Wella Professional Vlasový spray - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml-17%
165 Kč 136 Kč

Profesionální vlasový sprej pro dlouhodobé zpevnění vašeho účesu.  Největším triumfem tohoto produktu je jeho univerzálnost – má perfektní tvarovací schopnosti, a tím si získal nejen věrné zákazníky, ale také odborné trenéry Studia Wella. HIT odborných trenérů Wella, používaný při Miss ČR!.

Wella Professional Dárková sada vlasové péče Oil Reflections Kit
799 Kč

Sada obsahuje:

Pečující olej pro lesk a hebkost vlasů Oil Reflections (Luminous Smoothening Oil) 100 ml Uhlazující kondicionér na vlasy Oil Reflections (Luminous Instant Conditioner) 200 ml Hydratační šampon pro zářivé vlasy Oil Reflections (Luminous Reveal Shampoo) 250 ml .

Wella Professional Vlasový spray - silnější účinek Performance (Strong) 500 ml
149 Kč 142 Kč

Profesionální vlasový sprej pro dlouhodobé zpevnění vašeho účesu. Vlasy jsou přirozeně hebké a poddajné. Velmi jemné rozprašování a příjemná vůně. Je určen pro všechny typy vlasů a účesů. Finální úprava pro každý účes, pro silné zpevnění vlasů. Lehce se vyčesává, nevytváří efekt slepených vlasů.

Wella Professional Dárková sada vlasové péče Invigo Nutri-Enrich Kit
749 Kč

Sada obsahuje:

Vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy Invigo Nutri-Enrich (Deep Nourishing Conditioner) 200 ml Bezoplachový balzám pro suché a poškozené vlasy Invigo Nutri-Enrich (Wonder Balm) 150 ml Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy Invigo Nutri-Enrich (Deep Nourishing