Ravensburger GraviTrax Smyčka
279 Kč

Prožeňte kuličku smyčkou! Zapojením Smyčky do startovní sady GraviTrax® bude vaše kuličková dráha napínavější. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Seva 2

Seva 2

Hodnocení: 5
529 Kč 449 Kč

Stavebnice Seva 2 je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit automobil, letadlo a domeček podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Ravensburger GraviTrax Sopka 261468
279 Kč

Akce

Sopka uvolní novou energii do vaší dráhy! Zapojte sopku do startovní sady GraviTrax pro ještě akčnější kuličkovou dráhu. Jak daleko a jak vysoko vaše kuličky pro výbuchu sopky poletí?

Ravensburger GraviTrax Flip 261475
279 Kč 209 Kč

Dopravte svou kuličku o úroveň výš a vystřelte ji do opačného směru! Zapojte flip do Startovní sady GraviTrax a pusťte se se svou kuličkovou dráhou do skvělé akce! Jak daleko vaše kuličky s flipem doletí?

Hubelino Hravé počítání
999 Kč 819 Kč

Hravé počítání je hra, se kterou si děti nejen hrají, ale formou hry se i učí. S tímto novým setem si děti hravě procvičují základní matematické úlohy.

Ravensburger GraviTrax Zásobník 261437
279 Kč

Akce

Shromážděte své kuličky se zásobníkem a poté je zase vypusťte! Zapojte zásobník do Startovní sady GraviTrax a těšte se na jedinečnou akci na vaší kuličkové dráze. Na jak dlouho dokážete své kuličky se zásobníkem zastavit?

DOLU Dětská vlaková souprava 58 ks
430 Kč 369 Kč

Dětská vlaková souprava má spoustu příslušenství a díky tomu bude hra úžasnou zábavou. Kostky mají krásné barevné provedení. Vagonky na sobě mají čísla, podle kterých se je děti snadno naučí.

Light Stax Stavebnice Hybrid Roaring Lion
389 Kč 318 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 73 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.

Light Stax Stavebnice Hybrid Trumpeting Elephant
339 Kč 274 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 68 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.

DOLU Dětská vlaková souprava 36 ks
299 Kč

Dětská vlaková souprava má spoustu příslušenství a díky tomu bude hra úžasnou zábavou. Kostky mají krásné barevné provedení. Vagonky si mohou děti polepit samolepkami, které jsou součástí balení.

Ravensburger GraviTrax Startovní sada-23%
1 499 Kč 1 149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky.

Magformers Můj první Magformers 30
1 339 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kolekce pro nejmenší s výborně zpracovanými výukovými kartami a učebnicí barev/tvarů. Obsahuje 30 speciálně upravených dílků, které jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti.

Hubelino Pi Kuličková dráha - set s kostkami M 99 ks-22%
1 799 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dynamická, barevná a stabilní kuličková dráha HUBELINO Pi přináší spoustu nové zábavy. Dětský pokoj zaplní nejen rychlostí, ale taky vynalézavostí! Rozmanité možnosti, nápadité konstrukce a atraktivní design umocňují kouzlo této kuličkové dráhy.

CLICFORMERS Speed Wheels
539 Kč 499 Kč

Akce

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění závodních aut různých typů karoserií. Obsahuje 34 dílků včetně funkčních doplňků a závodních kol s ráfky o úctyhodném průměru. Se sadou Speed Wheel bude mít vaše dítě po celý den závody!

Hubelino Kuličková dráha Mini-20%
1 199 Kč 949 Kč

Akce

Kuličková dráha HUBELINO je pro děti skvělým společníkem. Poskytuje spousty zábavy a kreativity, podporuje logické myšlení i smysl pro detail. Můžete si poskládat dráhu podle přiloženého návodu, aplikace nebo svou vlastní, ve fantazii se meze nekladou.

Seva 5 JUMBO

Seva 5 JUMBO

Hodnocení: 5
1 919 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Velká stavebnice Seva 5 JUMBO je mimořádně dodávána v plastovém boxu jako limitovaná série k 30. výročí SEVY. Jednoduché skládání stavebnice rozvíjí kreativitu dítěte. Stavebnice obsahuje 1064 dílků, mezi kterými nechybí mechanická převodovka.

Seva 4 Uni

Seva 4 Uni

Hodnocení: 4,5
899 Kč 669 Kč

Seva 4 Uni je variabilní stavebnice, ze které mohou děti postavit automobil, letadlo a domeček podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby dle fantazie. Je rozšířena o traktorová kola, sedačky, světla, volant a o speciální základní dílky „spojky“.

