Muc-Off Bike Protect
1x

Muc-Off Bike Protect

345 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Voděodpudivý konverzační přípravek, který výrazně snižuje náklady na údržbu. Omezuje adhezi nečistot, zamezuje korozi a rozzařuje chráněný povrch.Údržbový spray Muc-Off Bike Protect Spray 500mlVysoce výkonný vodu odpuzující údržbový sprayObsahuje P.T.F.E.

Partner: Ski Mishak
Muc-Off MUC-OFF Wet Lube 50ml

Muc-Off MUC-OFF Wet Lube 50ml

245 Kč

vysoce výkonné, ekologické mazivo pro universální použití v cyklistice zajišťující díky svému složení trvanlivost a tím také potřebnou ochranu.

Partner: Ski Mishak
Muc-Off Wet Lube 50ml

Muc-Off Wet Lube 50ml

140 Kč

Výkonné mazivo pro universální použití v cyklistice, které je díky svému složení schopno proniknout do všech částí řetězového článku

Partner: Ski Mishak

Muc-Off - inovativní výrobky, které pečují o Vaše kola na maximum. Vznik se datuje do Anglie roku 1991, kdy Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Vše začalo speciálním růžovým sprejem na vidlice kol, který se zařadil mezi nejlepší. Nyní je Muc-Off je značka týmů Team Sky a Atherton Racing. Muc-Off vždy chystá něco nového, vyvíjí vše v nejmodernějším výzkumném centru a produkty testuje vlastními jezdci. Muc-Off nabízí kompletní sortiment na mytí kol (odstranění nečistot z rámu, tlumící soustavy, starého maziva a tuků a další), dále prostředky pro ochranu a lesk. Cyklistická maziva mají ucelnou nabídku a díky svému složení patří mezi ty nejlepší na trhu. Samozřejmě Muc-Off nabízí i příslušenství pro péči o kola doma, tak i v cyklistických dílnách.