Subio BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1

Subio BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Do chemických přenosných a kontejnerových toalet. Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků! Celý popis
320 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SUBIO EKO s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020949301

Popis

BIOLOGICKÝ VÝROBEK SanniSMART S TROJÍM ÚČINKEM PRO PŘENOSNÉ TOALETY

je směsí tekutých enzymů, doplněnou o speciální parfemovanou složku, se silným účinkem při použití pro husté i tekuté odpady.

SanniSMART je nový, účinný, ISO certifikovaný biologický přípravek na bázi unikátních přírodních tekutých enzymů. Je speciálně navržen tak, aby zkapalnil a redukoval organický odpad a odstranil nepříjemné pachy z exkrementů v přenosných toaletách, používaných např. v karavanech, na jachtách, staveništích, chatách, apod.

VÝHODY

Nahrazuje používání chemie při rozkladu odpadních látek.

Po aplikaci a použití zanechává příjemnou vůni.

Speciální retardant napomáhá regulaci nepříjemných pachů vznikajících v kontejnerových a přenosných toaletách.

NEOBSAHUJE FORMALDEHYD, tzn., že používání přípravku je bezpečné a jeho likvidace nezatěžuje životní prostředí.

Lze jej bezpečně likvidovat při čištění odpadních vod a také kompostováním.

Není škodlivý pro lidské zdraví, zvířata či vodní organismy.

Rychle zkapalňuje pevné organické látky.

Svou účinností pak neláká obtížný hmyz a navíc příjemně voní.

VYUŽITÍ

Bionáplň trojí formule pro přenosné chemické toalety a zařízení určené pro použití na chatách, lodích, v autokarech, letadlech, obytných přívěsech a karavanech, vhodná také např. pro zdravotnická zařízení, podzemní důlní pracoviště, na staveništích, atd.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Ověřte si kapacitu nádrže. Na každých 10l obsahu nádrže použijte 100 ml přípravku. Pouze v případě typu Porta Potti vlijte do horní nádrže toalety, u ostatních typů (např. WC pro karavany a lodě atd.) do sběrné nádržky.

Nepoužívejte společně s ostatními čistícím a dezinfekčními prostředky obsahujícími kupř. formaldehydové, fenolické či kvartérní amoniové sloučeniny, které by mohly potlačit účinky přípravku.

Provozní teplota: V aktivním stavu mezi 10–60°C.

Výsledek nezávislého produktového testu: Certifikován jako NEPATOGENNÍ (Národní referenční laboratoř), bezpečná likvidace při čištění odpadních vod.

1 l

SanniSMART je nový revoluční výrobek 3 v 1 na bázi přírodních enzymů, určený pro použití do přenosných toalet, uzavřených odpadních systémů v karavanech, na jachtách, také v provozech na silničních a ostatních staveništích. Níže jsou důvody, které nás vedly k vyvinutí biopřípravku, který nemá negativní dopad na životní prostředí, velmi účinně odstraňuje zápach, likviduje exkrementy, neobsahuje žádné fenoly, fosfáty, formaldehyd a jiné chemické látky a je obohacen o příjemnou vůni.

PŘENOSNÉ TOALETY – popis systému

Tato hygienická zařízení se většinou skládají ze dvou částí. Vrchní 20l nádoba je opatřená sedací částí a ručně ovládaným splachovadlem. Za účelem eliminace zápachu spojeným s použitím toalety se většinou při plnění nádoby s vodou přidává nějaký parfemovaný přípravek – 1 chemická složka.

Spodní část toalety tvoří další 20l nádoba, oddělená od vrchní části posuvnou záklopkou. Ta je po dobu používání toalety otevřená a bezprostředně po přijmutí exkrementů se automaticky uzavře.

Minimální množství vody stanovené pro použití toalety jsou 2l vody obsažené ve spodní části zařízení, do něhož přidáváme další přípravek – 2 chemická složka a důvodem použití této složky je podpořit rozpouštění výkalů a posléze tak usnadnit vyprázdnění zaplněné nádoby.

OŠETŘENÍ TOALET – ELIMINACE ZÁPACHU

Dnešní trh nabízí řadu hygienických zařízení určených pro použití v karavanech a člunech, které jsou dostupné prostřednictvím specializovaných obchodů, a zároveň se tento sortiment nabízí např. stavebním firmám formou přímé nabídky.  

Balení chemických přípravků – náplně – je vždy v podobě dvojdílného setu (pro vrchní a spodní část toalety je dodávána náplň zvlášť), přičemž cena těchto výrobku je dosti vysoká. 

Běžným průzkumem trhu bylo zjištěno, že 80% zákazníků si stěžuje na nepříjemný zápach uvnitř karavanů a na jachtách s přenosnými toaletami kvůli tomu, že vrchní část toalet neobsahuje žádné aroma, a že přípravek na chemické bázi používaný ve spodní nádržce sice efektivně napomáhá rozkladnému procesu, ale postrádá inhibitor účinků síry, který by redukoval zápach při otevírání a zavírání záchodové záklopky. 

Tento problém nás motivoval k tomu, abychom provedli podrobnější průzkum trhu ve věci potenciálního zájmu o dokonalejší výrobek 3v1. Přitom jsme se tedy dozvěděli, že koncovým uživatelům nevyhovuje to, že pro každou ze dvou nádržek se používá jiný přípravek. Mnohé z nich navíc obtěžovalo i odměřování jednotlivých dávek. Někteří majitelé karavanů, člunů, lodí, si také stěžovali na zelný zápach vycházející z toalety (to znamená přítomnost síry).

Začali jsme spolupracovat s technologem biochemické výroby a odborníkem na přípravu vůní a parfémů. Měli jsme vysoce úspěšný bakteriálně enzymatický přípravek určený pro aplikaci ve spodní nádržce. 

Naším úkolem bylo navrhnout jednoduchý výrobek, uvolňující příjemnou zastírající vůni, inhibitor/ zpomalovač účinků síry, který by dokázal spoluúčinkovat s naším vlastním biologickým výrobkem, aniž by nějak narušil účinnost našeho bakteriálně enzymatického preparátu. Úkol se podařil a nyní Vám můžeme nabídnout biopřípravek Sanni SMART v balení 1 l a nebo 5l. Věříme, že Vás překvapí svou účinností.

Prozatím jsme provedli neformální zkušební testy a ze strany majitelů karavanů jsme obdrželi řadu spokojených písemných ohlasů. Věříme, že máme v rukou potenciálně vysoce úspěšný výrobek a proto Vám jej nabízíme ke koupi na našich www stránkách subio.cz prostřednictví e-shopu, anebo u nás v podnikové prodejně. Tento přípravek dodáváme také do obchodní sítě, pokud máte zájem o kontakt na obchodníka ve Vašem městě, informujte se u nás telefonicky a napište Váš dotaz na e-mail subio@subio.cz. Rádi Vám odpovíme.