Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

PRODACON

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Milva Šampón heřmánek Milva Kondicionér hair repair
Milva Šampón heřmánek

Milva šampón HEŘMÁNEK je šampón určený pro všechny typy vlasů, díky obsahu extraktu z heřmánku má zklidňující, čistící a ochranné účinky, které oceníte, pokud trpíte citlivou pokožkou hlavy nebo při výskytu lupů nebo Vás trápí svědění pokožky.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Kondicionér hair repair Milva Kondicionér hair repair
Milva Kondicionér hair repair

MILVA kondicionér HAIR REPAIR je speciálně vyvinut především pro péči o suché, poškozené, zničené a namáhané vlasy, který je dokonale regeneruje a hydratuje, navrací jim ztracený lesk a objem.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Vlasová voda chinin Milva Kondicionér hair repair
Milva Vlasová voda chinin

Milva vlasová voda CHININ je určena při problémech s řídnutím a vypadáváním vlasů. Doporučujeme ji kombinovat s chininovým šampónem pro účinnou podporu růstu vlasů a zastavení jejich vypadávání.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Vlasová voda RŮŽOVÁ (sprej) Milva Vlasová voda CHININ a ŽENŠEN
Milva Vlasová voda RŮŽOVÁ (sprej)

Milva vlasová voda RŮŽOVÁ (sprej) pomáhá hydratovat suché, poškozené a lámavé vlasy s roztřepenými konečky. Využijete ji nejen na vlasy, ale takové na obličej nebo tělo.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Vlasová voda CHININ a ŽENŠEN Milva Vlasová voda CHININ a ŽENŠEN
Milva Vlasová voda CHININ a ŽENŠEN

Milva vlasová voda CHININ a ŽENŠEN obsahuje kombinaci těchto dvou látek (chinin a ženšen), které z vlasové vody v kombinaci s šampónem dělají volbu číslo jedna pro stresová období se zvýšenou tvorbou mazu a s tím korespondující vypadávání vlasů.

můžete mít 30.3. - 31.3.

EleTech GPS tracker do auta Profi1 Milva Vlasová voda CHININ a ŽENŠEN
EleTech GPS tracker do auta Profi1

Profesionální GPS tracker/GPS lokátor do auta s velmi přesným sledováním a baterií s extrémní výdrží až 200 dní. Součástí je online mapový podklad s uchováním historie. Možnost sledování také přes aplikaci v telefonu.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Vazelína dermatologická EleTech GPS tracker - lokátor, výdrž 60 dní
Milva Vazelína dermatologická

Milva vazelína DERMATOLOGICKÁ představuje 100% čistou vazelínu, která neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani aromata. Do pokožky se neabsorbuje, naopak vytváří na ní ochranný mikrofilm, je tak velmi vhodná například při sportu, fyzické práci nebo jako ochrana před vysoušením.

můžete mít 30.3. - 31.3.

EleTech GPS tracker - lokátor, výdrž 60 dní EleTech GPS tracker - lokátor, výdrž 60 dní
EleTech GPS tracker - lokátor, výdrž 60 dní

Výkonný GPS lokátor s extrémní zabudovanou baterií, která vydrží až 2 měsíce provozu. Vhodný pro dlouhodobé využití. Umožní zjistit polohu auta, karavanu, disponuje silným magnetem pro uchycení k vozu a odolá vlhkosti.

můžete mít 30.3. - 31.3.

EleTech GPS lokátor EleTech GPS tracker - lokátor, výdrž 60 dní
EleTech GPS lokátor

GPS lokátor Vás informuje o aktuální poloze automobilu, či jiného majetku, na který lokátor pomocí silných magnetů umístíte. Je voděodolný, baterie vydrží až 100 dní a díky funkci alarm budete upozorněni, pokud dojde k jeho sejmutí z povrchu, kam byl lokátor připevněn.

můžete mít 30.3. - 31.3.

EleTech Osobní GPS tracker Milva Šampón chinin (velké balení 500 ml)
EleTech Osobní GPS tracker

Tento miniaturní GPS lokátor Vám je schopen zjistit svou polohu, kdykoli jej o to požádáte. Zařízení disponuje možností sledování v reálném čase. Pomocí zavolání na SIM kartu vloženou do zařízení můžete také poslouchat zvuky v okolí GPS trackeru.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Pleťová voda proti akné měsíček Milva Šampón chinin (velké balení 500 ml)
Milva Pleťová voda proti akné měsíček

MILVA pleťová voda proti akné MĚSÍČEK je určena pro péči o normální, mastnou nebo smíšenou pleť se sklonem k akné. Pro redukci lehké nebo střední formy akné doporučujeme každodenní použití. Účinnými látkami pleťové vody je extrakt z měsíčku a kyselina salicylová.

můžete mít 30.3. - 31.3.

Milva Šampón chinin (velké balení 500 ml) Milva Šampón chinin (velké balení 500 ml)
Milva Šampón chinin (velké balení 500 ml)

Milva šampón CHININ (velké balení 500 ml) je díky obsahu chininu velmi vhodný hlavně při problémech s řídnutím vlasů, s jejich vypadáváním, podporuje jejich regeneraci, obnovu a urychluje tak jejich růst. Šampón vypadávání vlasů účinně omezuje nebo přímo zastavuje.

můžete mít 30.3. - 31.3.