Clementoni 60 kostek v plastovém pytli
599 Kč

499 Kč

Krásná a praktická stavebnice pro malé stavitele, dodávána v praktickém pytli. Tato velká sada obsahuje 60 kostiček. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše skládat na sebe a dítě si tak rozvíjí jemnou motoriku, představivost. Dílky jsou bezpečné zároveň i lehce omyvatelné.


Clementoni Clemmy Baby - 24 kostek v plastovém pytli
349 Kč

309 Kč

Clemmy baby sada 24 kostek od značky Clementoni. Gumové kostičky, se kterými si může hrát dítě od 6ti měsíců. Kostičky jsou dodávány v praktickém plastovém pytli.


Clementoni 30 kostek v plastovém pytli
349 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná a praktická stavebnice pro malé stavitele, dodávána v praktickém pytli. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše skládat na sebe a dítě si tak rozvíjí jemnou motoriku, představivost. Dílky jsou bezpečné zároveň i lehce omyvatelné.


Clementoni Clemmy baby - Kočka vagón s kostičkami
691 Kč

619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Box v podobě růžové kočičiky je plný různobarevných gumových kostek Clemmy. Víko nahoře slouží zároveň jako základna ke stavění. Měkoučké zdravotně nezávadné kostičky Clemmy lze jednoduše na sebe skládat a stavět tvary podle představivosti.


Clementoni Clemmy Baby - Kyblík domeček s otevírací střechou
399 Kč

349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná a praktická stavebnice pro malé stavitele, dodávána v kyblíku ve taru domečku, který v dětech vzbudí zvídavost. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše skládat a dítě si tak rozvíjí jemnou motoriku, představivost. Dílky jsou bezpečné zároveň i lehce omyvatelné.


Clementoni Clemmy baby - Tygr vagón s kostičkami
691 Kč

619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Box ve tvaru tygříka je plný různobarevných gumových kostek Clemmy. Víko nahoře slouží zároveň jako základna ke stavění. Měkoučké zdravotně nezávadné kostičky Clemmy lze jednoduše na sebe skládat a stavět tvary podle představivosti.


Clementoni Clemmy Baby - tahací želva s 15 kostičkami
399 Kč

369 Kč

Clemmy baby tahací želva obsahuje 15 kostiček. Plastový box ve tvaru želvičky mohou děti tahat všude s sebou. Pod krunýřem se schovávají měkké kostky na stavění. Horní část krunýře slouží také jako stavící deska.


Clementoni Zvířátka a barevné kostky
449 Kč

379 Kč

Clemmy Zvířátka a barevné kostky. V balení naleznete osm kostiček, které můžete skládat na sebe a k tomu čtyři roztomilá zvířátka.


Clementoni Kostky Veselá farma
599 Kč

461 Kč

Clemmy měkké kostky Veselá farma jsou jako stvořené pro první stavebnici pro nejmenší. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše skládat a dítě si tak rozvíjí jemnou motoriku, představivost. Dílky jsou bezpečné zároveň i lehce omyvatelné.