Roundup Expres 6h 1,2 l

Roundup Expres 6h 1,2 l

Hodnocení: 4,6
249 Kč 210 Kč

Roundup Expres 6 h 1,2 l s novou formulací s velmi rychlým účinkem. Vizuální efekt hubení plevele již po 6ti hodinách. Praktické balení k okamžitému použití. Snadná a bezpečná manipulace. Hubí plevel včetně kořenů a nepůsobí na semena v půdě.

Roundup Flexi 140 ml

Roundup Flexi 140 ml

Hodnocení: 1
299 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zcela nový způsob hubení plevele pomocí Roundup gelu. Stačí zmáčnout aplikátor a ihned gel nanést na list, gel ulpívá na listech, lépe se vstřebává a nestéká. Minimalizuje riziko poškození ostatních rostlin. Ideální k použití v květinových a zeleninových záhonech, trávnících i na chodnících.

Roundup Flexi 280 ml

Roundup Flexi 280 ml

Hodnocení: 5
399 Kč 339 Kč

Roundup Flexi 280 ml s vysokou koncentrací pro likvidaci obzvlášť obtížných plevelů. Nová formulace pro vysokou efektivitu, hubí plevel i s kořeny s nepůsobí na semena v půdě.

Roundup Expres pro chodníky a cestičky
259 Kč 204 Kč

Předem namíchaný herbicid Roundup Expres pro chodníky a kamenné cesty. Certifikovaná hlavice prošla testem bezpečnosti pro děti. Hlavice má 2 režimy postřiku a kryt je navržen tak, aby chránil prsty při postřiku. 1l herbicidu stačí na přibližně 1000 plevelných rostlin.

NOHEL GARDEN Herbicid BOFIX 250ml
540 Kč 499 Kč

Bofix je herbicid pro hubení plevelů v trávníku a travních porostech. Postřik na trávník proti dvouděložným plevelům. Přípravek proniká do rostlin prostřednictvím listů, účinná látka je rychle translokována.

CHEMOBAL KARBID VÁPNÍKU CaC2
145 Kč

Karbid Vápníku odpuzovač krtov. Počet krtinců se začne snižovat již 3 dny po použití karbidu.

NOHEL GARDEN Moluskocid LIMANISH PREMIUM 1kg
399 Kč 322 Kč

Moluskocid ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, zeleniny, ovocných rostlin (bobulovin, révy vinné, jahodníku), trávníku, kořeninových rostlin, květin k řezu a okrasných rostlin proti slimákům, plžům a hlemýžďům.

BROS 06295 Zelená síla - tekutý přípravek potravinové moly 500 ml
131 Kč

Insekticid BROS Zelená síla 500 ml proti potravinovým molům, tekutý přípravek založený na přírodních složkách, proto jej lze používat v okolí potravin. Lze použít v kuchyních, komorách či kuchyňských skříňkách na ochranu potravin jako jsou těstoviny nebo mouka. S preventivními účinky, poskytuje och

Subio Bakterie do DOMOVNÍCH ČOV OxyBreak
160 Kč

Významně potlačuje zápach. Mikrobiologický přípravek s enzymy a bakteriemi pro zajištění perfektního chodu domovních čistíren odpadních vod (ČOV). Snižuje objem kalů organického původu v odpadních vodách. Nepoškozuje životní prostředí!

Subio BAKTERIE DO ŽUMPY A SEPTIKU - SeptiClean 50g
160 Kč

SeptiClean je směsí SILNÝCH mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu a likvidaci fekálií a veškerého organického odpadu v biosepticích, žumpách, kanalizacích, odpadních systémech a v usazovacích nádržích čistíren odpadních vod.

NOHEL GARDEN Herbicid BOFIX 100ml
240 Kč 209 Kč

Bofix je herbicid pro hubení plevelů v trávníku a travních porostech. Postřik na trávník proti dvouděložným plevelům. Přípravek proniká do rostlin prostřednictvím listů, účinná látka je rychle translokována.