Seva 5 Technic

Seva 5 Technic

Hodnocení: 4,5
1 209 Kč 999 Kč

Stavebnice Seva 5 je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit kombajn, kolotoč, vojenskou techniku, domeček, letadlo a další podle přiloženého návodu nebo dle vlastní fantazie. Obsahuje i mechanickou převodovku.

Seva 3 Jumbo

Seva 3 Jumbo

Hodnocení: 5
1 629 Kč 1 349 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnice Seva 3 Jumbo v plastovém boxu obsahuje 1074 dílků. Základní stavební díly a spojky je tedy ideální na doplnění vaší sbírky. Všechny díly stavebnice SEVA jsou pro děti bezpečné, neobsahují ftaláty.

Seva pro dívky 1 Jumbo

Seva pro dívky 1 Jumbo

Hodnocení: 5
1 779 Kč 1 359 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnice Seva pro dívky 1 Jumbo v plastovém boxu rozšiřuje nabídku dílků stavebnic Seva o zcela nové barevné variace. Stavebnice obsahuje 1172 základních dílků.

Seva 3

Seva 3

Hodnocení: 5
639 Kč 529 Kč

Stavebnice Seva 3 je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavební jeřáb, mašinku s vagónem, nákladní automobil, mlýn a další podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Ravensburger GraviTrax Stavba
539 Kč 469 Kč

Akce

S touto sadou rozšíříte svou kuličkovou dráhu o dodatečné základní desky a další stavební prvky, které zapojíte do své startovní sady GraviTrax®. Interaktivní kuličkovou dráhu Gravitrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie.

Seva pro dívky 1

Seva pro dívky 1

Hodnocení: 5
839 Kč 689 Kč

Novinka ve světě Seva! Stavebnice je laděna do dívčích barev – fialová, lila a bílá. Dívky mohou poskládat například obývací pokoj, ložnici, kuchyň nebo panáčky Seváčky. Díky novým oblým dílům lze postavit i kočárek.

Seva 6 Elektro

Seva 6 Elektro

Hodnocení: 4,5
1 879 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnice Seva Elektro je doplněna elektromotorkem s převodovkou a bateriovým pohonem, což dětem dává možnost své výtvory rozhýbat. Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA.

Millaminis Malá Farma
209 Kč 149 Kč

Millaminis je jednoduchá a sympatická stavebnice, která umožňuje bezpečnou zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdělávací a interaktivní charakter a roste s dítětem. Stavebnice je vyrobena z kvalitního elastického materiálu, je tak vysoce bezpečná při dětské hře. Hračka je vhodná již od 1 roku.

Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Seva Mozaika Maxi, 60 ks

Hodnocení: 5
329 Kč 319 Kč

Unikátní stavebnice Mozaika Maxi obsahuje 60 ks barevných dílků, ze kterých mohou děti sestavit nesčetně obrazců. Obrázky se tvoří pokládáním mozaikových dílků na základní desku.

Millaminis Malá Požární Stanice
209 Kč 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Millaminis je jednoduchá a sympatická stavebnice, která umožňuje bezpečnou zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdělávací a interaktivní charakter a roste s dítětem. Stavebnice je vyrobena z kvalitního elastického materiálu, je tak vysoce bezpečná při dětské hře. Hračka je vhodná již od 1 roku.

TM Toys Magicube - Startovní sada
399 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sestav si z kostičkové stavebnice MagiCube spousty různých tvarů podle vlastní fantazie. Bude to had, pták či něco úplně podle tvojí představivosti? Užij si spousty zábavy při tvoření a rozvíjej při tom svoji kreativitu a motoriku.

Clementoni Clemmy Baby - tahací želva s 15 kostičkami
399 Kč 369 Kč

Clemmy baby tahací želva obsahuje 15 kostiček. Plastový box ve tvaru želvičky mohou děti tahat všude s sebou. Pod krunýřem se schovávají měkké kostky na stavění. Horní část krunýře slouží také jako stavící deska.

Seva 1

Seva 1

Hodnocení: 5
419 Kč 379 Kč

Stavebnice Seva 1 je originální česká skládačka, ze které mohou děti postavit auta, letadla, lodě a domy podle přiložených návodů nebo dle vlastní fantazie. Tato stavebnice podpoří kreativitu a tvořivost vašeho dítěte. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

KORBO 154 Cosmo
1 240 Kč 779 Kč

Sestavte si vlastní stavbu a roztočte ji pomocí kličky. Přemýšlejte, postavte, roztočte! Vyzkoušejte si v praxi základy mechaniky s touto veselou, barevnou stavebnicí. Sestavte si model slunečné soustavy, nebo třeba raketu!

