Reynolds Gareth: Riddled With Disease (2x LP) - LP
839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Debutové album Garetha Reynoldse představuje sondu do observační komedie, kterou Gareth pečlivě sestavuje pro pódium. Ať už řeší společenské rozhovory, nebo jen kočku jménem Jose, přináší duchaplné příběhy prostřednictvím cynického přednesu.

Nárožný Petr: Škoda slova, které padne vedle... (2x CD) - CD
349 Kč

Petr Nárožný napsal a zejména sám namluvil obsáhlý výběr svých textů, úvah a drobných vzpomínek. Nechybí již v minulosti proslavená Anatomie vernisáže, výchovná sprostá pohádka, vtip a samozřejmě nezbytná veselá příhoda z natáčení.

Nebojte se klasiky! (23) Antonín Dvořák: Jakobín - CD
229 Kč

Víte, kdo je to jakobín? A proč se tak říká i tajemnému cizinci, který nečekaně zavítá do města a převrátí tu během jediného dne všechny pořádky naruby? Na tyto otázky odpoví dramatizace Jana Jiráně podle libreta Marie Červinkové-Riegrové a Františka Ladislava Riegra.

Nebojte se klasiky! (24) George Gershwin: Porgy a Bess - CD
229 Kč

Příběh starého mrzáka Porgyho a krásné Bess poznáte díky dramatizaci Jana Jiráně podle libreta Iry Gershwina a DuBose Heywarda. Zazní v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.

Werich Jan: Suma sumárum (5x CD) - MP3-CD
789 Kč

Souhrn všech nahrávek s Janem Werichem z archivu Supraphonu a soukromých sběratelů (Karla Koliše, Ondřeje Suchého, Jiřího Borovičky, Jindřicha Kučery, Gabriela Gössela, Petra Prajzlera, Prokopa Voskovce ml.).

Johanna Martin: Každý ve svém - CD
299 Kč

Příběh chlapce a dívky, které osud svede dohromady za nevšedních okolností v srdci prýštící fontány. Po doslova pohádkovém seznámení však postupně narážejí na nejednu překážku. Oba totiž žijí ve vlastních sociálních bublinách, kterých se budou muset zbavit.

Šlitr Jiří: ...v soukromí i jinde (2x CD) - CD
349 Kč

Příznivci talentovaného skladatele, pianisty a výtvarníka Jiřího Šlitra mají poprvé možnost na hudebním nosiči a v tištěné podobě (v bohatém doprovodném bookletu) poznat Jiřího Šlitra z té intimnější stránky.

Klostermann Karel: V ráji šumavském - MP3-CD
299 Kč

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád „světa lesních samot“ narušila živelná katastrofa. Rozhlasová dramatizace šumavského románu z roku 1991.

České národní pohádky - CD
229 Kč

Čertův švagr (B. Němcová), Rozum a Štěstí (K.J.Erben) a Jabloňová panna (K.J.Erben). Kdo by neznal tyto nádherné národní pohádky. Dnes vám je převypráví Petr Štěpánek.

50 nejznámějších českých pohádek - MP3-CD
249 Kč

České národní pohádky v provedení přístupném nejširšímu okruhu posluchačů. Známí herci, klasické pohádky Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena a dalších autorů, hudební doprovod, kvalitní nahrávky.

Andersen Hans Christian: Andersenovy pohádky (2x CD) - CD
299 Kč

Sněhová královna a Malá mořská víla. To jsou dvě nejkrásnější pohádky od jednoho z největších světových pohádkářů H. CH. Andersena. Tyto pohádky patří mezi klasická díla dětské literatury a milují je děti po celém světě.

Bible - Nejkrásnější příběhy - MP3-CD
299 Kč

Nejkrásnější a nejznámější biblické příběhy v podání vynikajících českých herců. Texty jsou zpracovány do formy vyprávění, které je poutavé, srozumitelné a přístupné malým i velkým posluchačům.

