Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Isabelle Rose Porcelánová cukřenka s puntíky - růžová Isabelle Rose Porcelánová cukřenka s puntíky - růžová
Isabelle Rose Porcelánová cukřenka s puntíky - růžová

Klasická porcelánová cukřenka s pokličkou v retro stylu poslouží k servírování cukru, medu, kakaa a podobně. Lžička není součástí výrobku. Cukřenka má pudrově růžový povrch s dekorem jemného bílého puntíku. Materiál: porcelán Rozměr: výška 9 cm x průměr 10 cm Barva: růžová Vyrobeno v EU.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Schupp Alkoholový přípravek Pomeranč 45%, 1000 ml Isabelle Rose Porcelánová cukřenka s puntíky - růžová
Schupp Alkoholový přípravek Pomeranč 45%, 1000 ml

Pro osvěžení a povzbuzení unavených nohou, jako prevence proleženin a k odstranění přebytečné mastnoty po masážích. Je určeny k přímému vmasírování do pokožky, kde zlepšuje prokrvení.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Schupp Koupelový olej - baldrián 1000 ml Isabelle Rose Porcelánová cukřenka s puntíky - růžová
Schupp Koupelový olej - baldrián 1000 ml

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness či balneologii. Obsahuje velký podíl relaxačních eterických olejů z lečivých bylin baldriánu (kozlíku lékařského), meduňky a chmelu.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Lesní plody, 1000 ml Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Lesní plody, 1000 ml
Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Lesní plody, 1000 ml

Osvěžující ovocná vůně. Regenerující a povzbuzující účinky. Dopřejte svému tělu i mysli ten správný restart. Saunování patří čím dál více mezi oblíbenou aktivitu. Udržuje se jím nejen zdraví a krásná pleť, ale také dobrá nálada. Dopřejte svému tělu péči, kterou si v této uspěchané době zaslouží.

můžete mít 29.3. - 30.3.

ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička do 20 osob LUX - bílá Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Lesní plody, 1000 ml
ŠTĚPAŘ Nástěnná lékárnička do 20 osob LUX - bílá

Lékárnička řady LUX pro 20 osob je určena pro firmy a provozovny do 20 osob. Její doménou je reprezentativní vzhled, je vyrobena z kvalitní dřevotřísky v bílém dekoru, dvířka jsou perforovaná.

můžete mít 29.3. - 30.3.

PINO Aromatický tělový olej, Orange Spirit, 100 ml Chemoform Finesse, Esence pro sauny, koncentrát, Lesní plody, 1000 ml
PINO Aromatický tělový olej, Orange Spirit, 100 ml

100% přírodní aromatický tělový olej, s vysokým obsahem sójového, kokosového a jojobového oleje. Vhodný pro suchou a zralou pleť. Tajemná vůně esenciálních olejů západního indického santalového dřeva a aromatických pomerančů příjemně zklidní Vaše tělo i mysl.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Flora Balneo Jednorázový parafínový zábal - meruňka, 20 ks Marvida Polštářek s pšeničným zrnem, červený s puntíky, 18 x 19 cm
Flora Balneo Jednorázový parafínový zábal - meruňka, 20 ks

Jednorázový parafínový zábal „ParaffinWax“ s charakteristickou vůní meruňky. Úlevu a uvolnění přináší nejen přímé působení tepla samotného zábalů, ale také okouzlující vůně meruňky.

můžete mít 29.3. - 30.3.

PINO Masážní svíčka - kokos a máta, 60g Marvida Polštářek s pšeničným zrnem, červený s puntíky, 18 x 19 cm
PINO Masážní svíčka - kokos a máta, 60g

Masážní svíčka s jemně stimulujícím mátovým olejem, pěstícím kokosovým olejem a včelím voskem. 100% přírodní složení. Ideální uvolňující a pečující masáži. Nechte se s naší masážní svíčkou přenést do tropických krajin.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Marvida Polštářek s pšeničným zrnem, červený s puntíky, 18 x 19 cm Marvida Polštářek s pšeničným zrnem, červený s puntíky, 18 x 19 cm
Marvida Polštářek s pšeničným zrnem, červený s puntíky, 18 x 19 cm

Polštářek plněný ozimou pšenicí poskytuje blahodárné teplo při bolestech svalů, kloubů, břicha a hlavy. Malá zrníčka pšenice se rychle nahřívají a následně rovnoměrně teplo uvolňují. Jemným třením na pokožce můžeme vytvořit masážní efekt a umocníme tak účinek tepla.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Schupp Masážní emulze Konopí - 200 ml ŠTĚPAŘ Zdravotnický kříž na lékárničku 8 x 8 cm - samolepka
Schupp Masážní emulze Konopí - 200 ml

Vhodná pro přecitlivělou, suchou a namáhanou pokožku. Konopná semínka s vysokým obsahem nutričních hodnot. Dopřejte svému tělu i mysli relaxační masáž, která uvolňuje psychické napětí, navozuje pocit pohodové nálady a příjemně Vás zklidní pro dobrý spánek.

můžete mít 29.3. - 30.3.

ŠTĚPAŘ Zdravotnický kříž na lékárničku 8 x 8 cm - samolepka ŠTĚPAŘ Zdravotnický kříž na lékárničku 8 x 8 cm - samolepka
ŠTĚPAŘ Zdravotnický kříž na lékárničku 8 x 8 cm - samolepka

Zdravotnický kříž na čtvercové samolepce 8 cm x 8 cm se zeleným pozadím. Samolepkou lze označit jakékoliv pouzdro, ve kterém je umístěna lékárnička nebo zdravotnický materiál. Pozor! Neoznačujte své lékárničky červeným křížem, odporujte to zákonu.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Schupp Koupelový olej - chmel 5000 ml ŠTĚPAŘ Zdravotnický kříž na lékárničku 8 x 8 cm - samolepka
Schupp Koupelový olej - chmel 5000 ml

Výhodné 5l balení bylinného oleje vyráběného jako speciální přísada pro relaxační wellness koupel. Obsahuje velký podíl zklidňujících a uvolňujících extraktů z chmele a baldriánu (kozlíku lekářského).

můžete mít 29.3. - 30.3.