CarPoint Potah sedadla masážní kuličkový - černý
319 Kč

269 Kč

Potah sedadla masážní kuličkový – černý lemovaný . Potah zpříjemňuje svou vzdušností a masážními účinky použitých kuliček delší sezení, omezuje únavu a bolestivost zad a páteře při dlouhém sezení.


CRC Ochranný potah sedadla, opakovaně použitelný
188 Kč

Univerzální ochranný potah na přední sedadla osobních automobilů. Opakovateně použitelný. Vyroben z odolného nylonového materiálu (odpuzuje olej, mastnotu, špínu, vodu). Velmi snadná, rychlá aplikace.


CarPoint Potah sedadla kuličkový - šedý semiš
349 Kč

265 Kč

Potah sedadla kuličkový – šedý semiš / dřevo s výstuhou – rozměry 94×44cm, Potah zpříjemňuje svou vzdušností a masážními účinky použitých kuliček delší sezení, omezuje únavu a bolestivost zad a páteře při dlouhém sezení.


CarPoint Ochranný návlek proti znečištění
249 Kč

199 Kč
<
AKCE: K nákupu tohoto produktu při min. hodnotě objednávky 1 000 Kč teď 14 dnů asistenční služby Autem Bez Starostí ZDARMA (platí od 4. 6. do 1. 7. 2018 nebo vyprodání zásob).
Ochranný návlek na přední sedadlo do auta. Vysoce odolná textilie. Rozměr vhodný na většinu typů sedadel.

Walser Návlek ochranný na přední sedadlo proti znečištění Outdoor šedý
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický návlek na přední sedadlo je vhodný na každou autosedačku. Ochrání ji před nečistotami a snadno se navléká. Walser návlek ochranný na přední sedadlo proti znečištění Outdoor šedý je z vodoodpudivého materiálu, který odpuzuje i špínu.


CarPoint Podložka na sedadlo Comfort černá / šed
359 Kč

319 Kč

speciální tvar boků podložky pro správné umístění také na anatomicky tvarované sedačky s bočními okraji. atraktivní tuningový design, univerzální rozměr pro naprostou většinu typů vozidel, účinně brání znečištění originálních potahů, snadná montáž pomocí gumových pásek,