Počet nalezených produktů: 142

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Assmann Jan Nepomuk: Pražské maličkosti
169 Kč

137 Kč

Nemusíte vědět, kde je v Praze Grébovka, Kanálka, Míčovna, Portheimka, Platýz, Strakovka, přeražený Ďáblův sloup, kaple Nalezení sv. Kříže, kašna s delfíny, pomník Františka I., nemusíte vědět, kde bylo Ernestinum nebo Eggenberg.


Atlas současných interiérů
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

Interiérový design je v dnešní době čím dál komplexnějším odvětvím. Designéři již často neplánují pouze přestavby či nové členění stávajících budov, ale zabývají se též navrhováním designu novostaveb.


Atlas světové architektury
1 999 Kč

1 614 Kč

Všechna důležitá témata naší doby vnímáme dnes v evropské perspektivě. Nazrál k tomu čas také v oblasti architektury.


Atlas světové krajinné architektury
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

Krajinná architektura představuje širokou a pestrou paletu různých designů venkovního prostoru, strohých i hravých, romantických i extravagantních. Hlavními stavebními materiály zde jsou stromy a trávníky, květiny a keře.


Boněk Jan: Barokní Praha
299 Kč

249 Kč

La baroque, nepravidelná perla. Skutečně příznačné označení pro umělecké období, kterému dala jméno. Symbol nadpozemské krásy, zázrak barev a umění architektů, kterým se dokonalostí podařilo oslovit chudáky i krále.


Borngässer Barbara: Baroko
2 999 Kč

2 429 Kč
+ doprava zdarma

Po velkém úspěchu knihy Ars Sacra přichází na trh další velkoformátová obrazová umělecká publikace.


Coleová Emily: Průvodce architekturou
699 Kč

565 Kč

Tato kniha je srozumitelným a vyčerpávajícím průvodcem historií architektury. Obsahuje 750 krásných kreseb a tisku, které ilustrují velké množství detailů.


Daniels Klaus: Technika budov - Příručka pro architekty a projektanty
999 Kč

807 Kč

Vynikající a obsahově velmi bohatá kniha, ve které jsou zahrnuty nejaktuálnější poznatky prezentovaných oborů. Autoři upustili od přísného odvolávání se na příslušné normy, které se v jednotlivých zemích různě mění a upravují.


Design - Vrcholy světového designu 19. a 20. století
999 Kč

807 Kč

Vrcholy světového designu 19. a 20. století Fascinující přehled dynamických dějin designu od 60. let 19. století až do současnosti, který nabízí komplexní obrázek moderního designu, od návrhů a prototypů po konečné výrobky.


Žáček Jan: Deset hvězd - česká verze
499 Kč

403 Kč

Kniha Deset hvězd seznamuje čtenáře s projektem Revitalizace židovských památek v ČR, díky kterému se podařilo zachránit a zrekonstruovat patnáct významných historických budov v deseti místech v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.


Frederick Matthew: 101 věcí, které jsem se naučil na architektuře
249 Kč

212 Kč

Toto je kniha, kterou chtějí mít studenti architektury na stole ve studiu a ve své tašce. Možná ji nebudou číst před svými profesory, protože je psaná jasným a jednoduchým jazykem, který se při výkladu ve škole často spíše komplikuje.


Haroldová Veronika: Styly interiérů
520 Kč

419 Kč

Kniha je napsaná pro Vás všechny, které nejen baví a zajímá interiérový design, ale současně rádi přemýšlíte o souvislostech mezi svým domovem a životem. Publikace přehledně shrnující současné styly interiérů na trhu dosud citelně chyběla.


Hrubešová Eva, Hrubeš Josef: Pražské sochy a pomníky  - 2. vydání
279 Kč

226 Kč

Publikace z pera známých publicistů, autorů sedmi dílů Pražské domy vyprávějí , Evy a Josefa Hrubešových, kteří se systematicky zabývají historii stověžatého města nad Vltavou, pojednává o více jak osmi desítkách pražských soch a pomníků.


Jestřáb Otakar: Prague
249 Kč

201 Kč

Fotografická publikace Praha – Město v srdci Evropy vás seznámí s nejzajímavějšími pražskými památkami a zajímavostmi. Podíváte se i do okolí Prahy, třeba na slavný Karlštejn.


Jones Will: Abeceda architektury - Domy
399 Kč

322 Kč

Detailní průvodce rezidenční architekturou Zasvěcený průvodce, který umožňuje rozpoznat a ocenit rezidenční architekturu, jež odráží charakter určité oblasti, stavební styl a technologické savoir-faire dané doby – od tudorovských dřevěných rámů až p


Kerrigan Michael: Urbex - Krása ztracených míst
1 190 Kč

999 Kč

Novinka

Vydejte se na putování po krásách opuštěných míst

Ve Spojených státech, v Itálii, Rusku nebo v Číně – tam všude najdeme stopy dávno zapomenutých snů pohřbených pod nánosy sutin opuštěných a chátrajících staveb.


Koch Wilfried: Evropská architektura
499 Kč

403 Kč

Dějiny evropské architektury od antických dob přes románský a gotický sloh, španělský islám, renesanci a manýrismus, baroko, klasicismus a secesi po současnost.


kolektiv autorů: Design a konstruování
365 Kč

303 Kč

V publikaci naleznete praktické přípravy s tematikou designu a konstruování – konstrukce alarmu, elektromotoru, zkoušečky. Materiály jsou doplněny o pracovní listy pro učitele a žáky a rozsáhlý obrazový materiál.


kolektiv autorů: Péče o architektonické dědictví - 1. díl
450 Kč

405 Kč

Úvodní díl sborníku Vybrané kapitoly k tématu péče o stavební památky sleduje péči o stavební a umělecké památky převážně z teoretického, uměleckohistorického a historického hlediska.


kolektiv autorů: Péče o architektonické dědictví - 2. díl
420 Kč

378 Kč

Na první, převážně teoretický díl sborníku Vybrané kapitoly k tématu péče o stavební památky navazuje prakticky zaměřený svazek zabývající se památkovou péčí z hlediska chemicko-technologického.


kolektiv autorů: Vše o nízkoenergetickém domě
129 Kč

105 Kč

Šetření energie a závislost na neobnovitelných fosilních palivech se v současnosti staly často diskutovaným tématem. Jedním z účinných řešení je uplatňování zásad nízkoenergetických či energeticky pasivních budov.


kolektiv autorů: Vše o stavbě a provozu domu
129 Kč

105 Kč

Publikace provede čtenáře přes nástrahy, které jsou spojené se stavbou domu. Nabízí nejen klíč k orientaci mezi současnými stavebními materiály a technologiemi dostupnými na trhu, ale pomůže i při výběru vhodného pozemku.