Schwarzkopf Prof. Posilující šampon Fibreplex (Shampoo)
280 Kč 256 Kč

Posilující šampon Fibreplex je doplňující čisticí produkt uceleného systému od Schwarzkopf Professional, který chrání vlasy před poškozením při barvení, odbarvování a dalších chemických procedurách. Zanechává vlasy v perfektní formě.

Schwarzkopf Prof. Kondicionér pro barvené vlasy BC Bonacure Color Freeze (Conditioner)
189 Kč 176 Kč

Kondicionér pro barvené vlasy BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze od značky Schwarzkopf Professional je určený pro ochranu barvy.  Povrch vlasového vlákna uhlazuje a vlasy získají opět zdravý lesk, usnadňuje rozčesávání a brání vymývání barvy tím, že uzavírá barevné pigmenty uvnitř vlasového vlákna.

Schwarzkopf Prof. Intenzivní barvicí šampon Bold Color Wash Pink 300 ml
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Intenzivní barvicí šampon Bold Color Wash Pink je vhodný pro všechny typy vlasů. Tento vysoce pigmentovaný semi-permanentní šampon je vhodný pro světle hnědé, nejsvětlejší blond odstíny a odbarvené vlasy na blond. .

Schwarzkopf Prof. Matující pudr Dust It 10 g-33%
279 Kč 185 Kč

Odlehčený multifunkční pudr pro strukturování účesu vytváří dokonale matný vzhled a zachová tvar vlasů po celý den. Jeho aplikace je neuvěřitelně snadná a výrazný efekt vás překvapí i při použití velmi malého množství pudru. Unikátní složení s křemičitanem, který účesu dodá objem.

Schwarzkopf Prof. Dárková sada BC Bonacure Sun Protect Travel Kit 2020
549 Kč 476 Kč

Sada obsahuje: 

Voděodolná mlha na vlasy s UV filtry BC Sun Protect (Prep & Protection Spritz) 100 ml Šampon pro vlasy a tělo BC Bonacure Sun Protect (Hair & Body Bath) 100 ml Pečující maska po slunění Sun Protect (2 in 1 Treatment) 75 ml Kosmetická taška .