Tommy Hilfiger Blake 1782303
5 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S dámskými hodinkami Blake od značky Tommy Hilfiger doladíte každý outfit na jedničku. Skvěle se hodí k volnočasovému oblečení. Jejich růžově zlaté pouzdro i tah jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli.  Ciferník se dvěma chronografy lemují třpytivé kamínky.

Tommy Hilfiger Riley 1791689
5 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky značky Tommy Hilfiger upoutají klasickým designem a špičkovým zpracováním. Součástí ocelového pouzdra je modrý ciferník s decentní datumovkou na neobvyklé dvanácté hodině. Vsaďte na módní doplněk, který perfektně doladí každý váš outfit, ať už se chystáte kamkoliv.

Tommy Hilfiger Tea 1782287
4 490 Kč

Hodinky Tea z dílny fashion značky Tommy Hilfiger jsou tím pravým doplňkem pro každou ženu, která je ráda elegantní, potrpí si na vysokou kvalitu a dává přednost minimalistickému designu. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli opatřené růžovým zlacením.

Tommy Hilfiger Kane 1791397-47%
5 670 Kč 2 980 Kč

Celoocelový pánský model z dílny Tommy Hilfiger osloví především svým precizním provedením. Hodinky jsou vybavené datumovkou, ukazatelem dne v týdnu a nechybí ani 24hodinový ciferník. Na šedém ciferníku najdete i přehledné indexy v podobě římských číslic a samozřejmostí je i logo značky.