Bohemia Crystal Bohemia Crystal Sklenice na šampaňské Angela 160ml (set po 6ks)
852 Kč

Sada 6 sklenic na šampaňské Angela je vyrobena z olovnatého křišťálu. Objem 160ml. Lze mýt v myčce. Pít dobré šampaňské je zážitek, co mu ale dodá punc luxusu, je sklenička Angela s tradičním mřížkovým brusem od českých sklářů. Ostatní produkty z kolekce Angela si prohlédněte zde.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal Mísa Falco 290mm
1 387 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mísa Falco je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 290mm. Lze mýt v myčce. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Připomíná Vám dekor mísy „letokruhy“? Vězte, že to je velmi specifický dekor, který čeští skláři použili na tuto mísu.

Bohemia Jihlava Bohemia Crystal Karafa Crack 900ml
1 857 Kč

Bohemia Crystal karafa Crack z olovnatého křišťálu. Objem 900ml. Lze mýt v myčce. Bohemia Crystal karafa z kolekce Crack je zajímavá na první pohled. Hladké tělo zdobí různoběžné výstupky imitující praskliny na zamrzlé vodní hladině.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Váza Soho 330mm
1 232 Kč

Bohemia Crystal Váza Soho 330mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal váza z kolekce Soho je napůl hladká, napůl ostře řezaná jako diamanty. Má moderní design a svým zajímavým vzhledem rozzáří každý interiér. S výškou 330 mm se hodí na větší kytice.

Aurum Bohemia Crystal Dóza na med Medvídek - Amber
1 137 Kč

Bohemia Crystal Dóza na med z olovnatého křišťálu s motivem medvídka. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Je možné mýt v myčce. Objem 400ml. Výška 129mm bez víčka 150mm s Bestseller dóza Medvídek je kvalitní a praktickou dekorací z luxusního českého křišťálu.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Karafa na whisky, rum a pálenku Soho 700ml
822 Kč

Bohemia Crystal karafa na whisky Soho 700ml, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekce Soho je napůl hladká, napůl ostře řezaná jako diamanty. Karafa má moderní design a svým zajímavým vzhledem rozzáří každý interiér.

Crystalex Bohemia Crystal sklenice na víno Bar 350ml (set po 4ks)
299 Kč

Set 4 sklenic Bar na červené víno z kvalitního bezolovnatého křišťálu. Objem 350ml. Lze mýt v myčce. Šířka sklenice 84mm, výška sklenice 233mm Bar – sklenice na červené víno klasického tvaru s mírně zúženým hrdlem a jemně zabroušeným okrajem.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na pivo Sandra 380ml (set po 6ks)
442 Kč

Bohemia Crystal set 6 sklenic na pivo Sandra. Objem 380ml. Lze použít myčku. Doručováno v dárkovém balení. Bezolovnatý křišťál. Krásná a praktická sklenice na pivo, která je vhodná nejen pro silné mužské ruce, ale i pro jemnou ženskou dlaň. Vejde se do ní nádherně orosené malé pivo.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na červené víno Amoroso 450ml (set po 2ks)
184 Kč

Sklenice na červené víno Amoroso 450ml, výška sklenice 227mm, průměr 117mm, set po 2 kusech. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Sklenice Amoroso je klasickým a krásným exemplářem sklenky na červené víno. Díky svému objemu je vhodná i pro některá bílá vína.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na bílé víno Angela 185ml (set po 6ks)
367 Kč

Sklenice na bílé víno Angela, objem sklenice 185ml, set po 6 kusech. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Výška sklenice 200mm, průměr 79mm. Sklenička Angela má elegantní zvonečkový tvar a ladně tvarovanou nožku. Je vhodná na bílá, růžová nebo dezertní vína.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na šampaňské Claudia 180ml (set po 6ks)
336 Kč

Sklenice na šampaňské Claudia 180ml, výška sklenice 170mm, průměr 58mm, set po 6 ks. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Sklenice na šampaňské Claudia má hladký vysoký kalich a uhlazený slavnostní design, který umocňuje „diamant“ vybroušený na stopce.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na pálenku Barline 50ml (set po 6ks)
206 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklenice na pálenku Barline 50ml, set po 6 kusech. Výška sklenice 104mm, průměr 36mm. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Praktická, jednoduchá sklenka na pálenku s čistým designem a úzkým kalíškem skvěle doplní každou párty. Bezolovnatý křišťál, vhodné do myčky.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Cukřenka 185mm
703 Kč

Cukřenka s víčkem z olovnatého křišťálu. Výška 185mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabičce. Úžasně roztomilá cukřenka s tradičným českým dekorem udělá z obyčejného slazení nevšední zážitek. Hodí se jak na bílý, tak hnědý cukr, oba se v ní krásně vyjímají.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na koktejly Bar 340ml (set po 4ks)
307 Kč

Bohemia Crystal set 4 sklenic na koktejly. Objem 340ml. Lze použít myčku. Doručováno v dárkovém balení. Bezolovnatý křišťál. Vzpomínáte rádi na Vaši oblíbenou pláž, na které je skvělý bar se sommeliérem, který míchá ty nejúžasnější drinky?

Preciosa Bohemia Crystal Náušnice z chirurgické oceli Carlyn s českým křišťálem Preciosa
595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náušnice z chirurgické oceli Carlyn s českým křišťálem Preciosa – vitrail light (barva kombi), rozměr 8 × 8mm. Pro milovnice jednoduchosti a třpytu tady máme skvostné Carlyn, minimalistické náušnice s českým křišťálem v modro – fialových odstínech. Křišťál je zasazen do puzetky z chirurgické oceli…

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na vodu a nealko Attimo 380ml (set po 6ks)
317 Kč

Sklenice na vodu a nealko Attimo, objem sklenice 380ml, výška sklenice 130mm, průměr 82mm. Set po 6 kusech. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Sklenka Attimo na vodu a nealko má něžný tvar připomínající rozvíjející se tulipán. Její jemné křivky a oblé tvary jsou krásné na pohled…

Bohemia Crystal Ručně broušená luxusní váza Queen Arabela 33cm
74 536 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní designová váza Queen Arabela33, 33 cm, přejímaný olovnatý křišťál, ručně broušená, nevhodná do myčky. Umělecké dílo z rukou českých Mistrů sklářů. Tato nádherná designová váza je kouskem pro opravdové znalce a sběratele českého sklářského umění.