Innoxa VM-S39, nůžky široké z nerezavějící oceli, 9,2cm
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální nůžky na nehty z nerezavějící oceli od francouzské značky Innoxa mají široké špičky vhodné pro přesné stříhání zarostlých a hrubých nehtů nebo na běžné stříhání.

STALEKS Nůžky Profesionální nůžky STALEKS EXPERT 10 TYPE 3 (23 ММ) SE-10/3
390 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: ● Snadný přístup ke kůžičce díky úzkým čepelím. ● Klasické zakřivení. ● Čistý a přesný střih díky profesionálnímu manuálnímu ostření řezných hran- ● Leštěná zadní strana čepele zabraňuje poranění nehtů. ● Zkrácené rukojeti pro komfortní práci a lepší přehled.

STALEKS Nůžky Nůžky na nehty STALEKS CLASSIC 61/2 (24 MM)
299 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ● Vhodné pro stříhání tvrdých nehtů díky zesílenými čepelím. ● Přesný střih, který zajišťují zaoblené čepele napodobující tvar nehtů. ● Ručně broušené čepele. ● Široké zkrácené rukojeti pro pohodlný úchop. ● Klasická velikost otvoru na prsty.

STALEKS Nůžky Profesionální nůžky STALEKS EXCLUSIVE SX-11/1 ZEBRA
649 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Dokonalá rovnováha mezi tloušťkou a ostrostí řezné plochy. ● Uzoučké špičky. ● Jedinečné zakřivení čepele. ● Snadný přístup k těžko dostupným místům. ● Prodloužené rukojeti pro větší komfort a lepší přehled. ● Ručně broušené ostří s využitím mikroskopu.

Credo Solingen Kleště na nehty pro diabetiky 12 cm
503 Kč

Kleště na nehty pro diabetiky od známé značky Credo Solingen jsou vyrobeny z vysoce kvalitního matného chromu.  Dlouhá páka kleští umožňuje snadné a velmi kvalitní stříhání nehtů na nohou. Hroty kleští jsou zaoblené, tím je zabráněno poranění kůže.

STALEKS Štipky na kůžičku STALEKS CLASSIC NC-11-5
499 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Ergonomický design vhodný pro manikúru i pedikúru. ● Čistý a přesný střih díky ručně broušeným čepelkám. ● Díky použití kvalitní lékařské oceli a ručnímu broušení vydrží štipky STALEKS dlouho ostré. ● Komfortní a ergonomické rukojeti pro pohodlné používání.

STALEKS Kleště na nehty Kleště na nehty STALEKS MAXI BEAUTY CARE 11
159 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: ● Ideální pro stříhání a úpravu tvrdých a středně tvrdých nehtů. ● Přesný střih napodobující tvar nehtů s mírně zakřivenými lopatkami. ● Ručně broušené čepele zaručují přesný střih. ● Zdravotnická nerezová ocel.

STALEKS Nůžky Kutikulární nůžky pro leváky Staleks PRO EXPERT 11/2 (21 mm)
390 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ● Speciální design optimalizovaný pro leváky. ● Snadný přístup k pokožce díky tenkým a úzkým čepelím. ● Klasické zakřivení čepele. ● Čistý a přesný střih díky profesionálnímu manuálnímu ostření řezných hran. ● Leštěná zadní strana čepele zabraňuje poranění nehtů.

Credo Solingen Kleště na nehtovou kůžičku pro diabetiky 10 cm
480 Kč

Kleště na nehtovou kůžičku pro diabetiky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu – matného chromu. Jsou vhodné pro diabetiky, neboť mají oblé hrany, které chrání proti poškození kůže. Kleště splňují vysoké požadavky na bezpečnost, kvalitu materiálu, funkčnost a životnost.

STALEKS Nůžky Mikro nůžky STALEKS EXPERT 90 TYP 1 (15 MM) SE-90/1
572 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Dokonalý přehled o pracovní ploše díky protaženým rukojetím. ● Jednoduchá a příjemná obsluha. ● Miniaturizovaná střihací část. ● Hlasické zahnutí břitů. ● Čistý a přesný střih díky ručně broušeným břitům. ● Vhodné i pro dlouhou práci. ● Vyrobeno z AISI 420 nerezové oceli.

