Počet nalezených produktů: 17

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Alcina Oční gel proti otokům (Eye Gel) 15 ml
539 Kč

Novinka

První pomoc na oteklá víčka! Oční gel Alcina zbaví otoků a zároveň zajistí osvěžení a hydrataci očnímu okolí. Mimo to také zjemňuje první mimické vrásky kolem očí.


Dermacol Oční gel proti otokům, únavě a kruhům pod očima (Eye Gold Gel) 15 ml-20%
145 Kč

116 Kč

Akce

EYE GOLD oční gel na unavené oči je excelentní přípravek, který má pro pleť kolem Vašich očí trojí přínos: působí proti otokům, únavě a tmavým kruhům pod očima. Jeho přímo zázračné osvěžující účinky přináší vaší pleti okamžitý pocit úlevy. EYE GOLD OČNÍ GEL se rychle vstřebává a je bez parfemace.


Dr. Hauschka Obklady na víčka (Eye Revive) 10 x 5 ml
585 Kč

527 Kč

Akce

Zklidňující obklady na oční víčka Dr. Hauschka napomáhají odstranit únavu, podráždění a pálení víček, stejně tak i otoky horních a dolních víček. Zároveň zabraňují předčasné tvorbě vrásek v okolí očí. Ideální péče, jestliže pracujete denně na PC nebo nosíte-li brýle či kontaktní čočky.


Oční gel 30 ml
99 Kč

Novinka

Oční gel je dobře vstřebatelný gel s obsahem extraktů z aloe vera, ze světlíku lékařského a zeleného čaje, který se aplikuje při pocitu unavených očí. Přispívá ke zklidnění unavených očí a při pálení očí např. při dlouhodobé práci u počítače. .


Protivráskový oční gel (Anti-Ageing Eye Contour Gel) 30 ml
1 215 Kč

Protivráskový oční gel je založený na přírodním olivovém oleji, vyplňuje jemné oční linie a vyživuje kůži kolem očí. Zlepšuje pružnost pokožky a také podporuje krevní oběh. Zřetelně redukuje vrásky a stimuluje produkci vlastní hyaluronové kyseliny, která změkčuje jemné linie.