Coleman Sundome New
1 149 Kč

735 Kč

Exkluzivně

Velmi lehký přístřešek stanového typu Coleman Sundome New, ze kterého lze snadným uzavřením prodlouženého dílu podlážky udělat jednoduchý stan. Výborná ochrana před studeným větrem nebo rozpáleným poledním sluncem.


Westige SJONA
749 Kč

599 Kč

Beach shelter Sjona uvítá v letních slunečných měsících každá rodina s malými dětmi.


Outwell Day Shelter M
7 899 Kč

4 990 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter M je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Outwell Day Shelter XL
9 899 Kč

5 444 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter XL je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Outwell Day Shelter L
8 699 Kč

4 239 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter L je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Husky Blum 2 Plus Zelený
990 Kč

930 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Husky Blum 2 Plus je unikátní přístřešek na pláž, k vodě či na zahradu. Prodloužená podlážka samozřejmě nabízí komfortnější prostor nebo ji můžete zapnout a získat tím plně krytý prostor.


Coleman Event Shelter Pro XL
6 699 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Elegantní a funkční stan Coleman Event Shelter Pro XL, který nesmí chybět na žádné solidní „garden-párty“. Spolehlivě ochrání všechny hosty a přátele, kteří se vměstnají na zhruba dvaceti čtverečních metrech pod tímto přístřeškem.


Coleman Event Shelter Pro L
5 599 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Elegantní a funkční stan Coleman Event Shelter L, který nesmí chybět na žádné solidní „garden-párty“. Spolehlivě ochrání všechny hosty a přátele, kteří se vměstnají na zhruba dvaceti čtverečních metrech pod tímto přístřeškem.


Coleman Event Shade Medium 3 X 3 M
4 999 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Coleman Event Shade Medium 3 X 3 M je elegantní přístřešek, který nesmí chybět na žádné „garden-párty“. Spolehlivě ochrání všechny hosty a přátele, kteří se vměstnají na zhruba devíti čtverečních metrech pod tímto přístřeškem.


Husky Blum 4 Zelený
1 290 Kč

1 210 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Blum 4 je prostorný přístřešek na pláž, k vodě či na zahradu. Unikátní konstrukce nabízí stabilitu a velikost pro campingovou deku.


Coleman Sundome
899 Kč

809 Kč

Záruka 3 roky

Velmi lehký přístřešek Sundome stanového typu, ze kterého při zhoršení počasí jednoduchým uzavřením prodlouženého dílu podlážky uděláte jednoduchý stan. Spolehlivě ochrání před studeným větrem nebo ostrým sluncem. Užitečná věcička pro rodiny s dětmi nebo vytrvalé rybáře.


High Peak Tarp 2
1 890 Kč

1 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Tarp 2 je variabilní sluneční clona o rozměrech 400×400 cm.


Easy Camp Tarp 4 x 4 m
2 369 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý přístřešek Easy Camp Tarp 4×4 m ve tvaru A můžete postavit kdekoli. Je dodáván s dvěmi ocelovými tyčemi, na kterých přístřešek vztyčíte během několika vteřin do výšky 2 m.


High Peak Tarp 1
1 590 Kč

1 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Peak Tarp 1 je variabilní sluneční clona o rozměrech 300×300 cm.


Coleman FastPitch Shelter L
8 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký přístřešek nabízí možnost bočních stěn s dveřmi nebo bez. Coleman FastPitch Shelter L má výškově nastavitelné ocelové tyče a snadno ho postavíte v jedné osobě. Konstrukce je opatřená WeatherTec 1000 mm systémem a ochranou proti UV záření. Postavený stan má rozměry 3,65 × 3,65 × 2,72 m.


Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall - rozbaleno
900 Kč

836 Kč

Rozbaleno

Sunwall Pro M je neodmyslitelný doplněk k Event Shelteru Pro M. Jednoduchou aplikací zástěny na jednu stranu přístřešku vytvoříte stín, závětří i větší soukromí.


Husky Blum 2 Zelený
690 Kč

650 Kč

Husky Blum 2 je přístřešek na pláž, k vodě či na zahradu. Unikátní konstrukce nabízí prostor a stabilitu.