Wader Stavebnice ježci plast 64ks
309 Kč 246 Kč

Barevná stavebnice od značky Wader s originálními díly připomínající malé ježečky bude děti bavit. Stavebnice svou originalitou rozvíjí v dětech jejich představivost. Z dílků si mohou postavit prakticky cokoli je napadne.

Igráček TRIO - ZACHRAŇUJEME
159 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Legendární postavička Igráček zachraňuje. Igráčci přispěchají kdykoliv na pomoc. Balení obsahuje 3 Igráčky a jejich příslušenství. Vyrobeno v České republice. Vhodné pro děti od 3 let.

Seva Army 2

Seva Army 2

Hodnocení: 4,5
939 Kč 749 Kč

Stavebnice Seva Army 2 obsahuje 623 dílků, ze kterých si mohou malí fanoušci army postavit vojenskou techniku jako je například vrtulník se speciálními oblými dílky, tank či vlastní vojenské stroje.

Seva Mozaika Color+ 1474ks

Seva Mozaika Color+ 1474ks

Hodnocení: 4,5
499 Kč 429 Kč

Unikátní stavebnice Mozaika color obsahuje 1474ks barevných dílků. Do plastové mřížky se vmačkávají dílky dle fantazie nebo předlohy. Plastové mřížky jsou navíc spojovat, takže si děti mohou vytvořit neomezeně velké plátno pro svoji mozaiku.

Sluban Sluban Policie M38-B0660 Útěk z vězení
1 127 Kč

Sluban Policie M38-B0660 Útěk z vězení

Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je například.

Sluban Sluban Girls Dream Holidays M38-B0610 Romantický zámek
1 268 Kč

Sluban Girls Dream Holidays M38-B0610 Romantický zámek Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je.

VISTA Stavebnice - Disco 96 box
633 Kč

Stavebnice – Disco 96 box

Stavebnice DISCO 96 box je určena pro ty nejmenší děti. Obsahuje 96 dílků ve 4 barvách. Se stavebnicí DISCO si mohou hrát děti od 1 roku. Pomáhá jim procvičovat cit v prstíkách a poznávat základní barvy..

Sluban Sluban Town M38-B0332 Trolejbus se stanicí
626 Kč

Sluban Town M38-B0332 Trolejbus se stanicí

Chceš si vyzkoušet cestu městem jako řidič většího dopravního prostředku? Pak můžeš svézt své kamarády v tomto nádherně oranžovém trolejbusu. Už tě všichni čekáme na autobusové.

Sluban Sluban Hasiči M38-B0630 Záchranná loď
758 Kč

Sluban Hasiči M38-B0630 Záchtranná loď

Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je například.

Sluban Sluban Army 9into1 M38-B0537 Letadlová loď 9v1
1 500 Kč

Sluban Army 9into1 M38-B0537 Letadlová loď 9v1 Stavebnice M38-B0537 obsahuje 9 menších stavebnic 3v1 (celkem kostek 1001 ks, celkem figurek 9 ks): M38-B0537A: Stavebnice 3 v 1 Džíp / Terénní vůz / Džíp s otevřenou střechou (110 kostek,.

VISTA Stavebnice - Blok 3 Farma
898 Kč

Stavebnice – Blok 3 Farma

Stavebnice Blok FARMA 3 obsahuje 197 ks. Krom základních dílků zde naleznete stromečky a domácí zvířátka jako je koník, kravička, kohoutek, slepička, prasátko, pejsek a kočička.

Stavebnice BLOK je určena.

Sluban Sluban Letiště M38-B0371 Nákladní letadlo
651 Kč

Sluban Letiště M38-B0371 Nákladní letadlo

Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je.

Sluban Sluban Army 6into1 M38-B0665 Stíhačka
938 Kč

Sluban Army 6into1 M38-B0665 Stíhačka

Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je například.

Sluban Sluban Hasiči M38-B0631 Centrála
948 Kč

Sluban Hasiči M38-B0631 Centrála Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je například LEGO..

Sluban Sluban A je to! M38-B70125 Pat&Mat v autě
676 Kč

Sluban A je to! M38-B70125 Pat&Mat v autě

Stavebnice Sluban jsou funkčně velmi dobře provedeny. Jednotlivé dílky do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s dílky dalších značek kvalitních stavebnic jako je například.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: