Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

MEGA BLOKS Želvy Ninja Michelangelo's NYC Pizzeria
799 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Když se Michelangelo právě neukrývá v kanalizaci, najdeme ho v Antoniově pizzerii, která se stala jeho druhým domovem. Když ale Mouseři objeví jeho úkryt, je čas na akci! Sklouznutím po provaze se Mikey dostane pomocí Turtle Power k vodárenské věži na střeše pizzerie. Vytažením akčního dílu se dá vodárenská věž převrátit, aby se vylila na Mousery.


MEGA BLOKS Call of Duty - Vznášedlo
899 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Sestav bojového drona a vyšli ho aby ochránil tvou pozemní jednotku. Kvalitní stavebnice od Mega Bloks inspirovaná hrou Call of Duty. Balení obsahuje 351 dílků, součástí jsou také dvě figurky vojáků. Sada je kombinovatelná s dalšími stavebnicemi Mega Bloks Call of Duty.


MEGA BLOKS Želvy Ninja - tank
999 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si velmi detailní tank s ještě detailnějšími postavami Mikeyho a Rock Steadyho. Tank má otočnou věž a funkční dělo co opravdu střílí. Sada obsahuje 273 dílů včetně 2 kloubových figurek. Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.


MEGA BLOKS Mega Construx velký box kostek 250 ks Vibrant-60%
499 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S tímto Velkým boxem kostek od Mega Blocks probudíte svého tvůrčího ducha a můžete popustit uzdu své fantazii! K tomu poslouží set kostiček, ze kterého můžete stavět domečky, zvířátka nebo třeba dopravní prostředky – cokoliv vás napadne.


MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka
599 Kč

431 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ponoř se s Mimoni do mise s touto hlubokomořskou ponorkou! Seber svou odvahu a vydej se společně s Mimoni na hlubokomořský průzkum! Postav mimoňskou ponorku. Umísti do kabiny jednoho z Mimoňů v neoprenu, zatímco druhý bude řídit ponorku zvenčí díky vzduchové technice.


MEGA BLOKS Mega Construx Daring střední box kostek-50%
299 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Popusťte uzdu fantazii se stavebnicí MEGA CONSTRUX Daring. Variabilní stavebnice pro děti od pěti let umožňuje nejrůznější stavby – vlak, auta, nebo letadlo, postavte co chcete!


MEGA BLOKS Mega Construx Vibrant střední box kostek-50%
299 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Popusťte uzdu fantazii se stavebnicí MEGA CONSTRUX Vibrant. Variabilní stavebnice pro děti od pěti let umožňuje nejrůznější stavby – žábu, kytaru, nebo koně, postavte co chcete!


MEGA BLOKS Mimoňové Agnes a výprava za jednorožcem
449 Kč

417 Kč
+ doprava zdarma

Agnes se vydává na výpravu za mýtickým jednorožcem a Mimoň jí u toho pomáhá. Pomozte i vy a užijte si největší dobrodružství na úpatí hor. Nakonec najdete určitý druh jednorožce. Poznáte, co je zač?


MEGA BLOKS Mimoňové Agnes prodává hračky
449 Kč
434 Kč
+ doprava zdarma

Agnes prodává své přebytečné a staré hračky. Otevřela si za tímto účelem stánek před domem a Mimoň jí u toho pomáhá. Pomozte i vy a zorganizujte nejlepší garážový výprodej všech dob.


MEGA BLOKS Mimoňové Gruovo auto
299 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Mimoni mají skvělý plán, jak se dostat tam, kam potřebují ve spěchu. Pokud je skutečně tlačí čas, půjčí si od Grua jeho neuvěřitelně rychlé tryskové auto. Usaďte Mimoně a vydejte se za dobrodružstvím.


MEGA BLOKS Mimoňové Gruovo vodní motorka
699 Kč

539 Kč
+ doprava zdarma

Gru nasedá na svou motorku a vypravuje se na cestu-necestu. Tato motorka pojede po silnici, po poli, po horách, dokonce i po vodě! A Gru rozhodně nebude brzdit. Dokáže se Mimoň udržet?


MEGA BLOKS Mimoňové laboratoř s vozidlem
499 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Vytvořte své vlastní stavby a rozšiřte si mimoňský svět! Tyto kostičky jsou tematicky laděny ve stylu filmu Já padouch a může z nich být postaveno cokoliv, co jen chcete!


