PIKATEC

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pikatec Ceramic sada nanokosmetiky na auto Pikatec Ceramic sada nanokosmetiky na auto
Pikatec Ceramic sada nanokosmetiky na auto

Sada nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon, Ochranu karoserie, Odmašťovač a rozlešťovač, Ochranu skel, 2× aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.

můžete mít 18.6. - 19.6.

Pikatec Diamond sada nanokosmetiky na auto Pikatec Ceramic sada nanokosmetiky na auto
Pikatec Diamond sada nanokosmetiky na auto

Sada nanokosmetiky na komplexní ochranu karoserie, kol a skel vozu na jeden rok. Obsahuje Šampon, Ochranu karoserie, Odmašťovač a rozlešťovač, Ochranu skel, Ochranu kol, 2× aplikační utěrku, 2× leštící hadřík z mikrovlákna, mycí houbu, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Diamond.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Sada na ochranu skla Pikatec Ceramic sada nanokosmetiky na auto
Pikatec Sada na ochranu skla

Nano sada pro přípravu a ochranu venkovních i vnitřních skleněných ploch. Je ideální pro ošetření sprchových koutů, zrcadel, oken, skleněných vitrín, nábytku, zimních zahrad, přístřešků či bazénových zakrytí a všude tam, kde sklo přijde do kontaktu s vodou a tvoří se na něm vodní kámen. Využití 8 m2

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Sada na kůži Pikatec Ochrana na karoserii Ceramic
Pikatec Sada na kůži

Nano sada pro vyčistění a ochranu kožených částí vozu až na dva roky. Chrání sedačky před poškrábáním, obarvením, praskáním, vniknutí tekutin do struktury a přitom dále dýchá. Sada obsahuje čistič kůže a chranu kůže. Celková plocha na kterou vystačí ochrana Nano Leather protection Pack je 6 m2.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Ochrana na karoserii Ceramic Pikatec Ochrana na karoserii Ceramic
Pikatec Ochrana na karoserii Ceramic

Nano prostředek na laku automobilu vytváří tvrdý keramický štít z nanočástic oxidů křemíku a zirkonu a to na dobu 12 měsíců. Chráněný povrch je výrazně tvrdší, tím pádem odolnější proti mechanickému poškození – škrábancům a ťukancům. Díky dokonalému vyhlazení se automobil mnohem méně špiní.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Ochrana Textilu Pikatec Ochrana na karoserii Ceramic
Pikatec Ochrana Textilu

Ochranný prostředek, který extrémně chrání sedačky textilní, z broušené kůže nebo umělé kůže typu alcanatara. Přípravek obalí vlákno a to je pak chráněné proti poškození ať už mechanickému či chemickému. Je výborně hydrofobní. Skvěle se také hodí na plátěné střechy.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Sada na ochranu plastů Pikatec Sada na ochranu lakovaných povrchů - interiér
Pikatec Sada na ochranu plastů

Nano sada pro vyčistění a ochranu plastových částí interiéru i exteriéru vozu na 1–2 roky. Chrání před blednutím, praskáním, odpuzuje prach a výrazně snižuje četnost údržby. Sada obsahuje čistič plastů a ochranu plastů. Celková plocha na kterou vystačí ochrana Nano Plastic Protection Packu je 6 m2

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Sada na ochranu lakovaných povrchů - interiér Pikatec Sada na ochranu lakovaných povrchů - interiér
Pikatec Sada na ochranu lakovaných povrchů - interiér

Nano sada pro vyčistění a ochranu lakovanýc částí interiéru vozu po dobu 2 let. Chrání před blednutím, praskáním, odpuzuje prach a výrazně snižuje četnost údržby. Sada obsahuje čistič a ochranu lakovaných povrchů. Celková plocha na kterou vystačí ochrana Nano Painted Surface Protection Packu je 6 m2

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Jemný hadřík z mikrovlákna bílý Pikatec Sada na ochranu lakovaných povrchů - interiér
Pikatec Jemný hadřík z mikrovlákna bílý

Jemný hadřík z mikrovlákna sloužící k rozlešťování PIKATEC politur a čištění povrchů.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová
Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová

Jemný hadřík z mikrovlákna 40 × 40 cm. Mikrovlákno nejvyšší kvality je velmi jemné a šetrné k laku vozu i jiným povrchům. Výborně saje vlhkost, hodí se tak k dosušení karoserie, čičtění povrchu nebo k rozlešťování PIKATEC politur. Ideální jak pro domácí tak i profesionální použití.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Čistič povrchů Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová
Pikatec Čistič povrchů

