GRAND Grand deluxe Hovězí maso se zeleninou 100g
25 Kč

GRAND® doplňkové krmivo pro kočky Doplňkové krmivo s hovězím masem ve vlastní šťávě a zeleninou je vhodné pro všechny dospělé kočky. Šetrný proces vaření v páře zajišťuje zachování chutnosti masa, výživových hodnot a vitamínů. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek.

GRAND Grand deluxe Losos se zeleninou 100g
25 Kč

GRAND® doplňkové krmivo pro kočky Doplňkové krmivo s lososem a zeleninou je vhodné pro všechny dospělé kočky. Šetrný proces vaření v páře zajišťuje zachování chutnosti masa, výživových hodnot a vitamínů. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek.

GRAND Grand deluxe Kuřecí maso se zeleninou 100g
25 Kč

GRAND® doplňkové krmivo pro kočky Doplňkové krmivo s kuřecím masem ve vlastní šťávě a zeleninou je vhodné pro všechny dospělé kočky. Šetrný proces vaření v páře zajišťuje zachování chutnosti masa, výživových hodnot a vitamínů. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek.

AGRO CS Keramzit - více velikostí
45 Kč

AGRO Keramzit je materiál přírodního původu, který využijete jako výplň do hydroponických nádob, k dekoračnímu zakrytí substrátu na povrchu květináčů a také jako aranžérskou pomůcku k ukotvení umělých rostlin či jiným účelům.

AGRO CS NPK 11-7-7 se zeolitem - více velikostí
75 Kč

AGRO NPK je minerální hnojivo určené k základnímu hnojení ovoce a zeleniny před vlastní výsadbou a k přihnojování v průběhu vegetace. Hnojivo má vyvážený poměr živin, vysoký obsah dusíku v rychle působící formě pro bujný a rychlý nárůst plodin.

AGRO CS Zahradnický substrát - více velikostí
69 Kč

AGRO Zahradnický substrát s aktivním humusem je vynikající pro výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů i mobilní zeleně, a to ve skleníku, na záhoně, zahradě a v mobilních kontejnerech. Substrát obsahuje hnojivo na 6 týdnů a komplex živin pro vitalitu rostlin.

AGRO CS Substrát pro výsev a množení - více velikostí
30 Kč 29 Kč

AGRO Substrát pro výsev a množení s aktivátorem zakořeňování zajišťuje výborné podmínky pro rovnoměrné vzcházení semen, zakořeňování řízků a dobrý růst mladých sazeniček. Substrát udržuje kyprost a vzdušnost výsevní plochy a má speciální jemnou strukturu podporující zdravý růst křehkých výhonků.

AGRO CS Substrát pro pokojové rostliny - více velikostí
49 Kč

AGRO Substrát pro pokojové rostliny svým složením poskytuje výborné podmínky pokojovým květinám. Substrát je směsí kvalitní rašeliny s vysokým podílem vláknitých druhů a jemného kůrového humusu. Pokojovým rostlinám dodává živiny a stopové prvky ve vyváženém poměru.

AGRO CS Substrát pro bonsaje 2 L
29 Kč

AGRO Substrát pro bonsaje je je primárně určen pro pro přesazování a pěstování všech druhů bonsají. Jehličnaté, listnaté, pokojové i venkovní bonsaje potřebují substrát se správným poměrem živin a dobrou propustností pro vodu a vzduch.

GRAND Játra 100 g
33 Kč 31 Kč

GRAND Játra je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% játra sušená

AGRO CS Krycí netkaná textilie bílá - více rozměrů
33 Kč 31 Kč

Netkaná textilie bílá je extra lehká zakrývací textilie používající se pro ochranu úrody před vnějšími vlivy. Chrání před ptáky a létajícím hmyzem, před mrazem, větrem a krupobitím. Dále chrání před mrazy a chladem, deštěm, větrem i nadměrným sluncem a zamezuje nadměrnému výparu vody z půdy.

