MASUTAZU s.r.o.

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá, 150 cm

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá

650 Kč
580 Kč

Čistě bílé kimono ve struktuře rýžového zrna. Elegantní design a střih kabátu, příjemné na tělo, pohodlné. Novinka od naší značky Vás okouzlí vynikajícím poměrem kvality a ceny, vyrobeno z kvalitní 100 % bavlny, Kabát s tuhým límcem. Lehké a pevné kimono na judo tréninky i závody.

MASUTAZU Kimono SAMURAJ 450 g, bílá, 100cm

MASUTAZU Kimono SAMURAJ 450 g, bílá

1 120 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kimono SAMURAJ v gramáži 450 s jedinečným zobrazením samuraje uvnitř zad metodou sublimační tisku na látku. Nejnovější model pro začátečníky i pokročilé za velmi příznivou cenu. Kimono s elegantním designem a střihem vám zaručí pohodlí i při největší námaze. Revoluce v kimonech na českém trhu

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá, 170

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá

1 250 Kč
1 100 Kč

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílé a modré barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými vyztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, růžová, 140 cm

MASUTAZU Kimono IZANAMI 450 g, růžová

1 590 Kč
1 480 Kč

Kimono IZANAMI v gramáži 450 s jedinečným zobrazením samuraj girl uvnitř zad metodou sublimační tisku na látku. Nejnovější model pro začátečníky i pokročilé za velmi příznivou cenu. Kimono s elegantním designem a střihem vám zaručí pohodlí i při největším úsilí. Revoluce v kimonech na českém trhu.

-22%
MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá, 140 cm

MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá

898 Kč
699 Kč

Kimono KIDS PASSION – Oblíbený model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona jsou vyráběna v gramáži 350 v bílé barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i judisty závodníky všech kategorií. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Kimono s vyváženou gramáží ocení každý judista

MASUTAZU Kimono SENSHI MASTERS, bílá, 150 cm

MASUTAZU Kimono SENSHI MASTERS, bílá

1 990 Kč

Nejnovější model naší značky pro středně pokročilé, pokročilé a závodníky. Kimona jsou v gramáži 750 v bílé a modré barvě. Kimono je oblíbené u závodníků všech dorosteneckých kategorií i trenérů. Vyrobeno podle nejpřísnějších pravidel a regulí. Materiál 100% bavlna ve struktuře rýžového zrna.

MASUTAZU Sportovní batoh, modrá

MASUTAZU Sportovní batoh, modrá

920 Kč

Sportovní batoh MASUTAZU je univerzálním batohem s prodyšnými zády a nastavitelnými popruhy. Zpříjemní Vám cestu na sportování, dlouhé výlety do přírody nebo cesty do školy. Batoh má několik vychytávek, jako jsou velké boční kapsy ideální na svačinu a láhev nebo nepromokavé dno.

MASUTAZU Sportovní batoh Samuraj, modrá

MASUTAZU Sportovní batoh Samuraj, modrá

1 090 Kč
980 Kč

Sportovní batoh Samuraj je univerzálním batohem s nepromokavým dnem, prodyšnými zády a nastavitelnými popruhy. Zpříjemní Vám cestu na sportování, dlouhé výlety do přírody nebo cesty do školy. Batoh má několik vychytávek, jako jsou velké boční kapsy ideální na svačinu a láhev nebo nepromokavé dno.

MASUTAZU Kimono VASHI 2, modrá, 180 cm

MASUTAZU Kimono VASHI 2, modrá

1 190 Kč
1 110 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílé a modré barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty a závodníky všech kategorií. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Kimono s vyváženou gramáží ocení každý judista.

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá, 210

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá

1 340 Kč
1 190 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílém a modrém provedení. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými výztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

MASUTAZU Rukavice MMA RED, XL

MASUTAZU Rukavice MMA RED

365 Kč

Rukavice MMA RED – vhodné pro zápasníky MMA, Ju-Jitsu, Grapplingu. Rukavice jsou vyrobeny z eko-kůže. Výhodou materiálu je velká pevnost, odolnost a vysoká prodyšnost, splňují tak všechny požadavky pro MMA bojových umění. Rukavice perfektně sedí na rukou a jejich upevnění je zajištěno suchým zipem.

MASUTAZU Rashguard ALIEN, šedý, XL

MASUTAZU Rashguard ALIEN, šedý

990 Kč
880 Kč

RASHGUARD ALIEN v provedení: šedý, TOP z ultra lehké tkaniny s kompresními vlastnostmi, se sublimačním potiskem v atraktivním designu. Tkanina 80% polyester a 20% lycra zaručuje vysokou pružnost a odolnost. Maximální absorpce vlhkosti. Top doporučujeme jako vhodný pod kimona, dresy apod.