CAFFÉ CORSINI Latté Macchiato 16 kapslí
99 Kč

Kávové kapsle Latté Macchiato od značky Caffé Corsini přichystají lahodný kávový nápoj. Kapsle se směsí mleté pražené kávy a mléka jsou vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Balení obsahuje 16 kávových kapslí.

Starbucks by Nescafé Dolce Gusto Espresso Roast, 3 balení
449 Kč

Kávové kapsle obsahující kávu s bohatými karamelovými tóny, to jsou Starbucks Dark Espreso Roast. Zrna jsou intenzivně pražena tak, aby získala tmavě hnědou barvu a výraznou chuť. Karamelově sladká káva pro přípravu báječného latté. Produkt obsahuje 3 balení, každé po 12 kusech.

Starbucks by Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, 3 balení
449 Kč

Sametová, lahodná a bohatá chuť kávy Latte Macchiatokávových kapslích Starbucks Latte Macchiato. Tento jemný a krémový nápoj si nyní můžete přichystat doma v kávovaru Nescafé Dolce Gusto. Produkt obsahuje 3 balení, každé po 12 kusech.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato 3balení
449 Kč 359 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato 3balení. Pražená mletá káva se sušeným plnotučným mlékem a cukrem. Napěněné mléko a jemné aromatické espresso, jen mírně oslazené. Název znamená skvrnité mléko. Jeho vzhled je stejně výjimečný jako jeho chuť. Jen u nás pořídíte i speciální sklenice na Latte Macchiato, které tento zážitek dovedou k dokonalosti.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Caramel Macchiato 3balení
449 Kč 359 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato Caramel 3balení. Pražená mletá káva a sušené plnotučné mléko s karamelovou příchutí a cukrem. Odreagujte se se skleničkou Latte Macchiato Karamel a objevte kouzlo pražené mleté kávy, napěněného mléka a chuti karamelu.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato Vanilla 3balení
449 Kč 359 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato Vanilla 3balení. Pražená mletá káva se sušeným plnotučným mlékem s příchutí vanilky a cukrem. Latte Macchiato Vanilla – NEJOBLÍBENĚJŠÍ varianta, která vás vždy potěší. Nechte se zahřát lahodným Latte Macchiato s příchutí vanilky a vychutnejte si šálek kdykoliv, když budete moci.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle white mix 2
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vychutnejte si NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle White Mix, který se skládá z oblíbených káv s mlékem. V balení naleznete 1 krabičku kávových kapslí Latte Macchiato, 1 krabičku kávových kapslí Café au Lait a 1 krabičku kávových kapslí Café au Lait Intenso. Tento mix potěší každého člena rodiny i návštěvu.

René Latte Macchiato Caramel kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 kapslí
139 Kč 125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kávové kapsle Rene Latte Macchiato Caramel pro kávovary Dolce Gusto potěší všechny milovníky lahodného krémového latte. Lákavá kombinace jemného mléka, mléčné pěny, intenzivního espressa a lahodná chuť karamelu potěší vaše smysly.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle white mix 1
450 Kč

Vychutnejte si NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle White Mix, který se skládá z oblíbených káv s mlékem. V balení naleznete 1 krabičku kávových kapslí Flat White, 1 krabičku kávových kapslí Cappuccino a 1 krabičku kávových kapslí Latte Macchiatto Caramel. Tímto mixem nezklamete žádného člena rodiny ani návštěvu.

NESCAFÉ Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato 2balení s šálkem
299 Kč 211 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kávové kapsle Latte Macchiato 2balení s designovým šálkem jako dárek. Pražená mletá káva se sušeným plnotučným mlékem a cukrem. Napěněné mléko a jemné aromatické espresso, jen mírně oslazené. Název znamená skvrnité mléko. Jeho vzhled je stejně výjimečný jako jeho chuť. Jen u nás pořídíte i speciální sklenice na Latte Macchiato, které tento zážitek dovedou k dokonalosti.