GRAND Kost vepřová 1 ks
34 Kč 32 Kč

GRAND Kost vepřová je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% kost vepřová sušená

GRAND Vazovice 100 g
35 Kč 33 Kč

GRAND Vazovice je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% vazovice hovězí sušená

GRAND Šlacha 1 ks
36 Kč 34 Kč

GRAND Šlacha je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% šlacha hovězí sušená

GRAND Dárková směs 100 g
36 Kč 34 Kč

GRAND Dárková směs je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 35 % záušky vepřové sušené 30 % játra sušená 14 % drůbeží noha sušená 12 % plíce sušené 9 % vazovice hovězí sušená

AGRO CS Kapalné hnojivo pro bonsaje 0,25 L
35 Kč

Agro BONSAI je kapalné hnojivo pro bonsaje, které díky sníženému obsahu dusíku omezuje bujný růst a podporuje tvorbu drobnějších listů nebo jehličí. Rostlina má díky tomu kompaktní vzhled. Toto speciální hnojivo má vyrovnaný poměr živin po celé vegetační období.

AGRO CS Univerzální tyčinkové hnojivo
35 Kč

AGRO Tyčinkové hnojivo univerzál je určeno pro snadné přihnojování všech pokojových a balkónových rostlin pěstovaných v nádobách doma i na zahradě. Rostlinám zajišťuje bohaté kvetení a krásné vybarvení květů a podporuje tvorbu kořenového systému.

AGRO CS Superfosfát - více velikostí
129 Kč

Agro Superfosfát je nejrozšířenější fosforečné koncentrované hnojivo. Vodorozpustná forma způsobuje rychlý účinek hnojiva. Hnojivo obsahuje fosfor, který podporuje tvorbu zdravého kořenového systému a násadu krásných květů. Hnojivo je vhodné pro podzimní a jarní hnojení a k přidávání do kompostů.

AGRO CS Kapalné hnojivo pro orchideje - více velikostí
49 Kč

Agro ORCHIDEA je jedinečné kapalné hnojivo pro orchideje. Je vynikajícím přípravkem k příhnojování orchidejí Anthurium, bromélií a ostatních epifytických rostlin, což jsou rostliny, které se v přírodě přichytávají ke kmenu a větvím pevnými krátkými silnými kořeny.

AGRO CS Kapalné hnojivo pro citrusy 0,25 L
35 Kč

Agro CITRUS je vynikající kapalné hnojivo pro citrusy. Je ideálním hnojivem pro všechny citrusové rostliny. Díky svému obsahu železa zabraňuje výskytu chlorózy, což způsobuje žloutnutí listů.

GRAND Deluxe 100%RYBÍ pro kočku Junior 180g
38 Kč 36 Kč

Šťavnaté doplňkové krmivo pro kočky ve stáři 1 – 9 měsíců s masem ze sladokovodních ryb a vývarem, uspokojí všechny mlsné kočičí jazýčky. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek, je plné vitamínů a aminokyselin v přírodní formě, což kočkám zajistí zdraví a dobrou kondici.

GRAND Šlacha 100 g
38 Kč 36 Kč

GRAND Šlacha je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% šlacha hovězí sušená

GRAND Premium Speciální směs pro štěňata 405 g
38 Kč 36 Kč

GRAND Premium Speciální směs pro štěňata je kvalitní masová konzerva pro psy. Obsah: 50 % drůbeží maso 30 % hovězí maso 18 % vedlejší jatečné produkty 2 % rýžová mouka

GRAND Deluxe 100%KUŘECÍ pro kočky Junior 180g
38 Kč 36 Kč

Šťavnaté doplňkové krmivo pro kočky ve stáři 1 – 9 měsíců s kuřecím masem a vývarem, uspokojí všechny mlsné kočičí jazýčky. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek, je plné vitamínů a aminokyselin v přírodní formě, což kočkám zajistí zdraví a dobrou kondici.

