Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Novinka


Belkin Přepěťová ochrana, 6 zásuvek BSV604
799 Kč
789 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Belkin Přepěťová ochrana BSV604 se 6 zásuvkami a 2× USB nabíjecím portem do přepětí 650 J. Délka připojovacího kabelu jsou 2 metry, takže dosáhnete ke každé zásuvce. Vhodná pro domácí spotřebiče – televize, videorekordéry nebo Hi-Fi soustavy.


Belkin Přepěťová ochrana, 8 zásuvek BSV804
899 Kč
889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Belkin Přepěťová ochrana s 8 zásuvkami do přepětí 900J. Délka připojovacího kabelu jsou 2 metry, takže dosáhnete ke každé zásuvce a připojit lze i zařízení skrze 2× USB napájecí porty. Vhodná pro domácí elektronické spotřebiče (TV, videorekordéry, Hi-Fi soustavy).


PowerCube Extended SmartHome
759 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chytrá zásuvka s prodlužovacím kabelem, kterou ovládáte hlasem nebo pomocí aplikace. S PowerCube Extended SmartHome můžete šetřit energii časovým rozvrhem spínání nebo zapnout spotřebiče, které právě potřebujete: po ránu kávovar, při návratu z práce topení aj. Nastavte si režim, který vám bude vyhovovat. Můžete připojit až 4 zařízení najednou.


PowerCube Extended WiFi
1 059 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WiFi opakovač nebo hotspot? Vyberte si. PowerCube Extended WiFi slouží jako přístupový bod na WiFi, díky kterému se vždy snadno připojíte. Zároveň zesiluje signál, ukazuje rychlost internetu i počet připojených zařízení. Je vybaven prodlužovacím kabelem, takže ho můžete umístit skutečně kdekoli. Kromě toho je to i praktický a designový rozbočovač.


PowerCube Original SmartHome
689 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrá zásuvka, kterou ovládáte hlasem nebo pomocí aplikace. S PowerCube Original SmartHome můžete šetřit energii časovým rozvrhem spínání nebo zapnout spotřebiče, které právě potřebujete: po ránu kávovar, při návratu z práce topení aj. Nastavte si režim, který vám bude vyhovovat. Můžete připojit až 4 zařízení najednou.


Belkin Přepěťová ochrana, 1 zásuvka BSV102
299 Kč
289 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Belkin Přepěťová ochrana BSV102 s 1 zásuvkou do přepětí 360 J. Délka připojovacího kabelu jsou 2 metry, takže dosáhnete ke každé zásuvce. Vhodná například pro bezpečí vaše notebooku.


PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 2m 4 zásuvky pp4-02
109 Kč

99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krátký přívodní kabel nebo zásuvka na nedosažitelném místě? Praktický prodlužovací kabel v bílé barvě se čtyřmi zásuvkami v délce 2 metrů může být řešením. PremiumCord Prodlužovací přívod 230 V disponuje dětskou pojistkou v podobě clonek.


PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 3z.+vypínač pp3k-03
118 Kč

109 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Máte zásuvku na nedosažitelném místě a potřebujete se připojit? Praktický prodlužovací kabel v bílé barvě se třemi zásuvkami v délce 3 metrů. PremiumCord Prodlužovací přívod 230 V disponuje vypínačem a dětskou pojistkou v podobě clonek.


PowerCube Extended Monitor
579 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Změřte si svou elektrickou spotřebu. PowerCube Extended Monitor vám dodá přesné a spolehlivé informace o tom, kolik proudu odebírají připojená zařízení. Měří ve W i v KWh, a to s přesností na 2 %. Displej můžete navíc kdykoli jednoduše vynulovat nebo vypnout.


PowerCube Extended USB 3 m černá
599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Elegantní a praktický rozbočovač, který vám ze zašmodrchaných kabelů konečně udělá systém. Rozbočovač PowerCube Extended vám nabízí 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, 2 porty USB, 3m prodlužovací kabel a moderní design v černém provedení. Velmi snadno jich navíc pospojujete víc dohromady.


PowerCube Original Monitor
479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Získejte přehled o své spotřebě elektrické energie. PowerCuber Original Monitor vám dá přesné a spolehlivé informace o tom, kolik proudu odebírají připojená zařízení. Měří ve W i v KWh, a to s přesností na 2 %. Jeho displej můžete jednoduše vynulovat či vypnout.


PowerCube Extended USB A+C
519 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Elegantní a praktický rozbočovač, který vám ze zašmodrchaných kabelů konečně udělá systém. Rozbočovač PowerCube Extended USB A+C nabízí 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, 1 port USB, 1 port USB-C a prodlužovací kabel. Snadno jich spojíte několik dohromady – a tím víc oceníte jejich praktický i stylový design.


PowerCube Original USB A+C
399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Elegantní a praktický rozbočovač, který vám ze zašmodrchaných kabelů konečně udělá systém. Rozbočovač PowerCube Original USB A+C nabízí 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, 1 port USB a 1 port USB-C. Snadno jich spojíte několik dohromady – a tím víc oceníte jejich praktický i stylový design.


PowerCube Original WiFi
959 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

WiFi opakovač nebo hotspot? Vyberte si. PowerCube Original WiFi slouží jako přístupový bod na WiFi, díky kterému se vždy snadno připojíte. Zároveň zesiluje signál, ukazuje rychlost internetu i počet připojených zařízení. A kromě toho je to i praktický a designový rozbočovač.