M-WAY NIGHTHAWK-13%
7 799 Kč 6 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič pro 2 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič lze sklopit pomocí „rychlopáky“. Nosič lze sklopit pro lepší přístup do zavazadlového prostoru.

Menabo Naos Tilting 2

Menabo Naos Tilting 2

Hodnocení: 4
4 482 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosič kol na tažné zařízení pro 2 kola NAOS Tilting sklopný. Má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Nosnost až 30 kg.

Menabo Alphard adaptér
1 309 Kč 1 154 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřující adaptér Menabo Alphard pro 2 nebo 3 kola. Umožňuje přepravu jednoho kola navíc. Snadná montáž.

Menabo Winny 2 sklopný

Menabo Winny 2 sklopný

Hodnocení: 4,3
6 999 Kč 6 311 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Menabo Winny 2. Sklopná funkce s možností sklopení také s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Montáž bez nářadí, možnost rozšíření o nosič třetího kola (není součástí balení). Kola lze k nosiči uzamknout.

Menabo Naos adaptér

Menabo Naos adaptér

Hodnocení: 5
1 099 Kč 1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřující adaptér pro 3.kolo umožňuje přepravit o 1 kolo více u nosiče kol Menabo Naos.

M-WAY FOXHOUND 4

M-WAY FOXHOUND 4

Hodnocení: 1
7 699 Kč 7 209 Kč

Nosič pro 4 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič nelze sklopit a je bez zámku. Snadná a rychlá montáž jízdních kol na nosič bez nutnosti používání nářadí.

M-WAY FOXHOUND 2
4 699 Kč 4 650 Kč

Nosič určený pro dvě jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič nelze sklopit a je bez zámku.

Twinny Load E-Carrier na tažné zařízení pro 2 kola sklopný
7 999 Kč 5 607 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento nosič jízdních kol je velice pevný a vhodný pro přepravu 2 kol. Nosič Twinny E-Carrier připevníte jednoduše na vlečnou kouli pomocí uzamykatelné spojky, je sklopný a má unikátní světelný vzor. Cestování za cyklistikou nebylo nikdy snazší.

Thule Nosič kol na tažné zařízení 940
8 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nosič kol na tažné zařízení pro 2 kola, sklopný, maximální nosnost 36 kg, zástrčka 13-pin.

Saris TRAPS 3 nosič kol
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů. Tři drážky stojanu umožňují maximální vyklonění řídítek pro efektivnější skladování.

Saris TRAPS 1 nosič kol
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pro cyklisty, kteří upřednosťují přepravu kol v úložném prostoru automobilu. Nosič je určen pro použití v zadním úložném prostoru automobilů po sklopení zadní řady sedadel, u SUV a minivanů.

M-WAY NIGHTHAWK PLUS - rozbaleno-17%
8 199 Kč 6 768 Kč

Rozbaleno

Nosič pro 3 jízdní kola všech typů bez omezení průměru a tvaru. Nosič lze sklopit pomocí „rychlopáky“. Nosič lze sklopit pro lepší přístup do zavazadlového prostoru.

HAKR Nosič kol HAKR TRIP 2 MIDDLE 2 kola,
6 090 Kč 5 939 Kč

Tento nosič kol Trip umožňuje přepravu dvou jízdních kol (po dokoupení adaptéru pro další kolo je možno převážet o jedno jízdní kolo navíc). Rychlá montáž a demontáž. Snadným sklopením lze snadno získat přístup do zavazadlového prostoru.

Menabo Project Tilting 3 sklopný
5 499 Kč 5 086 Kč

Sklopný nosič na 3 jízdní kola na tažné zařízení Menabo Project Tilting 3. Sklopná funkce s možností sklopení s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení se snadnou a rychlou montáží

Menabo Project Tilting 2 sklopný
4 699 Kč 4 139 Kč

Sklopný nosič na 2 jízdní kola na tažné zařízení Menabo Project Tilting 2. Sklopná funkce s možností sklopení s namontovanými jízdními koly pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla pátými dveřmi. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení se snadnou a rychlou montáží

Menabo Alphard 2

Menabo Alphard 2

Hodnocení: 5
8 436 Kč 7 630 Kč

Nosič kol na tažné pro 2 kola Alphard sklopný. Max. nosnost 50 kg. Jednoduchá montáž. Vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru.

Menabo Nosič na taž. zař. pro 2 kola NAOS ECO
2 932 Kč

Menabo Naos Eco nemá  sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla . Vysoká odolnost vůči aerodynamické turbulenci při rychlé jízdě, dle informací výrobce nezvyšuje spotřebu paliva u vozidla, vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru. Celková nosnost až 30kg

Menabo Race 3

Menabo Race 3

Hodnocení: 3,3
5 180 Kč

Nosič 3 jízdních kol na tažné zařízení Menabo Race 3. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení, snadná a rychlá montáž během 10 minut. Kombinace vysoce odolné pozinkované ocelové trubkové konstrukce a hliníkových ližin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost. Nosič je dodáván včetně kompletních zadních světel a držáku registrační značky.

Menabo Naos Rapid 2

Menabo Naos Rapid 2

Hodnocení: 4,5
5 180 Kč

Nosič kol na tažné pro 2 kola NAOS Rapid sklopný. Má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Nosnost 30 kg.

Menabo Race 2

Menabo Race 2

Hodnocení: 4,6
4 199 Kč 3 555 Kč

Nosič 2 jízdních kol na tažné zařízení Menabo Race 2. Univerzální nosič pro jakékoli tažné zařízení, snadná a rychlá montáž během 3 minut. Kombinace vysoce odolné pozinkované ocelové trubkové konstrukce a hliníkových ližin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost. Nosič je dodáván včetně kompletních zadních světel a držáku registrační značky.

HAKR Nosič kol HAKR TRIP 3 MIDDLE 3 kola
7 319 Kč

Tento nosič kol Trip umožňuje přepravu tří jízdních kol (po dokoupení adaptéru pro další kolo je možno převážet o jedno jízdní kolo navíc). Rychlá montáž a demontáž. Snadným sklopením lze snadno získat přístup do zavazadlového prostoru.

HAKR Trip Top 2

HAKR Trip Top 2

Hodnocení: 5
7 590 Kč

Nosič 2 jízdních kol na tažné zařízení Trip Top 2, sklápěcí, uzamykatelný. Včetně světelné rampy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nosič kol pro tažná zařízení auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nosič kol pro tažná zařízení auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nosič kol pro tažná zařízení auta akce.