Okořeňte svůj milostný život a potěšte se produkty z kategorie nafukovací panny. Vybírejte ze zboží nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky nebo v přehledných sekcích dle typu produktu. Díky MALL.cz nakoupíte výhodně i diskrétně vše pro vaši rozkoš a zábavu. Důvěra našich zákazníků je pro nás a naše obchodní partnery důležitá, proto je objednané zboží odesíláno v diskrétním balení.

Zobrazit více
 • Zboží můžeme doručit přímo na vaši adresu. Diskrétní balení je samozřejmostí.
 • Nebudete doma? Nakoupené produkty vám uložíme na jednom z více než 2 500 výdejních míst.
 • Máte dotazy k produktům z kategorie nafukovací panny nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje 24 hodin denně.
 • Nepoužité zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
 • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay - nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.
Mistress Mistress Mia Love Doll Mistress Mistress Mia Love Doll

Momentálně nedostupné

You2toys African Queen Mistress Mistress Mia Love Doll

Momentálně nedostupné

Nafukovací panny

Nafukovací panna slouží pro erotickou potěchu single mužů i žen, či k okořenění partnerského sexuálního života. Na trhu dostupné základní nafukovací panny i pokročilé modely s umělou kůží imitující skutečnou pokožku těla. Panny mohou mít i řadu dalších funkcí, které sexuální zážitek ještě zintenzivní.

Sex s nafukovací pannou má řadu výhod

Výhodou nafukovacích panen je fakt, že sex je absolutně bezpečný. Navíc s pomocí nafukovací panny můžete ukojit touhu i po těch nejtajnějších sexuálních představách, ke kterým byste se s reálnou partnerkou či partnerem neodvážili. Jsou vhodné jako pomůcka při masturbaci i pro zpestření partnerského nebo skupinového sexu.

→ Nafukovací panny jsou vyrobeny obvykle v životní velikosti. Ústa, vagínu i anální otvor lze užívat k sexuálním hrátkám.

Materiály nafukovacích panen se výrazně liší kvalitou

 • Nafukovací panny z PVC – nejlevnější nafukovací panny jsou vyrobeny z PVC, výhodou je nízká pořizovací cena, vzhled panen je však výrazně stylizovaný a jsou náchylné k mechanickému poškození. Součástí balení je obvykle opravná sada.
 • Silikonové nafukovací panny – jsou výrazně kvalitnější a odolnější. Materiál je příjemný na dotek, dobře se přizpůsobí tělesné teplotě. Silikonové panny patří spíše do střední cenové kategorie.
 • Nafukovací panny s umělou kůží – umělá kůže je nejkvalitnější materiál pro výrobu panen, který téměř dokonale simuluje lidskou kůži. Snadno se udržuje a je velmi příjemný na dotek. Nafukovací panny z TPR patří k nejdražším modelům, které lze tvarovat do libovolných sexuálních pozic.

→ Dražší nafukovací panny mohou mít také realistické ochlupení nebo vlasy a realistický 3D obličej pro ještě silnější zážitek.

Průhledná nafukovací panna

Nafukovací panna s fotoobličejem a transparentním tělem probudí při sexu ještě větší fantazii.

Nafukovací panna Lolita

Sexy blond nafukovací panna dokonalých ženských křivek a mladistvého vzhledu je vhodná pro muže, které přitahují mladší ženy a dívky.

Nafukovací panna černoška

Nafukovací panna černé pleti je vhodná pro ty, kteří touží po netradičních a vzrušujících sexuálních zážitcích s exotickými kráskami.

Co všechno umí nafukovací panny

Nafukovací panny jsou často vybaveny doplňky a funkcemi pro ještě intenzivnější sexuální zážitky:

 • Vibrační vajíčko – panny disponují vibračním vajíčkem, které lze vložit do každého z otvorů a zvýšit tak dráždění penisu. Intenzitu vibrací lze ovládat dle potřeby.
 • Ohřev otvorů – aby byl pohlavní styk s pannou příjemnější, lze vaginální, anální i orální otvor ohřát pomocí integrovaného USB ohřívače.
 • Fosforeskující povrch – patří k netradičnímu zpestření během styku, panny nebo jejich erotické partie ve tmě svítí.
 • Funkce nastavení polohy – dražší modely jsou vybaveny vnitřní ohebnou konstrukcí, díky které lze nastavit pannu do požadované polohy.