10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

MP3/MP4 přehrávače

MP3 přehrávač dokáže přehrávat hodiny hudby na cestách či při sportu. Oceníte velkou paměť, Wi-Fi či Bluetooth konektivitu i další doplňkové funkce jako rádio nebo diktafon. MP4 přehrávače navíc disponují displejem a poradí si i s formáty videa.

MP3/MP4 přehrávače

MP3 a MP4 přehrávače mohou být vybaveny integrovaným USB vstupem pro snadné propojení. Jednodušší však je vybrat MP3 přehrávač s Bluetooth či MP4 přehrávač s Wi-Fi. Podívejte se také na legendární Apple iPod.

Apple iPod

iPod je známý přehrávač společnosti Apple. V dnešní době můžete narazit na poslední model Apple iPod touch (6.generace), který disponuje až 128 GB prostoru pro hudbu, filmy i další soubory. Nesmí chybět 4" displej, Bluetooth, výkonným čip A8, Wi-Fi připojení a oblíbený systém iOS. Jiné modely jako legendární iPod Classic a iPod Shuffle dnes již, bohužel, v prodeji nenajdete. Od dob, kdy na trh přišel první Apple iPhone obliba iPodu klesla, protože iPhone nahradí všechny jeho funkce. Přesto si iPod stále drží oblibu u skalních fanoušků jakožto nejlepší přehrávač všech dob.

MP3 přehrávač na běhání

Sportovní MP3 přehrávač bývá v podobě sluchátek, která se jsou spojená pevným kabelem s ovládacími prvky a USB-C či microUSB portem pro nabíjení a propojení s PC. Jedná se tedy o sluchátka a přehrávač v jednom. Jeho výhodou je nízká hmotnost, prachutěsnost a často také voděodolnost.

MP3 přehrávač s Bluetooth

MP3 přehrávače s Bluetooth se snadno připojí k telefonu nebo tabletu. Pro přenos skladeb není nutné propojení kabelem. Některé přehrávače umožní poslech delší než 10 hodin.

MP4 přehrávač s Wi-Fi

MP4 přehrávače s Wi-Fi vám umožní připojení k síti a snadnější stahování skladeb či souborů. Kontrolujte podporované formáty hudby a podporované formáty videa. Zaměřte se i na velikost displeje a doplňkové funkce přehrávače.

MP3 přehrávač s USB vstupem

Pokud máte MP3 přehrávač s USB vstupem, můžete nahrávat skladby, ale také zařízení dobíjet z notebooku nebo telefonu. Pouze jej zasunete do zařízení podobně jako USB flash disk a nepotřebujete kabel.

MP3 přehrávač s reproduktorem

I mezi takto malými přehrávači objevíte MP3 přehrávače s reproduktorem. Jsou vhodné pro krátkodobý poslech audio formátů. Kvalita poslechu hudby z reproduktoru však bude vždy nižší než poslech hudby ze sluchátek.