Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Množí se vám na udržovaném trávníku hromádky hlíny? V tom případě je nejvyšší čas zasáhnout a instalovat odpuzovač krtků, který vyžene nezvaného návštěvníka z vaší zahrady! Solární odpuzovač krtků navíc získává energii na provoz přímo ze slunce!

Zobrazit více

Jak funguje odpuzovač/plašič krtků?

Jelikož krtek je zákonem chráněný živočich, nikoliv škůdce, je třeba pamatovat na to, že mu nesmíte žádným způsobem ublížit. Z toho důvodu výrobci vyvinuli šetrné, avšak velmi účinné odpuzovače, které krtka budou držet od vašeho pozemku dál. Plašiče krtků mohou pracovat na mechanickém, chemickém nebo elektronickém principu.  


Solární plašič krtků

Jedná se o elektronické zařízení, které získává energii ze slunečních paprsků nebo akumulátorů. Tento přístroj vysílá ultrazvukové signály o vysoké frekvenci, které jsou krtkům krajně nepříjemné (člověk nebo domácí zvířata je však neslyší). Zároveň vysílá do zeminy nepravidelné vibrace, které zvíře plaší. 

🡢 Solární plašič krtků se instaluje se zapíchnutím do hloubky alespoň 20 cm. Solární článek zůstává nad zemí.


Pachový odpuzovač krtků 

Pachové odpuzovače jsou k dostání v tekuté podobě nebo ve formě kapslí. Ty se umístí do chodbičky nebo na hromádku, a díky silnému zápachu, které vydávají, krtka vypudí. Krtci mají totiž silně vyvinutý čich a tento zápach je jim velmi nepříjemný. 

🡢 Při instalaci je třeba myslet na únikovou cestu, kterou může krtek pozemek opustit, nevkládejte kapsle tedy do všech chodeb


Síť proti krtkům 

Sítě proti krtkům se instalují při zakládání trávníku na zahradě pod jeho povrch. Tvoří tak mechanickou zábranu, kterou krtek neprorazí. Jedná se o jednoduché, a přitom efektivní a trvalé řešení problému. 


INFO:

Trápí vás také nevítané návštěvy opeřenců, kteří sklízejí plody vaší zahrady? Pořiďte si plašiče ptactva!


Jak instalovat ultrazvukový plašič krtků?

Solární plašiče krtků obvykle stačí zapíchnout pomocí hrotu alespoň 20 cm do země. Pokud máte ultrazvukový plašič na baterii, vložte vhodné baterie do přístroje, pomocí rýče připravte otvor na vhodném místě, vložte do něj plašič a zahrňte jej zeminou tak, aby bylo vidět pouze víko. Některé typy plašičů jsou schopny ošetřit plochu o rozloze až 1 200 m².


TIP!

Aby byl trávník po návštěvě krtka co nejdříve znovu ve formě, osejte poškozené plochy vhodným trávním osivem – k dostání jsou tzv. trávníkové náplasti, které tyto plochy rychle zacelí!

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Happy Green Sada odpuzovačů krtků, 2 ks FK technics Odpuzovač krtků a hlodavců, dosah 1000m
Happy Green Sada odpuzovačů krtků, 2 ks

Odpuzovač krtků vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
FK technics Odpuzovač krtků a hlodavců, dosah 1000m FK technics Odpuzovač krtků a hlodavců, dosah 1000m
FK technics Odpuzovač krtků a hlodavců, dosah 1000m

Odpuzovač hlodavců a krtků pracuje na 4 velké mono baterie (tvar D). Odpuzuje hlodavce, aniž by jim nějak ubližoval. Každých 30 vteřin začne přístroj vysílat zvukové vlny o frekvenci 300Hz, které způsobují jemnou vibraci země.Působí v okruhu do 20m a pokryje plochu až 1000m2.

můžete mít 5.4.