MEGA BLOKS Mimoňové Luau hrací set
699 Kč

559 Kč
+ doprava zdarma

Příběh se blíží ke konci a je třeba oslavit nové zkušenosti. Jak jinak oslavit dobrý konec než večírkem na pláži! Pozvěte Grua, Mimoně a zbytek skupiny na hudbu a občerstvení pod světly mezi palmami.


MEGA BLOKS Mimoňové Moto mánie
429 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přidej se k Mimoňům a rozjeď to na motorce. V setu na tebe čeká trio Mimoňů, se kterými se můžeš rozjet se vstříc novým dobrodružstvím. Každý z Mimoňů má vyměnitelné díly včetně montérek, brýlí, rukou a nohou, díky kterým můžeš kombinovat a vylaďovat oblečení a doplňky.


MEGA BLOKS Mimoňové na vodním skůtru
449 Kč

354 Kč
+ doprava zdarma

Mimoni si užívají zaslouženou dovolenou u moře s divokou jízdou na vodním skůtru pochybné konstrukce, která vypadá velice nebezpečně. Užijte si divoké dobrodružství s nimi a dejte na ně pozor!


MEGA BLOKS Mimoňové Vycvikové centrum ninja
429 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Postav mimoní výcvikové centrum pro ninji a připrav se na pořádný trénink. V setu na tebe čeká trio Mimoňů. Každý z nich má vyměnitelné díly včetně montérek, brýlí, rukou a nohou, díky kterým můžeš kombinovat a vylaďovat oblečení a doplňky.


MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vozík
299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinářskou písničku z amplionu na střeše a vydej se společně s Mimoněm na projížďku plnou sladkých dobrot! Sada obsahuje množství doplňků a příslušenství pro maximální zábavu.


MEGA BLOKS Mimoňové Zmrzlinářský vůz
999 Kč

841 Kč
+ doprava zdarma

Mimoni křičí, když se na scéně objeví jejich oblíbená sladkost. Je to ale léčka! Sestav zmrzlinářský vůz z řady Mega Bloks Já padouch a připomeň si tuhle mimoní rošťárnu! Nalákej Mimoně ke zmrzlinářskému vozu pomocí zmrzlinářské písničky. Chňapni jednoho po druhém a šup s nimi do auta.


MEGA BLOKS Postav si Sponge Boba
1 599 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Velká figurka SpongeBoba o výšce 26 cm ze stavebnice Megabloks. Postavička SpongeBoba může sloužit jako pokladnička na mince. Figurka má polohovatelné ruce a může měnit výrazy.


MEGA BLOKS Sestav si Mimoně
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tento velký skládací Mimoň je připraven na večírek – připoj se k němu i ty! Zdá se, že Dave si svou velkou chvíli v havajském kostýmu opravdu užívá! Vytvoř tu největší havajskou party všech dob a sestav tohoto obrovského Mimoně velkého 23 centimetrů.


MEGA BLOKS Želvy Ninja Movie 2 - Turtles Van
1 400 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Postavte si pořádný Battle Truck a pomozte Želvám Ninja v boji proti nepřátelům. Set obsahuje 411 dílů včetně 3 sestavitelných figurek. Truck svítí a vydává zvuky! Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.


MEGA BLOKS Call of Duty 4x4 obrněné vozidlo s věží a dělem
1 399 Kč

1 229 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Roto pozor! Kupředu! S obrněným vozidlem s věží a dělem od Mega Blocks Call of Duty budete neporazitelní! S masivní přenosnou palebnou silou věže Atlas si podmaníte každého nepřítele! V boji jde o všechno! Věž Atlas obsahuje kloubové robotické nohy, které projdou každým terénem.


MEGA BLOKS Mimoňové Jízda na dinosaurovi
899 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

S Mimoněma je hrozná legrace! Tentokrát si můžeš postavit velkého děsivého dinosaura a brázdit s ním napříč filmovým příběhem. Jen pozor, aby Stuart zase něco nevyvedl. V balení jsou také dvě figurky Mimoňů.


MEGA BLOKS Mimoňové útěk z vězení
449 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Konečně se je podařilo pochytat! Mimoni sdílí celu ve vězení a bez pochyb plánují cestu ven! Než k tomu dojde, mohou používat posilovnu. Pomozte jim utéct skrze tunel, prokopaný do zdi za plakátem.