Wolfberry Dýňový olej BIO 250 ml
196 Kč

Dýňový olej Wolfberry BIO 250 ml panenský je vynikajícím zdrojem esenciálních aminokyselin. Za studena lisovaný panenský olej v BIO kvalitě vhodný jak ke konzumaci, tak ke kosmetickým účelům.

Wolfberry Avokádový olej BIO 100 ml
142 Kč

Avokádový olej BIO 100 ml Wolfberry lisovaný za studena z dužiny čerstvých plodů avokáda. Je určený jak pro konzumaci, tak pro kosmetické účely a k masážím. Má vynikající chuť i vůni, kterou oceníte ve studené i teplé kuchyni.

Wolfberry Baobabový olej BIO 100 ml
284 Kč

Baobabový olej je známý a používaný hlavně pro hydrataci i velmi vysušené pokožky. Stejně tak je skvělý na pokožku hlavy a poškozená, vysušená vlasová vlákna.

Wolfberry Rýžový olej 500 ml
116 Kč

Rýžový olej 500 ml Wolfberry je 100% jednodruhový rostlinný olej s vynikajícími výživovými vlastnostmi. Je lehce stravitelný, plný vitamínů a omega mastných kyselin, jeho chuť i vůně jsou neutrální a perfektně se hodí jak do teplé, tak do studené kuchyně.

Wolfberry Malinový olej BIO 100 ml
378 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malinový olej BIO 100ml Wolfberry představuje luxusní péči o pleť a ingrediencí do různých kosmetických přípravků a masážních olejů.

Wolfberry Slunečnicový olej BIO 500 ml
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Slunečnicový olej BIO 500 ml Wolfberry lisovaný za studena se získává lisováním semínek slunečnice a to bez použití tepla či organických rozpouštědel. Olej neprochází žádnou rafinací. Má výraznou slunečnicovou chuť a vůni. Působí pozitivně na srdce a cévy, pokožku i nervovou soustavu.

Wolfberry Mrkvový olej BIO 100 ml
203 Kč

Mrkvový olej BIO 100 ml Wolfberry vyrobený z macerovaných kořenů BIO mrkve a BIO extraktů rozmarýnu v BIO slunečnicovém oleji. Olej je v RAW kvalitě a je určený ke kosmetickým účelům na výrobu krémů a výborně poslouží i jako změkčovadlo a pleťový kondicionér.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: