Sváček Libor: Jižní Morava - velká / vícejazyčná
549 Kč 444 Kč

Nejkrásnější místa jižní Moravy – města, vesničky, památky, příroda a vinice na fotografiích LS.Tato kniha z úspěšné edice Visit Bohemia PHOTO je věnována tentokrát nejkrásnějším místům jižní Moravy.

Norman Donald A.: Design pro každý den
399 Kč 322 Kč

Máte problémy s ovládáním mobilních telefonů, televize, CD přehrávačů či jiných běžných spotřebičů? Pak vězte, že chyba není ve Vás – ale ve špatném designu. Právě o tomto designu ve smyslu použitelnosti a srozumitelnosti vypráví Donald A. Norman.

100 hradů a zámků
299 Kč 255 Kč

Tyčí se na vrcholcích kopců nebo jsou strategicky položené na řekách či poloostrovech s výhledem na moře. Vznešené paláce králů, hrabat a vévodů, které sloužily jako obranné pevnosti, lovecké zámečky i výletní a kratochvilná místa.

Wagnerová Magdalena: Příběhy starých pražských domů
269 Kč 218 Kč

Atmosféra časů dávno minulých, silné zdi byvších staletí, úzké portály, rozmanitá domovní znamení a pestrá paleta slohů a stylů, to všechno jsou domy staré Prahy. Malé paláce se zakletým tajemstvím.

Jiroušek Jiří: Nebeské Česko
549 Kč 444 Kč

Nebeské a tedy neobvyklé, ale o to úžasnější pohledy na krajinu Čech, Moravy a Slezska očima pilota motorového padákového kluzáku. Fotografie jsou doplněny autorovými postřehy a komentáři.

Klein Zach: Cabin Porn - Chaty na konci světa
499 Kč 425 Kč

„Každý z nás v sobě nosí představu domova, který čeká jenom na to, až ho postavíme.“ To je hlavní myšlenka publikace Cabin Porn. Tento domov může mít podobu chatičky, srubu nebo přístřešku.

Sváček Libor: Liberec - velký / vícejazyčný
549 Kč 444 Kč

Město pod Ještědem, stejně jako Ještěd samotný a část Jizerských hor se ocitly v hledáčku fotografa Libora Sváčka, čímž vznikla tato reprezentativní fotografická publikace z úspěšné edice Visit Bohemia PHOTO.

Trifoni Jasmina: Nejkrásnější hrady a zámky světa
799 Kč 679 Kč

Půvabná publikace Jasminy Trifoniové seznamuje čtenáře s těmi nejkouzelnějšími zámky a hrady celého světa. Některé jsou pohádkové, jiné strašidelné, mnohé mají pohnutou historii nebo jsou spojeny s legendárními šlechtici či panovníky.

100 divů světa
299 Kč 255 Kč

Jsou natolik podivuhodné a ohromující, že je lidstvo začalo označovat za divy světa. Jedná se nejen o fantastické přírodní hříčky, ale také o stavby vytvořené člověkem.

100 měst
299 Kč 255 Kč

Ne nadarmo jsou výlety do měst tak populární. Co může být báječnějšího než objevovat krásy některé ze světových metropolí, nacházet v ní velkolepé historické památky, místní trhy, obchůdky i malebná zákoutí?

100 muzeí
299 Kč 255 Kč

V muzeích a galeriích se nacházejí nejvzácnější poklady lidstva – ať už se jedná o královské hrobky starého Egypta, současný finský design, nebo čínskou terakotovou armádu. Totéž platí o dílech holandských mistrů 17.

Atlas světové architektury
1 999 Kč 1 614 Kč
+ doprava zdarma

Všechna důležitá témata naší doby vnímáme dnes v evropské perspektivě. Nazrál k tomu čas také v oblasti architektury.

Borngässer Barbara: Baroko
2 999 Kč 2 429 Kč
+ doprava zdarma

Po velkém úspěchu knihy Ars Sacra přichází na trh další velkoformátová obrazová umělecká publikace.

Coleová Emily: Průvodce architekturou
699 Kč 565 Kč

Tato kniha je srozumitelným a vyčerpávajícím průvodcem historií architektury. Obsahuje 750 krásných kreseb a tisku, které ilustrují velké množství detailů.

Design - Vrcholy světového designu 19. a 20. století
999 Kč 807 Kč

Vrcholy světového designu 19. a 20. století Fascinující přehled dynamických dějin designu od 60. let 19. století až do současnosti, který nabízí komplexní obrázek moderního designu, od návrhů a prototypů po konečné výrobky.

Jestřáb Otakar: Prague
249 Kč 201 Kč

Fotografická publikace Praha – Město v srdci Evropy vás seznámí s nejzajímavějšími pražskými památkami a zajímavostmi. Podíváte se i do okolí Prahy, třeba na slavný Karlštejn.

Kaplický Jan: Album - Jan Kaplický
395 Kč 328 Kč

Obrazové album obsahuje myšlenky, názory a zdroje inspirace fenomenálního architekta, designéra a zakladatele studia Future Systems v Londýně Jana Kaplického (1937–2009).

kolektiv autorů: Design a konstruování
365 Kč 303 Kč

V publikaci naleznete praktické přípravy s tematikou designu a konstruování – konstrukce alarmu, elektromotoru, zkoušečky. Materiály jsou doplněny o pracovní listy pro učitele a žáky a rozsáhlý obrazový materiál.

Kubík Viktor, Dvořák Pavel: Praha - The Best Of/německy
229 Kč 185 Kč

Podrobný průvodce se snímky L. Sváčka a praktickými informacemi pro návštěvníky české metropole. Infopříloha obsahuje tipy pro turisty, slovníček pojmů a rady pro návštěvníky.Barevný, praktický průvodce po historickém jádru Prahy.

Kubík Viktor, Dvořák Pavel: Praha - The Best Of/španělsky
229 Kč 185 Kč

Podrobný průvodce se snímky L. Sváčka a praktickými informacemi pro návštěvníky české metropole. Infopříloha obsahuje tipy pro turisty, slovníček pojmů a rady pro návštěvníky.Barevný, praktický průvodce po historickém jádru Prahy.

Ruskin John: Podstata gotiky
225 Kč 182 Kč

Kniha anglického teoretika umění a spisovatele Johna Ruskina je všeobecně považována za autorův nejdůležitější kritický text věnovaný architektuře.

Stavba a rekonstrukce rodinného domu
129 Kč 105 Kč

Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu „krok za krokem“.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: