrad! Starobylý hrad Zimohrad rodu Starků se nyní nachází v přední linii bitvy mezi živými a nemrtvými.

MEGA BLOKS Hra o Trůny: Viserion vs. Jon Sníh
1 799 Kč

Novinka

S touto stavebnicí nemrtvého Viseriona můžete chrlit ledový oheň a shlížejte z výšky na Jona Sněha! Viserion, který v minulosti patřil Daenerys, byl oživen jako mrazivý a nemrtvý do služeb Nočního krále a jeho armády bílých chodců.

MEGA BLOKS Policejní vozidlo
399 Kč

Novinka

Ochraňte s touto stavebnicí policejní patroly vaše město. Uvnitř naleznete skládací policejní auto s odnímatelnou střechou. Se 113 kostkami a díly můžete sestavit svou vlastní záchrannou operaci!

MEGA BLOKS Vojenská stíhačka
749 Kč

Novinka

Uhánějte oblohou a překonejte rychlost zvuku se stavebnicí stíhačky! Sestavte stíhačku, posaďte mikro akční figurku na místo pilota a vyleťte vysokou rychlostí. Vzhůru do nebezpečné zóny v bojové stíhačce! Vaším úkolem je udržet nebe čisté od nepřátel!

MEGA BLOKS Vojenský tank
1 199 Kč

Novinka

Projeďte s touto stavebnicí vojenského tanku beze strachu nepřátelským územím! Připojte se k elitní jednotce a ujměte se kontroly nad tímto obrněným a spolehlivým tankem.

MEGA BLOKS Hra o Trůny: Targaryenská loď
2 499 Kč

Novinka

Pomozte Daenerys na její cestě za Železným trůnem tím, že postavíte impozantní Targaryenskou válečnou loď! Pro Matku draků to byla dlouhá a náročná cesta plná obětí, ale teď se nachází na moři na dosah vítězství.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mega Bloks Micro.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mega Bloks Micro výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mega Bloks Micro akce.