Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka

Startovní sada Výhybka se 147 úžasnými konstrukčními prvky je dokonalým úvodem do nové řady GraviTrax Power. Kromě základních stavebních prvků pro stavbu dráhy GraviTrax obsahuje tato sada také ovladač elektronických doplňků, Výhybku a 3 Přistávací Arény.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Ravensburger GraviTrax Adventní kalendář Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka
Ravensburger GraviTrax Adventní kalendář

Parádní dárek pro všechny fanoušky předvánočního času a stavebnice GraviTrax je jednoznačně adventní kalendář Ravensburger GraviTrax, který obsahuje 24 GraviTrax překvapení a ještě jeden dáreček navíc. Adventní kalendář rozšíří vaši stávající stavebnici GraviTrax o nové kameny i konstrukční prvky.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Výhybka
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch

Startovní sada Launch se 123 úžasnými konstrukčními prvky je dokonalým úvodem do nové řady GraviTrax Power. Kromě základních stavebních prvků pro stavbu dráhy GraviTrax obsahuje tato sada také ovladač elektronických doplňků, Kupolový Startér a cílový kámen skládající se ze Spouštěče a Přistávací Arény.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger GraviTrax Power Schodiště Ravensburger Gravitrax PRO Startovní sada 268320
Ravensburger GraviTrax Power Schodiště

GraviTrax Elektronické Schodiště automaticky vyveze několik kuliček najednou do výšky až 7 výškových kamenů. Nevyžaduje ruční resetování pro novou dráhu. Díky pohonu na baterie je tento doplněk nepřetržitě připraven pro další dráhu.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Ravensburger Gravitrax PRO Startovní sada 268320
Ravensburger GraviTrax Startovní sada

Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger Gravitrax PRO Startovní sada 268320 Ravensburger Gravitrax PRO Startovní sada 268320
Ravensburger Gravitrax PRO Startovní sada 268320

Startovní sada GraviTrax Pro posune vaši dráhu o další stupeň výš. Tato sada s novými akčními díly umožňuje budovat vaši stavbu do výšky a napínavě tak překonávat různé výškové rozdíly a vést kuličky mezi jednotlivými patry nejen standardní cestou.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle HABARRI Figurka fotbalistů - Ronaldo Messi Neymar Kroos Bale Benzema Bruyne Modric - stavebnice
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Obstacle

S touto interaktivní startovní sadou GraviTrax Obstacle můžete stavět dráhy do nekonečna dle své vlastní fantazie. S využitím 175 rozmanitých stavebních prvků můžete sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy již od první chvíle.

můžete mít DNES

MALL
Hubelino Kuličková dráha-set bez kostek 55 ks HABARRI Figurka fotbalistů - Ronaldo Messi Neymar Kroos Bale Benzema Bruyne Modric - stavebnice
Hubelino Kuličková dráha-set bez kostek 55 ks

Kuličková dráha HUBELINO je pro děti skvělým společníkem. Poskytuje spousty zábavy a kreativity, podporuje logické myšlení i smysl pro detail. Můžete si poskládat dráhu podle své vlastní fantazie, protože té se meze nekladou.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Cobi 1929 Titanic 1:450 Ravensburger GraviTrax Power Elektronické doplňky
Cobi 1929 Titanic 1:450

Postavte si unikátní model nejslavnějšího zaoceánského parníku světa. Titanic, který byl vyroben v roce 1911 a potopil se po srážce s ledovcem na jaře 1912. Titanic od Cobi složíte z 720 kostek stavebnice. Sestavený model má velikost 64 × 15 cm. Na spodní straně lodi jsou kolečka, která umožňují pohyb na pevné podložce.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger Gravitrax PRO Vertical 268160 Ravensburger GraviTrax Power Elektronické doplňky
Ravensburger Gravitrax PRO Vertical 268160

Překonávejte výškové rozdíly a nechte kuličky vyjet ze standardních tratí. Nové akční díly přináší jedinečné možnosti jak překonávat i několik poschodí najednou. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax PRO můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

můžete mít DNES

MALL
Ravensburger GraviTrax Power Elektronické doplňky Ravensburger GraviTrax Power Elektronické doplňky
Ravensburger GraviTrax Power Elektronické doplňky

Velká sada všech elektronických doplňků z řady GraviTrax Power, včetně ovladače elektronických prvků, pro nekonečnou GraviTrax jízdu. Elektronické doplňky mezi sebou komunikují – vysílají a přijímají signály. Rozšíření ke startovním sadám GraviTrax.

můžete mít DNES

MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plastové stavebnice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plastové stavebnice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plastové stavebnice akce.