BROS 04905 Lapač ovocných mušek
134 Kč

BROS Lapač na ovocné mušky / octomilky se hodí do domácností, potravinářských provozů, mlékáren, dozrávacích skladů ovoce, pivovarů, restaurací apod. Hmyz do pasti naláká aromatická vábící látka a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Neobsahuje insekticidy. Po měsíci je nutné látku vymě

Floraservis TALPA RAUS odpuzovač krtonožky obecné, hrabošů a krtov
222 Kč

Talpa raus (Rosteto) je rostlinného původu z lisovaných bílkovin semen skočce obecného. Obsahuje i alkaloidové látky (včetně skočce). Jejich uvolňování do půdy vytváří zápach velmi nepříjemný pro krtonožky, hraboši, krtci, hrdziaky lesní, myši a jiné hlodavce.

BROS 02198 Sprej proti molům 210/150 ml
78 Kč

BROS aerosolový sprej proti molům 150 ml rychle a účinně odstraňuje moly, jejich vajíčka a larvy ve skříních či zásuvkách. Před použitím protřepejte. Nastříkejte dovnitř skříně nebo zásuvky ze vzdálenosti 40cm. Každý prostor o objemu 0,5m3 postříkejte po dobu 2 sekund. Lze použít přímo na oděv. Po

Subio Tablety do žump a septiků 5+1 ZDARMA
1 500 Kč 1 250 Kč

ÚČINNÁ POMOC TAM, KDE JE NUTNÁ OBČASNÁ DESINFEKCE TOALETY Tableta dávkuje bakterie a enzymy pozvolna a tím opětovně startuje biologický proces čištění.

AGRO CS ND Loxiran - S - přípravek proti mravencům
249 Kč

NEUDORFF Loxiran -S Přípravek proti mravencům obsahuje velmi účinnou látku – pyrethrin z květů kopretiny. Je ideálním pomocníkem k odstranění mravenců na cestách, zpevněných nebo vydlážděných plochách. Přípravek je kontaktní, proto se zbavíte mravenců velice rychle.

Subio Stop zápachu
250 Kč 210 Kč

Velmi účinný k odstranění zápachu! Pach nepřekrývá, ale likviduje!

NOHEL GARDEN Herbicid GLADIATOR 250ml
260 Kč 232 Kč

Totální listový herbicid se systémovým účinkem. Hubí jednoleté a vytrvalé plevele i veškerou nežádoucí vegetaci. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny, včetně kořenů a oddenků, což vede k celkovému zničení rostliny. Nezanechává rezídia v půdě.

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum
77 Kč

Ratimor měkká návnada je požerový jed na myši, krysy a potkany. Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě měkké návnady (polštářky s pastou ve speciální filtrační fólii).

Floraservis ENVISEP - žumpy, septiky
125 Kč

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v žumpách a septicích. V každém gramu přípravku se nachází 5 bilionů bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad.

BROS 04533 Lapač potravinových molů 2 ks
88 Kč

BROS Lapač potravinových molů na chytání a sledování přítomnosti molů v kuchyních, komorách nebo přímo ve skříních s potravinami. Lepidlo obashuje feromon, který vábí a účinně chytá dospělého jedince moly. Účinkuje až 12 týdnů. Neobsahuje chemické insekticidy. V balení 2 ks.

Subio SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY SET s Urychlovačem
200 Kč

SET obsahuje bakterie a enzymy pro aerobní čistírny odpadních vod. Unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak. Tekutá složka urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení.

BROS 08266 Spirály proti komárům 10 ks
90 Kč

BROS zářivá spirála proti komárům poskytuje několik hodinovou ochranu proti různému hmyzu. Určena pouze pro venkovní použití – v zahradách, na terasách či balkonech. Kouř z doutnající spirály působí insekticidní a odpuzuje hmyz. S průměrem 11 cm. V balení 10 ks.

Floraservis GENERATION PAT měkká návnada
71 Kč

Nový přípravek proti hlodavcům se zcela novou účinnou látkou, bez existující rezistence u myší a potkanů, ve formě měkké návnady (polštářků).

