Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6525774

Muc-Off čistící sada Bike Essentials Cleaning Kit

Muc-Off čistící sada Bike Essentials Cleaning Kit

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Praktická čistící sada. Celý popis
985 Kč
Prodává BIKERS CROWN
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
985 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 13.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

  • praktická sada pro základní mytí a konzervaci v dárkovém balení
  • Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner – jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má „Nanotech složení“ neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom.

Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý.

  • Muc-Off Bike Spray poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a jeho užití je dokonalé po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové koroze.

Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami P.T.F.E. poskytující dlouhodobou ochranu a omezující ulpívání nečistot a jejich hlubší adhezi přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Možné použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.
sada obsahuje: Nanotech Bike Cleaner Bike Spray 300ml s mechanickým rozprašovačem Wheel&Component Brush mikrobuněčnou hobu skladovací kufřík