Blomus Kuchyňská minutka PUNCTO
312 Kč

Kuchyňská minutka PUNCTO, která se skládá z ušlechtilé nerezové oceli, plastu a silikonu je praktickou nezbytností do každé kuchyně.

Westmark Minutka digitální
224 Kč

Minutka digitální Westmark, s magnetem na uchycení, rozsah nastavení minutky je do 99 minut a 59 sekund, baterie je součástí balení

Westmark Minutka mechanická Futura
318 Kč

Minutka mechanická Westmark Futura, s magnetem, nastavitelná do 60 minut, červené zvýraznění ukazuje zbývající odpočítavaný čas, pro správnou funkci je nutné minutku nejprve otočit (natáhnou) až na maximálních 60 minut a poté teprve nastavit požadovaný čas

Hama Xavax Digitální kuchyňská minutka
269 Kč

Stylová digitální minutka Hama Xavax Touch je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato minutka umí odpočítávat až do 99 minut a zvládá měřit na vteřiny. Nastavení probíhá pomocí tří dotykových tlačítek a používání minutky je díky velkému displeji velmi intuitivní. Minutka je vybavena stojánkem i magnetem, díky němuž ji můžete umístit např. na lednici.

Hama Xavax Nerezová kuchyňská minutka
190 Kč 179 Kč

Akce

Nerezová kuchyňská minutka Hama Xavax potěší kvalitním zpracováním i stylovým designem. Minutka měří čas až do 59 minut, přičemž prvních 15 minut je stupnice zobrazena po 1 minutě. Její nastavení je víc než jednoduché – stačí ji otočit na požadovaný čas. Po vypršení nastaveného času se pak ozve zvukový signál.

Butlers Minutka

Butlers Minutka

Hodnocení: 4,3
199 Kč

Vaření a pečení je přece záležitostí přesného načasování. Magnetická minutka RIGHT ON TIME pro Vás v kuchyni bude střežit čas. Opatřena magnetem. Rozměry: průměr 7,5 cm, V 3 cm. Materiál: nerez, ABS, magnet.

Balvi Kuchyňská minutka Pilot 26166, černá
199 Kč

Digitální magnetická kuchyňská minutka Pilot. Signalizace pípáním a blikáním LED diody. Dobře čitelný LCD displej. Jednoduchá obsluha třemi tlačítky (minuty / sekundy / start-stop). Napájení knoflíkovou baterkou CR2032 (je součástí balení). Velikost: 8 × 5 × 1 cm.

Butlers Minutka vejce
199 Kč

Vaření a pečení je přece záležitostí přesného načasování. Minutka RIGHT ON TIME vejce z ušlechtilé oceli pro Vás v kuchyni bude střežit čas. Rozměry: D 5,5 x Š 5,5 x V 8 cm. Materiál: ušlechtilá ocel.

Butlers Minutka geisha
379 Kč

Když vaříte nebo pečete, hlídá minutka TIME BANDITS geisha až 60 minut přesnou dobu přípravy a v ten pravý moment dá vědět tónem, který prostě nepřeslechnete. Rozměry: V 11 cm, průměr 7,6 cm. Materiál: PVC, ABS.

Butlers Minutka kráva

Butlers Minutka kráva

Hodnocení: 4
379 Kč

Když vaříte nebo pečete, hlídá minutka TIME BANDITS kráva až 60 minut přesnou dobu přípravy a v ten pravý moment dá vědět tónem, který prostě nepřeslechnete. Rozměry: V 9 cm, průměr 7,6 cm. Materiál: PVC, ABS.

Butlers Minutka pes

Butlers Minutka pes

Hodnocení: 5
379 Kč

Když vaříte nebo pečete, hlídá minutka TIME BANDITS pes až 60 minut přesnou dobu přípravy a v ten pravý moment dá vědět tónem, který prostě nepřeslechnete. Rozměry: V 8 cm, průměr 7,6 cm. Materiál: PVC, ABS.

Balvi Kuchyňská minutka Pilot 26165, bílá
199 Kč

Digitální magnetická kuchyňská minutka Pilot. Signalizace pípáním a blikáním LED diody. Dobře čitelný LCD displej. Jednoduchá obsluha třemi tlačítky (minuty / sekundy / start-stop). Napájení knoflíkovou baterkou CR2032 (je součástí balení). Velikost: 8 × 5 × 1 cm.

Gusta GUSTA Minutka 7 cm
100 Kč

Elegantní minutka značky GUSTA bude stylovým doplňkem moderní i starodávné kuchyně. Průměr: 7 cm, časování do 60 minut.

Balvi Kuchyňská minutka Touch 25581
199 Kč

Digitální minutka BALVI Touch s dotykovým displejem. Na zadní straně magnetická (ideálně k umístění na lednici). Jednoduché ovládání a podsvětlený LCD displej s vtipnou grafikou ubíhajícího času (posun číslic jako čerpacím stojanu u pumpy). Maximální nastavitelný čas 99:59.