GLADIATOR Herbicid 100ml
139 Kč 96 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Totální listový herbicid se systémovým účinkem. Hubí jednoleté a vytrvalé plevele i veškerou nežádoucí vegetaci. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny, včetně kořenů a oddenků, což vede k celkovému zničení rostliny. Nezanechává rezídia v půdě.

BROS 04811 hasičák na vosy a sršně 600 ml
252 Kč

BROS sprej / hasičák na vosy a sršně 600 ml je určen k hubení vos a sršňů, jakož i na ničení jejich hnízd. S okamžitým účinkem s udržováním několik dní. Dosah rozprašovače do 5 metrů.

BROS 04260 Měkká návnada na myši a krysy 150 g
78 Kč

BROS měkká návnada na myši a krysy 150 g ve formě měkké pasty s atraktivní vůní potravy pro hlodavce. S vysokou účinností, kterou zaručuje opožděné působení (4 – 5 dní po podání) a způsobuje úmrtnost. Dávkování pro myš 1–2 taštičky a pro krysy 5–10 taštiček na jednom místě. Díky odolnosti vůči plí

Subio SET pro ODPADY A SIFONY SET s Urychlovačem
230 Kč 200 Kč

SET k čištění odpadních sifonů a potrubí bakteriemi a enzymy. Profesionální dvousložkový ekologický bioprostředek pro domácnost i průmysl k čištění všech odpadních sifonů a potrubí (kuchyně, koupelny, sprchové kouty, prádelny).

BROS 06978 Lampa proti hmyzu
452 Kč

Lampa proti hmyzu BROS účinně chrání místnosti před létajícím hmyzem. Hodí se domovních místností, altánků či menších hospodářských staveb. Vyzařuje UV záření, které je bezpečné pro člověka či domácí zvířata. Má izolovaný plastový kryt, který zaručí bezpečné a dlouhodobé používání lampy. Pro maxim

BROS 00491 Microbec do žump, septiků a ČOV 1 kg
424 Kč

Mikrobiologický preparát BROS Microbec 1 kg do žump či septiků, obsahuje speciální kultury bakterií a enzymy, které urychlují přirozený proces rozkladu organického odpadu včetně odpadků, tuků, rostlinných zbytků a papíru. Funguje ve 3 fázích umožňuje tak účinné a rychlou separaci odpadu, který je n

Coronet Past na myši, 2ks
90 Kč

Kvalitní pastička vhodná k odchytu myší v domě i na zahradě ve výhodném balení 2ks.

BROS 02211 Stromový balzám 350 g
94 Kč

Stromový balzam BROS 350 g vo forme pasty, je určený na ošetrenie rán u drevín pri štepovaní, mechanickom poškodení, prasklinách v dôsledku mrazu či pri poškodení spôsobeným divokými zvieratami. Chráni poranené miesta pred infekciou spôsobenou patogénmi a hubami. Vytvára trvalý a pružný film, odolný

Ekolas Deratizační stanička eris
46 Kč

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikace vysoce účinných přípravků určených pro hubení myší, potkanů a krys. Uzamykatelná stanička, vhodná do interiéru a exteriéru. Po spotřebování nástrahy v staničke, je možné novou nástrahu do staničky doplnit.

Floraservis ENVIWASTE - domovní ČOV
125 Kč

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v domovních čistírnách odpadních vod. Zajistí bezporuchový chod čistírny odpadních vod, předchází ucpávání potrubí a zamezí tvorbě nepříjemných pachů.

Bio Baktoma Bakterie do septiků, latrín, sifonů, žump a ČOV
366 Kč

100% přírodní bakteriální směs pro: žumpy, septiky, sifony, ČOV a suché záchody. Přírodní bio-enzymatický výrobek pro likvidaci zápachu a organických usazenin ve Vašem septiku či žumpě

Odstraňuje zápach ze septiku nebo žumpy Rozloží usazeniny a kaly Mění tuhý organický odpad na vodu Rozloží i

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.