Ungrier Originál omáčka jalapeňos 250g
79 Kč

Novinka

Už podle jména je milovníkům ostřejších jídel jasné, že nabízíme omáčku, které propadnou hlavně ti, kteří hledají něco „nabroušeného“.

La Chinata Chutney Z Manga A Jablek S Extra Panenským Olivovým Olejem
151 Kč 121 Kč

Chutney z manga a jablek s extra panenským olivovým olejem je velmi aromatická a chutná omáčka s podobnou strukturou jako má marmeláda a sladkokyselou ovocnou chutí.Tato pochoutka pocházející z Indie je velmi rozšířená mezi Brity, kteří se pravděpodobně díky svým kolonizacím zasloužili o šíření t…

La Chinata Kazeta S Omáčkami
649 Kč 519 Kč

Kazeta s omáčkami La Chinata obsahuje tři klasické omáčky s výraznými chuťovými odstíny připravenými z ingrediencí nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. Součástmi jsou kečup s extra panenským olivovým olejem, hořčice s černými olivami a lanýžová majonéza.První součás…

La Chinata Lanýžová Omáčka
494 Kč 395 Kč

Lanýžová omáčka La Chinata je krémové spojení lanýže, hub a extra panenského olivového oleje La Chinata. Výsledkem je chutný a vysoce kvalitní produkt, který se řadí mezi špičku kulinářské gastronomie. Výrobek má intenzivní chuť, je aromatický a velmi chutný díky zachování původních vlastností la…

La Chinata Olivové Chutney S Extra Panenským Olivovým Olejem
151 Kč 121 Kč

Olivové Chutney s extra panenským olivovým olejem je velmi aromatická a chutná omáčka původem z Indie. Je velmi rozšířená mezi Brity, kteří se pravděpodobně díky svým kolonizacím zasloužili o šíření této pochoutky do zbytku světa. Jedná se o zavařeninu připravenou pozvolna na malém plameni s velm…

La Chinata Rajčatové Chutney S Extra Panenským Olivovým Olejem
151 Kč 121 Kč

Rajčatové chutney s extra panenským olivovým olejem je velmi aromatická a chutná omáčka připravována pozvolna na malém plameni s velmi podobnou strukturou jako má marmeláda a trpce sladkou intenzivní chutí s kyselým nádechem rajčat. Tato pochoutka pocházející z Indie je velmi rozšířená mezi Brity…

Gurmano Makedonský ajvar jemný, 490g
178 Kč

Jemný ajvar Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

KetoMix Barbecue dresink bez kalorií 250 ml
115 Kč

Barbecue dresink bez kalorií je vhodný jak k dochucování salátů a zeleniny, tak jako omáčka na namáčení. Má téměř kalorickou hodnotu, je zcela bez cukru, tuku, lepku i laktózy. Je vhodný pro všechny druhy diet. Mohou ho i vegetariáni. Vhodný již od 1. fáze.

Gurmano Makedonský zelený ajvar MALIDZANO pálivý, 490g
178 Kč

Pečené zelené papriky, pečený lilek, slunečnicový olej, koření, sůl: 100% přírodní, to je Gurmano Malidzano pálivý zelený ajvar podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace.

Allnature Tamari - sójová omáčka BIO
105 Kč

Tamari sójová omáčka je výraznější, tmavší a hustší než Shoyu a vzniká jako vedlejší produkt při výrobě miso pasty.  Dopřejte svým jídlům delikátnější, výraznější chutě, přecházející z jemně slaných do kyselo-sladkých tónů.

Gurmano Makedonský ajvar pálivý, 490g
178 Kč

Pálivý ajvar Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

KetoMix Pikantní česnek dresink bez kalorií 250 ml
115 Kč

Nízkokalorický česnekový dresink je vhodný jak k dochucování salátů a zeleniny, tak jako omáčka na namáčení. Má nulovou kalorickou hodnotu, je bez cukrů, tuku, lepku i laktózy. Je vhodný pro všechny druhy diet. Mohou ho i vegetariáni. Vhodný již od 1. fáze.

Country Life Tamari sojová omáčka 200 ml
57 Kč

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoce kvalitní aminokyseliny a mikroorganismy důležité pro dobré trávení.