Pecka cena
Happy Green Odpuzovač krtků FK technics Odpuzovač krtků a hlodavců, dosah 1000m
Happy Green Odpuzovač krtků

Odpuzovač krtků, vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk, šířící se půdou a ruší nežádoucího obyvatele. Solární článek nabíjí baterii, která dodává energii pro vysílač impulzu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
SOLO M & F Odpuzovač krtků KUNAGONE (2ks v krabičce) SOLO M & F Odpuzovač krtků KUNAGONE (2ks v krabičce)
SOLO M & F Odpuzovač krtků KUNAGONE (2ks v krabičce)

Odpuzovač krtků. Osvědčené řešení ochrany proti krtkům a dalším zvířatům. Aroma sáček vytvoří ochrannou bariéru. Působí až 3 měsíce! Pravidelným používáním pro šetrné odpuzení zvířete.

můžete mít 5.4. - 6.4.

HADEX Solární odpuzovač krtků solární 2ks, Malatec SOLO M & F Odpuzovač krtků KUNAGONE (2ks v krabičce)
HADEX Solární odpuzovač krtků solární 2ks, Malatec

Solární odpuzovač krtků solární 2ks, Malatec

můžete mít 4.4.

VELMAL Solární odpuzovač krtků 2 ks SOLO M & F Odpuzovač krtků KUNAGONE (2ks v krabičce)
VELMAL Solární odpuzovač krtků 2 ks

Solární odpuzovač krtků Máte krásnou zahrádku, ale neustále se vám objevují krtince, které vám jí kazí? Zbavte se krtinců jednou provždy, s tímto solárním odpuzovačem.

můžete mít 4.4.

Malatec 219 odpuzovač krtků solární 2 ks Garden King Solární odpuzovač krtků Elegant AGTZ-06 sada 2 ks
Malatec 219 odpuzovač krtků solární 2 ks

SOLÁRNÍ ODPUZOVAČ NA KRTKY 2 ks Odstašuje tato zvířata: krtky, norky, polní myši, veverky, sysly.Odpuzovač vložíte do země, vydává zvuky o střídavé frekvenci od 400 – 1000Hz. Hlodavci nemají možnost se zvyknout na toto zařízení.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Garden King Solární odpuzovač krtků Elegant AGTZ-06 sada 2 ks Garden King Solární odpuzovač krtků Elegant AGTZ-06 sada 2 ks
Garden King Solární odpuzovač krtků Elegant AGTZ-06 sada 2 ks

Solární odpuzovač krtků zbaví Vaši zahradu od nepříjemných krtin.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Výprodej
BROS Odpuzovač krtků, psů a koček 350 ml + 100 ml ZDARMA Garden King Solární odpuzovač krtků Elegant AGTZ-06 sada 2 ks
BROS Odpuzovač krtků, psů a koček 350 ml + 100 ml ZDARMA

Odpuzovač krtků, psů a koček ve formě prášku zajišťuje dokonalou ochranu zahrad a dětských hřišť. Zápach účinně odpuzuje zvířata, ale není nepříjemný pro lidi.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Isotronic Hliníkový odpuzovač hrabošů, hadů a mravenců, Isotronic 70048 Isotronic Hliníkový odpuzovač hrabošů, hadů a mravenců, Isotronic 70048
Isotronic Hliníkový odpuzovač hrabošů, hadů a mravenců, Isotronic 70048

Mobilní odpuzovač krtků, hrabošů, hadů a mravenců Isotronic GOLDFINGER je ideálním pomocníkem zahrádkáře. Odpuzuje krtky, myši, hraboše, hady a další zvrtávající se živočichy včetně mravenců v oblasti až do 1250 m².

můžete mít 12.4.

Malatec 8660 Odpuzovač krtků solární 2ks Isotronic Hliníkový odpuzovač hrabošů, hadů a mravenců, Isotronic 70048
Malatec 8660 Odpuzovač krtků solární 2ks

Solární odpuzovač krtků nabízí šetrný způsob, jak se zbavit těchto škůdců jednou provždy bez použití zbytečných chemikálií. Účinek je založený na šíření specifických vln, které přístroj vysílá každých 20 vteřin. Zvukové vlny se šíří až na ploše 300 m2, v závislosti na půdních podmínkách.

můžete mít 3.4. - 4.4.