NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 1kg
329 Kč 297 Kč

Slimex ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, zeleniny, ovocných, okrasných a skleníkových rostlin proti slimákům, plžům a hlemýžďům. Způsobují znehybnění slimáků. Potom následuje jejich uhynutí.

Roundup Expres pro chodníky a cestičky
259 Kč 213 Kč

Předem namíchaný herbicid Roundup Expres pro chodníky a kamenné cesty. Certifikovaná hlavice prošla testem bezpečnosti pro děti. Hlavice má 2 režimy postřiku a kryt je navržen tak, aby chránil prsty při postřiku. 1l herbicidu stačí na přibližně 1000 plevelných rostlin.

NOHEL GARDEN Insekticid PROVADO CARE hnojivé tyčinky
199 Kč 180 Kč

Insekticidní tyčinky proti škůdcům poskytují okrasným rostlinám při jednoduché aplikaci ochranu až 10 týdnů před mšicemi, molicemi, štítenkami, třásněnkami (kromě Frankliniella), křísy a červci.

NOHEL GARDEN Moluskocid SLIMEX na slimáky 500g
189 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slimex ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, zeleniny, ovocných, okrasných a skleníkových rostlin proti slimákům, plžům a hlemýžďům. Způsobují znehybnění slimáků. Potom následuje jejich uhynutí.

NOHEL GARDEN Moluskocid LIMANISH PREMIUM 200g
99 Kč 94 Kč

Moluskocid ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, zeleniny, ovocných rostlin (bobulovin, révy vinné, jahodníku), trávníku, kořeninových rostlin, květin k řezu a okrasných rostlin proti slimákům, plžům a hlemýžďům.

Substral WEEDEX koncentrát 500 ml
509 Kč 498 Kč

Přípravek Weedex 500 ml určený pro hubení většiny běžných plevelů v trávníku. Likviduje plevel i s kořeny. Snadné dávkování.

Substral SLIMASTOP Sluggclear (moluskocid)
319 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek pro hubení slimáků, vhodný k použití na okrasné rostliny, ovoce a zeleninu. Neškodí zvířatům.

UNICHEM RATIMOR měkká návnada Brodifacoum
79 Kč
+ doprava zdarma

Ratimor měkká návnada je požerový jed na myši, krysy a potkany. Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě měkké návnady (polštářky s pastou ve speciální filtrační fólii).

Substral Careo tyčinky
93 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčinky na škůdce jsou kombinované insekticidní a hnojivé tyčinky proti škůdcům, které chrání pokojové i balkónové květiny před škodlivým savým a žravým hmyzem a zároveň slouží jako vydatné hnojivo podporující růst a kvetení. Mají dlouhodobý účinek po dobu 2–3 měsíců.

FytoFarm Clonoplus - více velikostí
146 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek zlepšuje kvalitu kořenového systému rostlin, který vede k lepší vitalitě a přirozené obranyschopnosti rostlin.

BROS past na octomilky + náplň 15 ml - 1 ks
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Past na octomilky – past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Produkt je možné použít ve vnitřních i venkovních prostoráchNeobsahuje insekticidy.

UNICHEM BIO PLANTELLA PROTEKT nátěr na kmeny
227 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nátěr na kmeny stromů který chrání před mrazem a biologický chrání vůči škůdcům, houbovým chorobám, mechem a lišejníkem.

FytoFarm Gliorex - více velikostí
524 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek zlepšuje zdravotní stav vyklíčených rostlin, zlepšuje dynamiku růstu, rostliny jsou celkově vitálnější.

UNICHEM Ratimor plus granule bromadiolón
70 Kč
+ doprava zdarma

Rodenticid ve formě granulí je kvůli svému složení vhodný především k likvidaci domácích myší a černých a šedých potkanů ​​v obytných prostorech a hospodářských budovách.

