Makeup Revolution Paletka 24 očních stínů Revolution Creative Vol 1 12 g-18%
349 Kč 286 Kč

Paletka 24 očních stínů Revolution Creative Vol 1 v sobě ukrývá mix matných a třpytivých odstínů, se kterými se stane líčení zábavné. Dejte průchod kreativitě s paletkou Revolution Creative Vol 1. Je vhodná pro denní i večerní líčení, stíny jsou vysoce pigmentované a dlouhotrvající.

Makeup Revolution Paletka 32 očních stínů Flawless
293 Kč 254 Kč

Vždy skvělý pohled bez jediné vady získáš jen díky následující paletce. Je vytvořena tak, aby obstála i před těmi nejnáročnějšími, a proto nabízí jedinečných 32 odstínů. Každý den můžeš mít pohled vytvořený jako od profesionála. Vše co potřebuješ je jediná paletka.

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g
129 Kč 117 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší.

Paletka očních stínů Matte Nudes Eyeshadows
71 Kč

Paletka vysoce pigmentovaných očních stínů obsahuje 6 přirozených, míchatelných odstínů, které zanechávají nádherný matný nude efekt. Dodává se s dvojitým aplikátorem. Vhodné pro vegany.

Dermacol Metalické oční stíny Bonbon (Wet & Dry Metallic Eyeshadow) 6 g-32%
81 Kč 55 Kč

Oční stíny Bonbon zvýrazní barvu očí a rozzáří Váš pohled. Vysoký obsah minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Drobné třpytky a perleť vytvoří na víčkách okouzlující odlesky. Pudrová textura je sametově jemná a umožňuje ladit intenzitu barvy dle způsobu aplikace stínu.

By Terry Krémové oční stíny v tužce Ombre Blackstar 1,64 g
699 Kč 642 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krémové oční stíny v tužce Ombre Blackstar jsou dlouhotrvající stíny, které promění vaše oči v dokonalé. Jsou vhodné pro denní i večerní líčení, nedrolí se a v záhybech očí se neslévají. .

Clarins Oční stíny Ombre Satin (Eyeshadow) 4 g-32%
650 Kč 438 Kč

Oční stíny Ombre Satin se snadno aplikují a kombinují v sobě komfort krému s jemností pudru. Tyto dlouhodržící oční stíny vám dodají okamžitě zářivý pohled. Jsou prostě neodolatelné a ideální pro použití kdykoliv. .

Dermacol Oční stíny Duo (Eye Shadow) 5 g-18%
179 Kč 145 Kč

Paletka dvou perfektně sladěných očních stínů s oboustranným aplikátorem nádherně vystínují oči. Jemná pudrová textura je skvěle přilnavá a dokonale krycí. Vaše líčení zůstane po celý den dokonalé.  

 .

Maybelline Gelové oční stíny Color Tattoo 4 g
150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gelové oční stíny zůstanou dokonalé po celých 24 hodin. Stíny obsahují inovativní inkoustovou technologii, která jim dodá sytost a dlouhotrvající intenzitu.

Artdeco Vyměnitelná náplň očního stínu (Eye Designer Refill) 0,8 g
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pudrové oční stíny slouží jako vyměnitelná náplň aplikátoru Eye Designer. Unikátní systém umožňuje kombinovat nejrůznější odstíny přesně podle vašeho přání! Díky praktickému aplikátoru je ideální na cestování.

Dermacol Oční stíny Bonbon 6 g-21%
75 Kč 59 Kč

Oční stíny Bonbon zvýrazní barvu očí a rozzáří Váš pohled. Vysoký obsah minerálních pigmentů zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Drobné třpytky a perleť vytvoří na víčkách okouzlující odlesky. Pudrová textura je sametově jemná a umožňuje ladit intenzitu barvy dle způsobu aplikace stínu.

Makeup Revolution Paletka očních stínů Re-Loaded Palette Newtrals 2 16,5 g
155 Kč 151 Kč

Paletka očních stínů Re-Loaded Palette Newtrals 2 od značky Makeup Revolution vám nabízí široké možnosti využití. Přináší celkem 15 intenzivních odstínů, pomocí kterých vykouzlíte nádherné líčení ať už denní nebo večerní. Stíny jsou dlouhotrvající, nedrolí se a snadno se nanáší.

Annemarie Börlind Oční stíny Mono (Powder Eye Shadow) 2 g
361 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přírodní oční stíny s obsahem rostlinných pigmentů a jemným přírodním složením zvýrazní vaše oči. Má krásný barevný odstín, snadno se nanáší, vyhlazuje pokožku očního okolí a zároveň ji chrání před škodlivými negativními vlivy prostředí. Vhodný i pro nositelky kontaktních čoček.

Artdeco Magnetický box se zrcátkem Golden Edition G20 (Beauty Box Trio)
359 Kč 306 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický box se zrcátkem na tři oční stíny, nebo tvářenku či kamufláž a jeden oblíbený stín v krásném limitovaném zlatém designu je ideální na cesty. Máte možnost vybrat si do boxu pouze stíny, které se vám hodí. Obsah boxu pevně drží díky magnetům. .

Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g
133 Kč 121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně jemné třpytivé částečky v těchto stínech perfektně rozjasní vaše oči při každé příležitosti. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší.

Avon Gelové oční stíny Mark 5 g
135 Kč 128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gelové oční stíny Mark od značky Avon jsou určené pro pohodlné, dlouhotrvající a profesionální nalíčení.