GRAND Deluxe 100% KUŘECÍ JUNIOR 180g
38 Kč 36 Kč

100% KUŘECÍ monoproteinová receptura Doplňkové krmivo pro psy s vysokým podílem vitamínů a aminokyselin v přírodní formě. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek. Vhodné pro všechna plemena psů všech věkových kategorií.

GRAND Deluxe 100% HOVĚZÍ JUNIOR 180g
38 Kč 36 Kč

100% HOVĚZÍ monoproteinová receptura Doplňkové krmivo pro psy s vysokým podílem vitamínů a aminokyselin v přírodní formě. Neobsahuje žádné chemické a konzervační přísady, sóju ani lepek. Vhodné pro všechna plemena psů všech věkových kategorií.

GRAND Trachea sušená 100 g
39 Kč 37 Kč

GRAND Trachea je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsah: 100% trachea hovězí sušená

GRAND Kůže 100 g

GRAND Kůže 100 g

Hodnocení: 5
39 Kč 37 Kč

GRAND Kůže je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% kůže vepřová sušená

GRAND Trachea 2 x 10 cm
39 Kč 37 Kč

GRAND Trachea je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% trachea hovězí sušená

GRAND Premium Štěně menu 405 g
39 Kč 37 Kč

GRAND Premium Štěně menu je kvalitní masová konzerva pro psy. Obsah: 25 % drůbeží maso 30 % hovězí maso 20 % vedlejší jatečné produkty 5 % rýže 15 % zelenina

GRAND Hovězí ucho 1 ks
40 Kč 38 Kč

GRAND Hovězí ucho je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% ucho hovězí sušené

AGRO CS Cererit - více velikostí
39 Kč

Agro CERERIT je univerzální granulované bezchloridové hnojivo s obsahem hořčíku, který zajišťuje vyšší úrodu a lepší vybarvení plodů. Je vhodné pro všechny druhy rostlin, zejména pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny). Je ideální k základnímu hnojení a přihnojování během vegetace.

GRAND Ucho kousky 100 g
45 Kč 42 Kč

GRAND Ucho kousky je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% vepřové ucho sušené – řezané

GRAND Srdce 100 g
45 Kč 43 Kč

GRAND Srdce je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% srdce hovězí sušené

GRAND Střívka 50 g
45 Kč 43 Kč

GRAND Střívka je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% střívka vepřová sušená

GRAND Kuřecí maso 100 g
46 Kč 44 Kč

GRAND Kuřecí maso je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% kuřecí maso sušené

AGRO CS Hořká sůl - více velikostí
45 Kč

Agro Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku. Nedostatek tohoto prvku se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů, čemuž zabráníme správným užíváním tohoto hnojiva.

AGRO CS Kapalné hnojivo univerzální - více velikostí
59 Kč

Agro UNIVERSAL je kvalitní univerzální kapalné hnojivo vhodné pro veškeré pokojové, balkónové, terasové květiny i ostatní zahradní rostliny. Toto minerální hnojivo je bohaté na organické a minerální látky a stopové prvky.

AGRO CS FLORIA Tyčinkové univerzální hnojivo
45 Kč

FLORIA Univerzální tyčinkové hnojivo je vhodné pro všechny druhy rostlin, včetně balkónových. Díky své vyvážené formě živin podporuje tvorbu nových kořenů a zdravý růst rostlin a zajišťuje rostlinám bohatší kvetení a krásné vybarvení květů.

GRAND Dršťka 100 g
48 Kč 46 Kč

GRAND Dršťka je kvalitní sušená krmná surovina pro psy. Obsahuje: 100% dršťka hovězí sušená

GRAND Psí piškoty 200 g
48 Kč 46 Kč

GRAND Psí piškoty je kvalitní sušené doplňkové krmivo pro psy. Složení: pšeničná mouka kukuřičná mouka vejce (melanž) cukr