STALEKS Štipky na kůžičku STALEKS SMART NS-50-5
520 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Ostré břity s chytrým nakloněním. ● Zaoblené rukojeti pro komfortní úchop. ● Úzká pracovní část s úzkou špičkou. ● Lepší přehled o pracovní ploše díky protažení. ● Stylové a příjemné na dotek díky saténové povrchové úpravě. ● Profesionální ruční ostření. ● Ostrý a přesný střih.

STALEKS Nůžky na nehty STALEKS CLASSIC 30/2 (21 MM)
299 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ● Bezpečnostní zaoblená špička čepelí eliminuje riziko poranění. ● Prodloužené rovné čepele. ● Ručně broušené čepele zaručující přesný střih. ● Středně velké úchyty. ● Klasická velikost otvorů v úchytech. ● Příjemná práce díky optimálnímu zdvihu.

STALEKS Profesionální štipky STALEKS EXCLUSIVE NX-20-8
1 820 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Hladký a přesný střih díky unikátní geometrii střihací části. ● Ručně broušené čepelky s použitím mikroskopu. ● Ergonomické rukojeti pro pohodlnou i dlouhotrvající práci. ● Přímé řezné hrany s mírným náklonem. ● Zlepšená odolnost proti skrnám díky zrcadlové povrchové úpravě.

STALEKS Kleště na nehty STALEKS MINI BEAUTY CARE 10
159 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: ● Ideální pro stříhání a úpravu tenkých a středně tvrdých nehtů.  ● Přesný střih napodobující tvar nehtů s mírně zakřivenými lopatkami.  ● Ručně broušené čepele zaručují přesný střih.   ● Zdravotnická nerezová ocel.

STALEKS Nůžky Profesionální nůžky STALEKS EXCLUSIVE SX-10/1 MAGNOLIE
599 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ● Dokonalá rovnováha mezi tloušťkou a ostrostí řezné plochy. ● Uzoučké špičky. ● Tradiční zahnutí břitů (R300mm). ● Zkrácené rukojeti pro vysokou přesnost pohybu. ● Ručně broušené ostří s použitím mikroskopu. ● Leštěný řezný břit pro chirurgicky přesné střihání kůžičky.

STALEKS Profesionální štipky na kůžičku STALEKS EXPERT NE-72-5
679 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI ● Břity s mírným náklonem. ● Vhodné pro práci na těžko dostupných místech. ● Parádní přehled o pracovní oblasti díky ergonomickým podlouhlým rukojetím. ● Dokonalá ostrost díky profesionálnímu vícestupňovému ostření. ● Optimální zdvih pro příjemnou práci.

STALEKS Profesionální štipky na nehty STALEKS EXPERT NE-60-12
699 Kč

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: Kleštičky/Štipky na nehty jsou ve srovnání s kutikulárními nástroji odolnější a trvanlivější. Používají se pro hrubé, tvrdé nehty. ● Rovné břity bez sklonu. ● Bezchybná ostrost díky ručnímu vícestupňovému ostření. ● Pohodlný úchop s vlnitým povrchem rukojeti.

STALEKS Profesionální štipky na nehty STALEKS EXPERT NE-60-16
759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: Kleštičky/Štipky na nehty jsou ve srovnání s kutikulárními nástroji odolnější a trvanlivější. Používají se pro hrubé, tvrdé nehty. ● Rovné břity bez sklonu. ● Bezchybná ostrost díky ručnímu vícestupňovému ostření. ● Pohodlný úchop s vlnitým povrchem rukojeti.

STALEKS Štipky STALEKS SMART NS-50-3
520 Kč

HLAVNÍ PŘEDNOSTI: ● Rovné ostré břity bez sklonu. ● Rovné, mírně zkrácené rukojeti pro komfortní úchop a práci. ● Příjemná saténová povrchová úprava. ● Ručně broušené. ● Vhodné pro manikúru a také jako pomocný nástroj pro pedikúru. ● AISI 420 nerezová ocel.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nůžky na nehty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nůžky na nehty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nůžky na nehty akce.