Butlers Minutka digitální
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální minutka TIME BANDITS ohlídá správné načasování při vaření i pečení a až přijde ta správná chvíle, dá Vám to hlasitě najevo. Rozměry: Š 8,6 x H 6,3 x V 1,3 cm. Materiál: umělá hmota, kov.

Butlers Minutka slon
379 Kč

Když vaříte nebo pečete, hlídá minutka TIME BANDITS slon až 60 minut přesnou dobu přípravy a v ten pravý moment dá vědět tónem, který prostě nepřeslechnete. Rozměry: V 9 cm, průměr 7,6 cm. Materiál: PVC, ABS.

Garni KT2

Garni KT2

Hodnocení: 4,6
489 Kč

Minutka se stopkami a hodinami by neměla chybět v žádné kuchyni. Garni KT2 disponuje inteligentním otočným knoflíkem, kterým lze snadno a rychle nastavit požadovaný čas. Dva nezávislé časovače využívají funkci stopek a odpočítávání. Magnety na zadní straně umožňují přichycení na lednici.

Tescoma Digitální minutka ACCURA
269 Kč

Digitální minutka ACCURA je skvělý pomocník do kuchyně. Měří čas a jeho uplynutí zvukově signalizuje, takže se vám už nikdy nestane, že byste něco převařili nebo spálili.

Zenker Minutník nerez s magnetem
299 Kč 229 Kč

Nerezová minutka kterou si můžete jednoduše přichytit na lednici, díky magnetu který je umístěn na zadní straně. Tuto malou minutku si můžete nastavit v rozmezí jedné minuty.

Tescoma Digitální minutky ACCURA, 3 časy-22%
349 Kč 269 Kč

Akce

Digitální minutka ACCURA je skvělý pomocník do kuchyně. Měří souběžně až 3 různé časy, jejich uplynutí zvukově signalizují, takže se vám už nikdy nestane, že byste něco převařili nebo spálili.

TFA Minutka časovač a stopky barva bílá
279 Kč 269 Kč

Zejména díky opravdu velkým číslicím a několika možnostem, jak jej umístit se stane tento přístroj neocenitelným pomocníkem, který bude ve vaší kuchyni vždy po ruce.

TFA Minutka časovač a stopky
379 Kč 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňská minutka TFA je oblíbenou pomůckou pro všechny, kteří se alespoň čas od času pohybují v kuchyni. Díky velkému a přehlednému displeji orámovaného hliníkovým krytem na ni uvidíte téměř z každého koutu kuchyně.

Oregon Scientific TW331W Minutka bílá
609 Kč

Časovač je vyroben z černého plastu a disponuje přehledným digitálním ciferníkem. Digitální časovač TW331W je velmi užitečný pomocník do každé domácnosti. Časovač nabízí dva nezávislé odpočty času a dvoje stopky.

TFA Minutka časovač

TFA Minutka časovač

Hodnocení: 4,5
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Minutka TFA je malá, ale praktická pomůcka do každé domácnosti, především do kuchyně. Horní část minutky je ocelová spodní má plastový pogumovaný kryt.

Tefal Electronická minutka Clipso Minut X1060007
659 Kč

Tefal elektronická minutka časovač X1060007 je vhodná pro modely Clipso Minut Duo, Clipso Minut Perfect, Clipso Minut Easy. Odpočítávání se spustí automaticky po dosažení požadovaného tlaku a teploty.

TFA Minutky 2 časy

TFA Minutky 2 časy

Hodnocení: 4,7
569 Kč

Časovač a stopky je malou, ale praktickou pomůckou do každé domácnosti, především do kuchyně. Číslice na displeji jsou velmi dobře vidět a pomocí magnetu můžete přístroj snadno instalovat např. na ledničku či digestoř.

TFA Minutka se 3 časy TRIPLE TIME
689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přístroj kombinuje funkci časovače a stopek, přičemž je možný současný provoz všech tří časů. S minutkami budete díky zobrazení aktuálního času také vědět kolik hodin právě je.

Stanley Rogers Minutník LED 7,5x7,5x2,5 cm
499 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Minutník s LED displejem značky Stanley Rogers je skvělý pomocník každému kuchaři. Je magnetický a proto si jej můžete umístit například na sporák nebo lednici. Je vyroben z plastového materiálu.

Zassenhaus SPEED minutovník, krémový
509 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kulatý časovač v retro designu je velmi užitečný pomocník do každé domácnosti. Díky magnetu ji můžete snadno připevnit například na lednici, kde za vás pohlídá ten správný čas při vaření a pečení.

TFA Minutka časovač a stopky barva černá - zánovní-5%
379 Kč 359 Kč

Zánovní

Minutka TFA je skvělým pomocníkem při práci v kuchyni. Přístroj kombinuje funkci časovače a stopek. Minutka si bude pamatovat naposledy nastavený časový úsek, takže při příštím spuštění jej automaticky přednastaví.

Weis Kuchyňský budík Hrnec
509 Kč

Kuchyňský budík značky Weis ve tvaru hrnce skvěle zapadne do vaší kuchyně jen pozor aby jste si ho nepopletli. Nerezový časovač o průměru 6 cm má časomíru na 60 min.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Minutky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Minutky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Minutky akce.