Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16557934

Celtex Papírové ručníky v roli Maxipull Mono bílá 1vrstva 6ks - 33103

Celtex Papírové ručníky v roli Maxipull Mono bílá 1vrstva 6ks - 33103

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ručníky papírové Maxi role ze 100% celulózy,jednovrstvé, bílé. Používání papírových ručníků v roli je rychlá, efektivní, spolehlivá a ekonomická cesta, jak zlepšit hygienu rukou. Ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Celý popis
1 028 Kč
Zboží od: LARI CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 028 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
3.10.2022 - 4.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Popis

Ručníky papírové Maxi role ze 100% celulózy,jednovrstvé, bílé. Používání papírových ručníků v roli je rychlá, efektivní, spolehlivá a ekonomická cesta, jak zlepšit hygienu rukou. Ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní. Velmi kvalitní jednovrstvý ručník v roli vyrobený ze 100% celulózy. Doporučujeme do potravinářství – kuchyní, ale také k běžnému použití. Jemné na často myté ruce. Velmi pevný papír, výborný pro práci s vodou.

Modrá řada papírových ručníků CELTEX z čisté celulózy pro uspokojení hygienických požadavků na veřejných toaletách, tam kde je zdraví zákazníků a zaměstnanců prioritou. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, vždy je důležité udržet si dobrou reputaci. Celtex je zárukou hygieny a sanitace ve všech prostorách a o to více na toaletách. „Čisté ruce jsou bezpečné“ heslo, které hlásá WHO (Světová zdravotnická organizace) a nabádá nás k „umývání rukou pomocí mýdla a vody, opatrně ruce promnout a nakonec použít papírový ručník pro zamezení kontaminace rukou“.

Vlastnosti

  • Barva: bílá
  • Užitek: Kvalitní papírové ručníky v roli CELTEX se středovým odvíjením s pevným středem a extra velkým návinem
  • Materiál: 100% celulóza
  • Délka (m): 320
  • Průměr (mm): 200
  • Šířka útržku (cm): 22
  • Počet vrstev: 1
  • Počet kusů v balení: 6
  • Váha: 8.4 kg