Cerva Náhradní drátěný zorník Visiguard Visor Mesh
1x

Cerva Náhradní drátěný zorník Visiguard Visor Mesh

236 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Drátěný celoobličejový zorník/štít na ochranu zraku a obličeje před letícími částicemi. Kompatibilní s náhlavním držákem štítu Visguard. V nabídce máme několik tipů štítů.

Partner: ROTA plus
Gumárny Zubří Maska CM-6 (základní typ)

Gumárny Zubří Maska CM-6 (základní typ)

2 499 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

CM-6 – základní typ ochranné masky pro dospělé Ochranná maska CM-6 představuje nový typ celoobličejové masky, plně odpovídá požadavkům normy EN 136, třída 3.V kombinaci s vhodným filtrem nebo dýchacím přístrojem zajišťuje ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před účinky toxických plynů, par a …

Partner: Gumko.cz
Zenco OOS_2 bradový štít 1 ks

Zenco OOS_2 bradový štít 1 ks

29 Kč

Ochranné bradové štíty slouží jako ochrana proti zasažení kapénkami virů. Skvělý pomocník při celodenní práci nebo při práci v užším kontaktu s lidmi jako například ve zdravotnictví, v kadeřnictví, v obchodě a podobně.

Partner: Nenos Virus

Obličejový štít

Obličejové štíty ochrání obličej před nebezpečnými viry i při fyzické práci. Vybrat můžete také dětský obličejový štít nebo ultralehký ochranný štít na obličej, který je pohodlný i při delším nošení.

Ochranný štít na obličej chrání před poraněním

Štít chrání celou oblast obličeje – ústa, nos, oči i tváře. Některé obličejové štíty jsou navíc vybaveny brýlemi z plexiskla, díky čemuž chrání zrak ještě lépe a dobře drží na obličeji. Ochranné štíty mají odolnou mřížku, čímž minimalizují poranění obličeje, ale nezamezují dobrému výhledu.

Ochranný štít plexi zmírňuje šíření viru

Lehký obličejový štít z plexiskla je k dostání ve velikostech pro děti i dospělé. Upíná se jednoduše pomocí gumičky kolem hlavy. Důležité je, aby se štít nemlžil, musí poskytovat dostatečný prostor na nos, případně dioptrické brýle.

→ Plexi ochranný štít je nejčastěji využíván jako ochrana před šířením viru, např. COVID-19. Často se také využívá v laboratořích jako ochrana zraku.

Ochranný štít na ústa a bradu

Ochranný štít zakrývá pouze ústa, fixuje se pomocí gumiček za uši. Lze jej užívat také v kombinaci s rouškou.

Ochranný štít se sluchátky

Ochranné štíty se sluchátky se užívají nejčastěji při práci s motorovou pilou, v truhlárnách apod. Štít chrání obličej před poraněním, způsobeným odlétávajícími kousky dřeva, sluchátka navíc mírní hluk ze strojů. Součástí může být také ochranná pracovní přilba, která chrání hlavu před nárazy.

→ Při prací s chemikáliemi nebo jako ochranu před nebezpečnými viry doporučujeme užívat kvalitní ochranné respirátory a masky, které nebezpečné látky zachytí. Vždy je třeba vybírat s ohledem na určení respirátoru a druhu použitého filtru.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obličejový štít.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obličejový štít výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obličejový štít akce.