Bohemia Crystal Ručně broušené sklenice na víno (set po 6ks)
1 694 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ručně broušených sklenic na víno s jemným dekorem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Lze mýt v myčce. Objem 210ml. Nádherná a precizní ruční práce. Krásný dekor, který připomíná jemnou pavučinku, nebo dokonce uměleckou práci mrazu. Ladný tvar. Silný design.

Bohemia Crystalite Bohemia Crystal mísa Falco 290mm
1 387 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mísa Falco je vyrobena z bezolovnatého křišťálu. Průměr 290mm. Lze mýt v myčce. Baleno v tmavě modré dárkové krabici. Připomíná Vám dekor mísy „letokruhy“? Vězte, že to je velmi specifický dekor, který čeští skláři použili na tuto mísu.

Bohemia Jihlava Bohemia Crystal karafa Crack 900 ml
1 857 Kč

Bohemia Crystal karafa Crack z olovnatého křišťálu. Objem 900ml. Lze mýt v myčce. Bohemia Crystal karafa z kolekce Crack je zajímavá na první pohled. Hladké tělo zdobí různoběžné výstupky imitující praskliny na zamrzlé vodní hladině.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal mísa Bromelias 330mm
1 336 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal mísa Bromelias 330mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal mísa z kolekce Bromelias se inspirovala exotickou bromélií. Stejně jako ona, má špičaté okraje, ale zachovává si jemnost a krásu. Mísa působí průbojně a půvabně.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal váza Soho 330mm
1 232 Kč

Bohemia Crystal váza Soho 330mm, vyrobeno z olovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Bohemia Crystal váza z kolekce Soho je napůl hladká, napůl ostře řezaná jako diamanty. Má moderní design a svým zajímavým vzhledem rozzáří každý interiér. S výškou 330 mm se hodí na větší kytice.

Crystalex Bohemia Crystal karafa na víno 1250ml
620 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Karafa na víno 1250ml, vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce, výška 245mm, průměr 236mm Klasická lodní karafa na vína. Karafa má skosené hrdlo, které ulehduje míření při nalévání. Je ručně vyráběna tradičními postupy českých sklářů. Je krásná na pohled a praktická ke svému účelu.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Cukřenka 185mm
703 Kč

Cukřenka s víčkem z olovnatého křišťálu. Výška 185mm. Baleno v tmavě modré dárkové krabičce. Úžasně roztomilá cukřenka s tradičným českým dekorem udělá z obyčejného slazení nevšední zážitek. Hodí se jak na bílý, tak hnědý cukr, oba se v ní krásně vyjímají.

Crystalex Bohemia Crystal sklenice na víno Bar 350ml (set po 4ks)
299 Kč

Set 4 sklenic Bar na červené víno z kvalitního bezolovnatého křišťálu. Objem 350ml. Lze mýt v myčce. Šířka sklenice 84 mm, výška sklenice 233 mm Bar – sklenice na červené víno klasického tvaru s mírně zúženým hrdlem a jemně zabroušeným okrajem.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na pivo Sandra 380ml (set po 6ks)
442 Kč

Bohemia Crystal set 6 sklenic na pivo Sandra. Objem 380 ml. Lze použít myčku. Doručováno v dárkovém balení. Bezolovnatý křišťál. Krásná a praktická sklenice na pivo, která je vhodná nejen pro silné mužské ruce, ale i pro jemnou ženskou dlaň. Vejde se do ní nádherně orosené malé pivo.

Crystalex Bohemia Crystal sklenice na červené víno Amoroso 450ml (set po 2ks)
184 Kč

Sklenice na červené víno Amoroso 450ml, výška sklenice 227mm, průměr 117mm, set po 2 kusech. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Sklenice Amoroso je klasickým a krásným exemplářem sklenky na červené víno. Díky svému objemu je vhodná i pro některá bílá vína.

Crystalex Bohemia Crystal sklenice na šampaňské Claudia 180ml (set po 6ks)
336 Kč

Sklenice na šampaňské Claudia 180ml, výška sklenice 170mm, průměr 58mm, set po 6 ks. Vyrobeno z bezolovnatého křišťálu, možno mýt v myčce. Sklenice na šampaňské Claudia má hladký vysoký kalich a uhlazený slavnostní design, který umocňuje „diamant“ vybroušený na stopce.

Crystalex Bohemia Crystal Sklenice na pivo a koktejly Bar 550ml (set po 4ks)
315 Kč

Bohemia Crystal set 4 sklenic na pivo a koktely. Objem 550 ml. Lze použít myčku. Doručováno v dárkovém balení. Bezolovnatý křišťál. Nechte se unášet na vlně plné chuti Vašeho oblíbeného piva. Představte si orosenou sklenici s nádherným zlatým mokem a bohatou pěnou.

Bohemia Crystal ručně broušený džbán Romantic Horizont 1,2l
10 165 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal ručně broušený džbán Romantic Horizont 1,2l zatíraný zlatem. Vyrobeno z olovnatého křišťálu. Baleno v dárkové černé krabičce se saténem. Nelze mýt v myčce! Džbán Romantic Horizont je luxusní kousek nejkrásnějšího a nejryzejšího českého sklářského umění.

Crystalex Bohemia Crystal Džbán 1500ml
486 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohemia Crystal Džbán. Objem 1500ml. Bezolovnatý křišťál. Tento křišťálový džbán je nestárnoucí klasikou. Má krásny oblý tvar a hladkou siluetu. Ucho je delikátně tvarované, ale přesto pevné a jen tak se neutrhne ;) Tento kousek je vyroben z bezolovnatého křišťálu s vysokým leskem.

Bohemia Crystal Bohemia Crystal Karafa na whisky Kathrene 41767/700ml
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karafa Kathrene se hodí na whisky nebo na likér. Je vyrobena z kvalitního olovnatého křišťálu. Skutečný objem cca 500ml. Lze mýt v myčce. Elegantní, štíhlá, jednoduchá. Těmito třemi slovy by šla popsat karafa na whisky z olovnatého křišťálu. Perfektní prezentace i té nejlepší whisky.

Preciosa Bohemia Crystal Náušnice z chirurgické oceli Carlyn s českým křišťálem Preciosa
595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náušnice z chirurgické oceli Carlyn s českým křišťálem Preciosa – vitrail light (barva kombi), rozměr 8 × 8mm. Pro milovnice jednoduchosti a třpytu tady máme skvostné Carlyn, minimalistické náušnice s českým křišťálem v modro – fialových odstínech. Křišťál je zasazen do puzetky z chirurgické oceli…