Google Chromecast 2

96%
Hodnocení: 4,8
Google

Google Chromecast 2

96%
Hodnocení: 4,8
Google

Multimediální centrum Google Chromecast 2 lze jednoduše zapojit do HDMI konektoru v TV a zprostředkuje přístup k oblíbeným TV pořadům, filmům, hudbě a sportu ze zařízení jako je iPhone, iPad, Android. Celý popis

1349
4.8 206
1 499 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 349 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 849114

Popis

Popis produktu

Google Chromecast 2 – úplně nová a vylepšená verze populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb.

Rozdíly oproti staré verzi

  • nový tvar a řešení připojení
  • vylepšený a výkonnější HW
  • vylepšení SW aplikace, která predikuje Vaše další kroky a video se načítá s předstihem

Chromecast obsahuje odlehčenou verzi Chrome OS, ale veškeré ovládání probíhá přes váš smartphone, tablet či počítač. V praxi stačí, když uživatel spustí na svém smartphonu aplikaci jedné z výše uvedených služeb a klikne na příslušné tlačítko. Pokud jsou Chromecast a smartphone připojené na stejné domácí Wi-Fi síti, začne být film či hudba okamžitě přehrávána na vaší televizi.

Nedochází však ke streamingu v pravém slova smyslu. Chromecast totiž jen dostane informaci o obsahu, například o videu z YouTube, který si sám stáhne a začne jej přehrávat. Pokud v mobilním zařízení video začnete přehrávat v určitém čase nebo jej na tento čas během přehrávání posunete, stane se to samé i s videem přehrávaným na televizi.

Chromecast je navíc multiplatformní zařízení, které si rozumí nejen s Androidem, ale také s iOS a počítači s nainstalovaným prohlížečem Chrome.

Obsah balení

  • Chromecast 2
  • USB kabel
  • Návod
  • Napájecí USB adaptér není součástí balení!

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Operační systém

Operační systém

Chrome OS
Chytré funkce sdílení v domácí síti (DLNA)
Síťová připojení Wi-Fi
Konektory HDMI
3D

3D

ne
Šířka 5.2 cm
Výška 5.2 cm
Hloubka 1.3 cm
Hmotnost (kg) 0.039 kg