Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12652655

Subio Stop plísním

Subio Stop plísním

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stop plísním – biologická prevence vzniku plísní a potlačení plísní Velmi účinný k odstranění plísní na stěnách ! Celý popis
220 Kč
Zboží od: SUBIO EKO s.r.o.
220 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

Stop plísním je ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, sloužící k odstranění plísní na jakémkoli povrchu, např. zdech, betonech, textiliích, dřevu, umělých površích, obkladech, atd. Přípravek nepoškozuje povrch, na který je aplikován, nezanechává skvrny, nevyběluje. Plísni nedovolí dál růst. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky ( např. formaldehyd ), při aplikaci nevzniká nepříjemný pach, je netoxický, proto je vhodný do obytných místností, veřejných zařízení, zdravotnických zařízení, potravinářského průmyslu ( zdivo vnitřních prostor, do lednic a mrazících pultů ).

Návod k použití: Na místo zasažené plísní rozprášíme přípravek. Po 24 hodinách působnosti tohoto přípravku místo okartáčujeme. Již suchou stěnu je možné nejdéle do 30ti dnů vymalovat, nejlépe malířským nátěrem s protiplísňovým účinkem. Pokud je plíseň intenzivní, nástřik zopakujte.

Nepoškozuje zdivo, smalty, kovy, obklady, lina, umělé povrchy, potahy, látky, textilie, atd. Nezanechává skvrny, nevyběluje ! Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, nepoškozuje životní prostředí.

Spotřeba: pro postřik 1m ² zasažené plochy je potřeba 50 – 100 ml prostředku.

Balení: 500 ml

  • Nezapáchá.
  • Nezanechává skvrny.
  • Neobsahuje chemické látky.
  • Netoxický.
  • Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí.