Oldry Bystrc: Stopa ještě nevychladla
199 Kč 179 Kč

Novinka

Určeno lesníkům, lovcům, myslivcům, ale to neznamená, že knížku nemohou číst i ostatní. Svoje bohaté poznatky a zkušenosti bych chtěl předat všem, proto je nabízím nejen široké myslivecké veřejnosti.

Iveta Toušlová: Toulavá kamera 31
299 Kč 269 Kč

Novinka

Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice.

Zdeněk Pohlreich: Super jednoduše
459 Kč

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti.

Bible - Překlad 21. století
390 Kč 351 Kč

Nejoblíbenější „základní“ verze Bible21 je zpět v nové podobě, tentokrát jako kvalitní a praktický paperback. Překlad 21. století se ihned po svém vydání v r. 2009 stal českým bestsellerem (dodnes vyšlo již 145.000 výtisků).

Stírací mapa Česka – stříbrná Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměry mapy 90 x60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Prašina
289 Kč 260 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prašina je tajuplné místo, temný ostrov uprostřed zářící Prahy. Nikdo neví proč, ale na Prašině nefunguje elektřina. Lampy tu nesvítí, tramvaje nejezdí, rádio nehraje, mobil je bez signálu.

Marek Eben: Myšlenky za volantem
299 Kč 254 Kč

Akce

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne.

Protektorát 1939 - 1945 s CD - Okupace - Odboj - Denní život
1 890 Kč 1 701 Kč

Výpravná kniha Protektorát 1939–1945 je kronikou, encyklopedií a současně intimním svědectvím o zlomových okamžicích života v okupované zemi. Mrazivou dobu přibližují desítky přiložených artefaktů, které jsou co nejvěrnější reprodukcí originálů.

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky!
269 Kč 242 Kč

Tlapková patrola vyráží znovu do akce! Parta statečných štěňat chrání pobřežní městečko Adventure Bay a podá pomocnou tlapku, kdykoli je potřeba. Poradí si tentokrát s rozbitým vesmírným satelitem, stavbou nového hřiště nebo škytajícím dráčkem?

ZOO - Samolepková knížka
139 Kč 125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek – zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu!

Stírací mapa Česka – zlatá Deluxe XL
599 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stírací mapa obsahující 181 památkových hraničních zón. Z toho je 162 vybraných památek a míst v Česku a 19 největsích měst. Rozměr mapy 90 × 60 cm. Baleno v dárkovém tubusu o rozměrech 65 × 8 × 8 cm.

Robert Bryndza: Mlha nad Shadow Sands
399 Kč 339 Kč

Akce

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Tereza Ramba: Tereza Ramba: DobroDruhům
499 Kč

Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách.

Jojo Moyesová: Než jsem tě poznala
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí.

Gary Chapman: Pět jazyků lásky
210 Kč 189 Kč

Práce Gary Chapmana je určena těm, kdo chtějí ve svém manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění.

Stírací mapa Světa Česká verze – zlatá Deluxe XL
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stírací mapa s až 800 popisky formát 90 × 60 cm. Mapa dále obsahuje 45 světových památek, a stírací mapku české Republiky s výškovým rekordem a 13ti ikonami krajských měst. Baleno v ochranném tubusu o rozměrech 71 × 8 × 8 cm.

Samolepková knížka Zvířátka
139 Kč 125 Kč

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek – zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu!

Nina Špitálníková: Mezi dvěma Kimy
239 Kč 215 Kč

Málokomu se podaří pobývat v Severní Koreji, aniž by vedle sebe měl všudypřítomného průvodce a byl pod neustálým dohledem. Koreanistce Nině Špitálníkové se to povedlo v životě hned dvakrát.

Peppa Pig - Hravá knížka
299 Kč 269 Kč

Hurá, svítí sluníčko! Peppa, Tom, maminka a tatínek se vypravili na pláž. Kdo se k nim přidá? 16 barevných magnetek umožní dětem vymyslet a rozehrát vlastní příběhy prasátka Peppy a jejích kamarádů!

Tlapková patrola - Knížka zábavných úkolů
199 Kč 179 Kč

Připoj se k Ryderovi, Chaseovi, Marshallovi, Rubbleovi, Skye, Rockymu a Zumovi a bav se hravými úkoly v tomto sešitu! Můžeš kreslit, malovat, vystřihovat, hrát si a mnoho dalšího!

Wim Hof: Ledový muž
398 Kč 358 Kč

Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o převratné metodě, díky které se můžeme naučit využít svůj fyzický i duševní potenciál. Wim Hof, přezdívaný Ledový muž, je známý svými fyzickými kousky, kterými ohromuje celý svět a posouvá hranice vědy.

Benjamin Graham: Inteligentní investor
749 Kč 674 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století se od nejzasvěcenějšího „guru investování“ dozvíte, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnete závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování máte uplatnit.

Objevujeme svět! Farma - MiniPEDIE
249 Kč 224 Kč

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem?

Vodová omalovánka Tlapková patrola
149 Kč 134 Kč

Větší A4 formát obsahuje 24 kouzelných obrázků s oblíbenými psími hrdiny, k jejichž vybarvení dětem stačí pouze štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásně barevné ilustrace.

Dan Simmons: Endymionův vzestup
748 Kč 673 Kč

Opět zavítáme do spletité budoucnosti, jež se zrodila z chaosu po zániku lidské Hegemonie, budoucnosti ovládané katolickou církví a umělými inteligencemi Technojádra.

René Decastelo: Slunečná
349 Kč 296 Kč

Akce

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem.

David Bonamy: Technical English 4 Coursebook CD
446 Kč 392 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Technical concepts are clearly presented using motivating texts and clear illustrations. Topics reflect the latest developments in technology and are relevant to the students' needs. The course uses core language common to a range of specialisations.

Elena Ferrante: Geniální přítelkyně 1 - Díl první
347 Kč 312 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj.

Velká kniha pohádek-40%
499 Kč 299 Kč

Kniha nekrásnějších pohádek přináší kouzelný svět, ve kterém dobro zvítězí nad zlem, kde hrdinové podstupují největší oběti a kde se všechno může stát… Krásné ilustrace podporují představivost.

Roman Vaněk: Jednoduše & dokonale
299 Kč 269 Kč

Ve své nové edici Jednoduše & dokonale vydává autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk první kuchařskou knihu v pořadí: Jednoduše & dokonale – KUŘE.

Alena Doležalová: HRNÍČKOVÉ MOUČNÍKY – vyzkoušené recepty
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchařka obsahuje výběr nejoblíbenějších a mnohokrát vyzkoušených hrníčkových moučníků a dezertů, a to od těch nejjednodušších, až po sváteční řezy, dorty a rolády, včetně různých variant a dobrých rad. Všechny recepty jsou doplněny fotografiemi.