Floraservis Neemazal ts - více velikostí
316 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek proti mšicím, vrtalkam, pilatkám, třásněnky, molice, sviluškám, zobonosce a podkopníčekom ve formě rostlinného extraktu ze semen tropického stromu Antelaea Azadirachta.

TENAX SPA Fólie proti mrazu ORTOCLIMA EXTRA, 2m x 10m
458 Kč

Zimní netkaná textilie o hmotnosti 30 g / m2, která je propustná a snadno skladovatelná. Používá se v zimních měsících a chrání i ty nejjemnější rostliny před chladem a větrem, aniž by to ovlivnilo jejich pravidelný růst. Je ideální také pro ovocné stromy.

Floraservis Sulka k - více velikostí
67 Kč
+ doprava zdarma

Sulka je nejpoužívanější prostředek k moření česneku proti háďátku zhoubném. Postřikový přípravek ve formě s vodou mísitelného koncentrátu k ochraně rostlin proti kadeřavosti broskvoně, hálčivci a vlnovníku révovému, postřik na přezimující škůdce.

Ekolas Deratizační stanička eris
40 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchá, bezpečná a hygienická aplikace vysoce účinných přípravků určených pro hubení myší, potkanů a krys. Uzamykatelná stanička, vhodná do interiéru a exteriéru. Po spotřebování nástrahy v staničke, je možné novou nástrahu do staničky doplnit.

BROS karbid granulátor 500 g
80 Kč

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

Živná sůl pro kvasinky
18 Kč
+ doprava zdarma

Živná sůl pro vinné kvasinky je komplexní činidlo na maximální stimulaci růstu a rozmnožování kvasinek v moštu.

AllServices Past na myši dřevěná sklapovací
12 Kč

Past na myši – dřevěná sklapovací past na myši. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhne a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pasti je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat.

BACTI ZA ZAZIMOVAČ žump a septiků
230 Kč
+ doprava zdarma

Bacti ZA zazimovač žump a septiků je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Dávkuje se jednorázově před zimou a udrží Váš septik čistý během celé zimy. Přípravek je ideální na chaty, chalupy a místa, kde není možnost během zimy ošetřovat Váš septik

BROS Bros lepová past na šváby
41 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS lep na šváby. Nevysychá 4 měsíce, neobsahuje chemikálie, může se používat v nemocnicích.

TENAX SPA Ochrana proti ptákům DEFENDER 2m x 10m
269 Kč

Tkaná síť s jednoduchým vláknem, lehká a flexibilním nicméně odolná, je ideální sítí na ochranu proti krupobití, ale používá se i pro lehké zastínění a pro účely ochrany proti ptákům. Velikost oka 7mm x 8mm

Floraservis Vertimec 018 ec - více velikostí
123 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový insekticidní a akaricidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k hubení svilušky chmelové ve chmelu, svilušek, vrtalek (Liriomyza spp.) a třásněnek včetně třásněnky západní v okrasných rostlinách, okurce, paprice a rajčeti.

TENAX SPA Síť na ochranu proti krupobití UTILFENDER 2m x 10m
235 Kč

Síť z extrudovaného PP, pevnější a cenově dostupnější na ochranu rostlin proti lehkému krupobití a útoky ptáků. V případě položení na zem pod stromy je užitečná i na sklizeň lískových ořechů, oliv nebo listí.

Floraservis GENERATION PAT měkká návnada
61 Kč
+ doprava zdarma

Nový přípravek proti hlodavcům se zcela novou účinnou látkou, bez existující rezistence u myší a potkanů, ve formě měkké návnady (polštářků).

Vinné kvasinky
19 Kč
+ doprava zdarma

Aktivní sušené vinné kvasinky na kvašení moštu a rmutu.

SIRNÉ KNOTY 250g
53 Kč
+ doprava zdarma

Síra je důležitým prostředkem ošetřování moštu a vína. Sířením lze krátkodobě zamezit kvašení moštu.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.