Dumas Alexander: Královna Margot - MP3-CD
349 Kč

Děj románu Královna Margot, prvního z volné trilogie Hugenoti, se odehrává v rozmezí let 1572 až 1574 na pozadí konfliktu mezi protestanty a katolíky. Rozhlasová dramatizace z roku 2007.

Dárek a jiné pohádky - CD
249 Kč

Soubor Dejvického divadla a Loutky v nemocnici se spojily při nahrávání pohádek pro nemocné děti. Inspirací byly klasické pohádky pro děti, ale také velkými napínavé příběhy pro starší.

Prus Bolesław: Faraon - MP3-CD
399 Kč

Audiokniha Faraon obsahuje velkolepou rozhlasovou dramatizaci slavného románu, jehož autorem je Bolesław Prus.

Houbeles Musicus - CD
299 Kč

Hudební smaženice z 50 druhů hub aneb Houbeles Musicus je veršovaný atlas hub pro děti. CD je nezbytná prázdninová výbava na cesty pro všechny děti, rodiče a prarodiče, kteří občas vyrážejí do lesa a přírody, poznávají a sbírají houby!

Kafka, Collodi: Pinocchio - CD
179 Kč

Jednoho dne si vyřezal pan Gepetto z polínka panáčka. A stal se zázrak, panáček ožil, hýbal se a mluvil. Gepetto jej pojmenoval Pinocchio, Klasický pohádkový příběh vyprávěný neméně slavnými interprety.

Kovářík Mirek: Orten: Elegie - CD
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Básník Jiří Orten (1919–1941) oslovuje svojí lyrikou již řadu generací čtenářů. Svým strhujícím podáním naplňuje na CD Mirek Kovařík Ortenovo poselství…

Pospíšil Ivo: Příliš pozdě zemřít mladý (MP3, 2019) - CD
499 Kč

Kniha Příliš pozdě zemřít mladý, kterou napsal Ivo Pospíšil spolu s Vladimírem Juráskem, byla okamžitě rozebraná. Teď vychází její MP3 audioverze, kde jsou vzpomínky na český underground i počátky rokenrolu doplněné hudebními ukázkami. Kniha je načtená celá, do posledního slova, bez jediné změny.

Juřička Tomáš: Čaroděj Zeměmoří - MP3-CD
349 Kč

Zeměmoří je fascinující svět, kde se někteří lidé rodí obdařeni magickým talentem. Jako je třeba kovářský synek Duny, jež zamíří na ostrov čarodějů, aby se zde učil od devíti mistrů. Netuší však, jaký osud mu jeho ctižádost a slepá odvaha připraví…

Povídky s úsměvem - CD
199 Kč

S úsměvem jde všechno líp. Humoristické povídky, vtipné fejetony a úsměvné texty oblíbených českých autorů.

Juřička Tomáš: Neználkovy příhody - MP3-CD
299 Kč

V jednom pohádkovém městě jménem Kvítečkov žili človíčkové. Žádný z nich nebyl větší nežli maličká okurka. Človíčkové ale nebyli všichni stejní, jedni si říkali malíčkové a druzí malenky. A že jich tu žilo hodně…

Máme rádi víno (Úsměvné vyprávění o víně a vinařích)
199 Kč

Úsměvné vyprávění o víně a vinařích. Záznam představení z pražského divadla Viola. Na jevišti se sešli hosté, kteří mají rádi víno a umí o něm hezky vyprávět. Mistrům slova – pánům Rudolfu Křesťanovi, Ladislavu Špačkovi a Ivanu Krausovi zdařile sekundují moravští vinaři. Zajímavé a vtipné povídání o

Zelenka Michal: Dobrodružství pavouka Čendy - CD
199 Kč

Pavouk Čenda a jeho kamarádka dřevěná kukačka spolu žijí ve starém opuštěném domě. Zaběhnutý řád však jednoho dne naruší lopaty buldozérů. Všechno zlé ale bývá pro něco dobré. A Čendův útěk doprostřed neznámého lesa mu možná přinese nové přátele.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mluvené slovo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mluvené slovo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mluvené slovo akce.