Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12510919

Subio BAKTERIE DO ŽUMPY A SEPTIKU - SeptiClean 50g

Subio BAKTERIE DO ŽUMPY A SEPTIKU - SeptiClean 50g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
SeptiClean je směsí SILNÝCH mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu a likvidaci fekálií a veškerého organického odpadu v biosepticích, žumpách, kanalizacích, odpadních systémech a v usazovacích nádržích čistíren odpadních vod. Celý popis
170 Kč
Zboží od: SUBIO EKO s.r.o.
170 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

27.6.2024 na výdejním místě
27.6.2024 - 28.6.2024 na vaší adrese

Popis

SeptiClean je směsí SILNÝCH mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu a likvidaci fekálií a veškerého organického odpadu v bio septicích, žumpách, kanalizacích, odpadních systémech a v usazovacích nádržích čistíren odpadních vod. Výrazně omezuje tvorbu zápachu a obnovuje přírodní proces rozkladu! Přívětivý k životnímu prostředí.

SEPTIK NENÍ TŘEBA TAK ČASTO VYVÁŽET!

Návod k použití a dávkování: Obsah balení – 50 g, je zaváděcí dávka pro žumpu či septik o objemu 8m3. V případě menší jímky než 8m3 aplikujte jen poměrnou část. Obsah sáčku, nebo jeho poměrnou část, aktivujte ve 2 litrech vlažné vody (cca 20–30°C) a po 20-ti minutách ( nenechávat déle ) aplikujte přes WC a spláchněte, nebo nalejte přímo do žumpy či septiku. Následné měsíce se používá stálá udržovací dávka – 1 polévková či kávová lžíce měsíčně. Tyto pravidelné měsíční dávky pomohou zajistit nezapáchající a bezproblémový chod odpadního systému, včetně likvidace toaletního papíru. Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Upozornění: Po aplikaci tohoto bio přípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů. Na WC mísách omezte používání závěsných aromatických antibakteriálních přípravků.

Čím tedy čistit WC, abyste si nezahubili bakterie v jímce? 

Vyzkoušejte náš bezchlórový SUBIO WC ČISTIČ, který navíc svými přírodními enzymy podpoří práci SeptiCleanu.