Počet nalezených produktů: 302

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

KEGEL Potah na zadní sedadla PERUN Super L-XL LUX, barva šedá
1 054 Kč

Autopotahy PERUN velmi dobře chrání původní čalounění vozidla proti zničení nebo umazání. Jsou přizpůsobené na sedadla vybavená bočními airbagy. Díky speciální konstrukci dobře drží na sedačce.


MAMMOOTH Potah na volant 42 - 44 cm, kožený
341 Kč

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Hodí se na volant o průměru 42 až 44 cm.


KEGEL Potah na zadní sedadla PERUN Super M-L LUX, barva šedá
1 054 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autopotahy PERUN velmi dobře chrání původní čalounění vozidla proti zničení nebo umazání. Jsou přizpůsobené na sedadla vybavená bočními airbagy. Díky speciální konstrukci dobře drží na sedačce.


Dometic Chladící podložka na sedadlo, 12V
2 187 Kč
+ doprava zdarma

Chladící autopotah na sedadlo do běžné zásuvky automobilového zapalovače se zabezpečenou cirkulací vzduchu, 12V.


KEGEL Potahy přední, rozměr A, zelená barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben ze zeleného bavlněného úpletu z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy přední, rozměr A, žlutá barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben z modrého bavlněného úpleti z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy Kronos, velikost L, barva šedá
1 551 Kč

Potahy Kronos jsou klasickým případem výjimečné trvanlivosti. Mají klasický design a barvy odpovídají interiéru téměř každého automobilu. Velkou výhodou je téměř 100% barevná stálost.


MAMMOOTH Kožený potah na volant 42 - 44cm
227 Kč

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost XL se hodí volant o průměru 42 až 44 cm.


KEGEL Potahy na sedadlo Atlantic, velikost L Super Air Bag, barva šedá
1 551 Kč

Potahy Atlantic jsou vyrobeny z polyesteru šedé barvy. Mají velikost L, Super Air Bag. Určeny pro automobily s bočními airbagy. Sada obsahuje i potahy na opěrky hlavy. Vyrobeny z materiálu s vysokou pevností a s prakticky 100% stabilitou barvy.


KEGEL Potahy na sedadlo Atlantic, velikost L Super Air Bag, barva černá
1 551 Kč

Potahy Atlantic jsou vyrobeny z polyesteru černé barvy. Mají velikost L, Super Air Bag. Jsou určeny pro automobily s bočními airbagy. Sada obsahuje i potahy na opěrky hlavy. Potah je vyroben z materiálu s vysokou pevností a prakticky 100% stabilitou barvy.


KEGEL Potahy přední, rozměr A, modrá barva, model triko
280 Kč

Potah na přední sedadlo s velmi snadnou montáží. Univerzální potah je vyroben z modrého bavlněného úpletu z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části. Model T-SHIRT (bavlněné triko).


KEGEL Potahy zadní, univerzální, černá barva, model triko
411 Kč

Potah na zadní sedadlo vyniká velmi snadnou, rychlou montáží. Materiál: bavlněný úplet z podlaminované pěny a přírodní bavlny z horní části potahu. Potah je univerzální a má černou barvu.


MAMMOOTH Potah na volant, 100% PVC, 36,5 - 38 cm, modrý
139 Kč

Potah na volant řady Movy je vyroben z PVC. Protiskluzový perforovaný materiál zajišťuje cirkulaci vzduchu, což zabraňuje pocení rukou. Hodí se na volant o vnějším průměru 36,5 až 38 cm.