Gurmano Makednoský ajvar pálivý, 300g
138 Kč

Pálivý ajvar Gurmano podle pečlivě střežené receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nejlépe se podává v kombinaci s křupavým chlebem a čerstvým sýrem.

Gurmano Makedonská lutenice pálivá, 490g
178 Kč

Pálivá lutenice Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonský zelený ajvar MALIDZANO jemný, 300g
138 Kč

Podává se na větším kousku smažené cukety se zakysanou smetanou nebo jogurtem z ovčího mléka nebo jednoduse na chleba. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

KetoMix Vajonéza dresink bez kalorí 250 ml
115 Kč

Nízkokalorický česnekový dresink je vhodný jak k dochucování salátů a zeleniny, tak jako omáčka na namáčení. Má nulovou kalorickou hodnotu, je bez cukrů, tuku, lepku i laktózy. Je vhodný pro všechny druhy diet. Mohou ho i vegetariáni. Vhodný již od 1. fáze.

Gurmano Makedonská lutenice jemná, 300g
138 Kč

Jemná lutenice Gurmano je vyrobena podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonská lutenice jemná, 490g
178 Kč

Jemná lutenica Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonská lutenice pálivá, 300g
138 Kč

Pálivá lutenice Gurmano je vyrobena podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonská zakuska jemná, 490g
178 Kč

Jemná zakuska Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonská zelená zakuska jemná, 300g
138 Kč

Zelená jemná zakuska Gurmano je vyrobena podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonská zelená zakuska jemná, 490g
178 Kč

Zelená jemná zakuska Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonský ajvar jemný, 300g
138 Kč

Jemný ajvar Gurmano podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nejlépe se podává v kombinaci s křupavým chlebem a čerstvým sýrem.

Gurmano Makedonský zelený ajvar MALIDZANO jemný, 490g
178 Kč

Gurmano Malidzano jemný zelený ajvar podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě přesvědčí o kvalitách značky Gurmano.

Gurmano Makedonský zelený ajvar MALIDZANO pálivý, 300g
138 Kč

Gurmano Malidzano pálivý zelený ajvar podle pečlivě střežené makedonské receptury, kterou milovali a zdokonalovali po celé generace. Podává se na větším kousku smažené cukety se zakysanou smetanou nebo jogurtem z ovčího mléka.

KetoMix Česnek a bylinky dresink bez kalorií 250 ml
115 Kč

Nízkokalorický dresink s příchutí česneku a bylinek je vhodný jak k dochucování salátů a zeleniny, tak jako omáčka na namáčení. Má téměř nulovou kalorickou hodnotu, je bez cukrů, tuku, lepku i laktózy. Je vhodný pro všechny druhy diet. Mohou ho i vegetariáni. Vhodný již od 1. fáze.

KetoMix Čokoládová omáčka bez kalorií 250 ml
115 Kč

Novinka

Chutná nízkokalorická omáčka s příchutí čokolády dokáže proměnit jídlo ve fantastickou pochoutku. Skvěle se hodí k dochucení sladkých pokrmů, jako jsou palačinky, lívance nebo vafle. Použít ji ale můžete také při grilovaní – skvěle se hodí k třeba k tepelně upravenému ananasu ve 3. fázi diety.

KetoMix Karamelová omáčka bez kalorií 250 ml
115 Kč

Novinka

Chutná nízkokalorická omáčka s příchutí karamelu dokáže proměnit jídlo ve fantastickou pochoutku. Skvěle se hodí k dochucení sladkých pokrmů, jako jsou palačinky, lívance nebo vafle. Použít ji ale můžete také při grilovaní – třeba k tepelně upravenému jablku nebo hrušce ve 3. fázi.

Sunfood Tamari - sojová omáčka 300 ml
101 Kč

Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená ze sójových bobů a mořské soli. Několik měsíců fermentuje bez regulace teploty, poté se lisuje a dále fermentuje přírodním způsobem v dřevěných sudech.

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml
210 Kč

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená ze sójových bobů a mořské soli. Několik měsíců fermentuje bez regulace teploty, poté se lisuje a dále fermentuje přírodním způsobem v dřevěných sudech.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Omáčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Omáčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Omáčky akce.