Čistič povrchů se hodí na průběžné čistění a zejména odmaštění všech nesavých povrchů interiéru vozu, jako jsou plastové a lakované povrchy apod. Zároveň jej velmi doporučujeme k přípravě povrchů před aplikacemi Nano Protect Plastic a Nano Protect Painted Surface. Využití 20–30 m2

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Odstraňovač polétavé rzi Pikatec Utěrka z mikrovlákna oranžová
Pikatec Odstraňovač polétavé rzi

Vysoce účinný přípravek pro odstranění rezavých teček (polétavé rzi) z karoserie vozidel. Speciální prostředek, který nepoškozuje lak vozu. Objem 150ml vystačí na několik použití díky vysoké účnnosti.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Ochrana na kola Ceramic Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač
Pikatec Ochrana na kola Ceramic

Slouží k ochraně hliníkových, chromovaných i lakovaných disků kol. Povrch disků pokryje velmi tvrdou neviditelnou vrstvou, která je chrání před abrazivními částicemi z okolí a odolává i vysokým teplotám vyvinutých při brzdění – až 550°C. Brání tak připečení brzdového prachu a poničení kola.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Šampon Ceramic Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač
Pikatec Šampon Ceramic

Vysoce účinný nanopřípravek pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Ceramic Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač
Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač

Používá se především pro finální odmaštění autoskel či jiných povrchů před aplikací ochranných politur Pikatec a k jejich následnému rozleštění. Má výborné odmaštovací účinky, pro jakékoliv povrchy. Usnadňuje rozleštění ochraných politur Pikatec především u ochrany skla.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Hloubkový čistič povrchů Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Hloubkový čistič povrchů

Nano Depht Cleaner je velmi účinný čistič vnitřních i venkovních povrchů s regeneračním účinkem. Čistí a obnovuje lakované plochy, plasty, textil, ale i problematické gumové materiály. Výborně se hodí pro čištení fleků na sedadlech. Může se využít i při tepování. Využití 15–20 m2.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Čistič plastů Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Čistič plastů

Vysoce účinný čistič plastů se hodí kamkoliv do interiéru i exteriéru vozu na čistění znečištěných a zašlých plastových prvků. Využití 6 m2.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Odstraňovač hmyzu Pikatec Hloubkový čistič povrchů
Pikatec Odstraňovač hmyzu

Vysoce účinný přípravek pro odstranění zbytků hmyzu z karoserie vozidel. Odstraňovač hmyzu Nano Insect Remover se používá jak před aplikací ochranných politur, tak i pro následnou údržbu ošetřeného vozu především v letních měsících.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna

Aplikační Pad z mikrovlákna – Výborně se hodí k nanášení větších ploch karoserie.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Dvouvrstvá houbička Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Dvouvrstvá houbička

2ks dvouvrstvé houbičky, která se výborně hodí k nanášení politur na strukturované materiály, k aplikaci ochrany na kůži, nebo i na čištění ploch.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Silikonová stěrka Pikatec Aplikační houbička z mikrovlákna
Pikatec Silikonová stěrka

Silikonová stěrka na setření vody. Nejrychlejší způsob, jak osušit karoserii vozu či skla. Jemná silikonová stírací lišta dokonale kopíruje členitý tvar karoserie.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Čistič kol Pikatec Čistič kůže
Pikatec Čistič kol

Velmi silný přípravek k prvotnímu vyčištění a odstranění nečistot disků kol. Nano Clean Wheel odstraňuje i složité nečistoty, které nelze běžným způsobem vyčistit. Vytváří dokonalou přípravu pro následnou aplikaci ochranné vrstvy Nano Protect Wheel. Přípravek lze použít i pro následnou údržbu disků.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Čistič kůže Pikatec Čistič kůže
Pikatec Čistič kůže

Čistič kůže se hodí na čistění veškerých kožených částí interiéru vašeho automobilu např. sedaček, kožených potahů apod. Využití 6 m2 (záleží na stavu kůže). Výborně čistí a přesto je šetrný – nebere tak sebou i barvu ze sedaček.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Pikatec Mycí houba Pikatec Čistič kůže
Pikatec Mycí houba

Univerzální houba na mytí povrchů. Je hutná a výborně saje vodu.

můžete mít 20.6. - 21.6.